Editörler : ÇOTANAK
29 Mayıs 2020 21:56

attbtl
Aday Memur

özel sebep yok sadece bilgi alışverişi yapmak istedim.

mayk2510, 2 yıl önce - Alıntıya git

ben telefonu alınca ilkin güvenmediğim için; sizin gibi benimde aklımdan geçti sonra nasılsa aldıklarının bir kopyasını banada verdiler bir şey olmaz deyip kullanmaya devam ettim.Ancak param çok olsa idi gelir seviyem için sıkıntı yaratmayacak bir ayrıntı olarak yer alsa idi alacak olduğum telefonun meblası direk yenisini alırdım.param fazladan olsa idi... sonuçta aynı telefonu kullandım.bir sorun çıkmadı.

20 Ekim 2021 11:50

memk
Aday Memur

2021 Şubat'ta gözaltı oldu Ekim de savcılıktan takipsizlik aldım ama telefonum hâlâ siberde imaj alınmadı teslim de edilmedi takipsizlikten dolayı.Benimle benzer durupda olup takipsizlik alıp dijitalini incelenmeden geri alan var mı acaba.siber şube yinede inceleneceği nı teslim edilmeyeceğini söylüyor

21 Ekim 2021 18:19

Alp alpi
Aday Memur

Merhaba herkese gecmiş olsun. 2018 yılının kasım ayında gözaltı yaşadım ve yaklaşık 1 ay sonra takipsizlik kararim geldi. Lakin 2018 yilinda alinan cihazlarimdan hic ses soluk yoktu taki dune kadar dün tem şubeden aranarak cihazlarımın incelemesınin bittiğini ve adresıme gönderilecegi soylendi. Bende kendilerine sonuc raporu tarafima gonderilecekmi diye sordugumda hayir biz savciliga gondeririz sorusturma dosyasina koyarlar denildi. Benim davam olmadigi icin uyaptan falan inceleme sonucunu goremeyecegim. Benim sizlerw aormak istedigim ben bu sonuc raporunu savciliktan talep etsem temin edebilirmiyim. Bilgisi olan varmi yada basina boyle bir durum gelen var mi.

Toplam 23 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?