Editörler : Mehmet Balci
08 Şubat 2020 00:24   

Kpss Önlisans Video öneri
kpss ye evde çalışıyorum tarih videolarına başlayacağım ama çok fazla hoca var önerileriniz kimler olur. Ramazan yetgin ve m.celal özyıldız arasında kaldım. diğer derslerden de coğrafya- bayram meral matematik- ilyas güneş türkçe- öznur saat yıldırım vatandaşlık- esra özkan karaoğlu izleyeceğim ama bu derslerden de önerilere açığım. şuan en önemlisi tarih benim için çünkü çok kararsızım
08 Şubat 2020 02:07

cadoloji
Aday Memur
Görenler bir fikirleri varsa paylaşsa cok iyi olur arkadaşlar
08 Şubat 2020 07:48

denizyolcusu
Aday Memur
öncelikle sınavınızda başarılar dilerim. tarihe ramazan yetginden çalışabilirsiniz çünkü anlatımı sıkmaz akıcıdır merak uyandırır diğer hocayı ne yazık ki izlemedim. ilyas güneş ise matematikte gerçekten iyidir önyargınız varsa benim gibi yapamamak adına yıkacaktır muhtemelen ben vatandaşlığa emrah özkaraca ile çalışmıştım ve türkçeden uzun uzun saatlik ders videoları izlemek beni sıktığı için farklı bir yol izledim dil bilgisinde konu konu onur soğuk izledim paragrafta rüştü hoca ve sözel mantıkta aker kartal. vatandaşlıkta engin eraydın izlemiştim ama bayram meral izleyen arkadaşlarım ondan da çok memnundu fakat ben onu izlemedim. benim çalışma yöntemim buydu umarım bir faydası dokunur kolay gelsin.
08 Şubat 2020 12:21

cadoloji
Aday Memur
öncelikle sınavınızda başarılar dilerim. tarihe ramazan yetginden çalışabilirsiniz çünkü anlatımı sıkmaz akıcıdır merak uyandırır diğer hocayı ne yazık ki izlemedim. ilyas güneş ise matematikte gerçekten iyidir önyargınız varsa benim gibi yapamamak adına yıkacaktır muhtemelen ben vatandaşlığa emrah özkaraca ile çalışmıştım ve türkçeden uzun uzun saatlik ders videoları izlemek beni sıktığı için farklı bir yol izledim dil bilgisinde konu konu onur soğuk izledim paragrafta rüştü hoca ve sözel mantıkta aker kartal. vatandaşlıkta engin eraydın izlemiştim ama bayram meral izleyen arkadaşlarım ondan da çok memnundu fakat ben onu izlemedim. benim çalışma yöntemim buydu umarım bir faydası dokunur kolay gelsin.
denizyolcusu, 2 hafta önce - Alıntıya git
cok tesekkur ederim bir de kendime plan yaptim mi tamamdir bu iş diye düşünüyorum
08 Şubat 2020 13:00

Kubkub06
Aday Memur
Tarihte yasin korkut hocanın videolarını bitirdim. Çok başarılı idi
08 Şubat 2020 13:29

Elek.Elektrn.Müh
Aday Memur

Tarihte sana bağlı ben *M.Celal ÖZYILDIZ* hocayı tek geçerim ama herkesin ders dinleme şekli farklıdır. Mehmet Celallll hoca hayatta sıkmaz eğer tarihi komik eğlenceli akıcı ve aklında yer etmesi şeklinde dinlemek istiyorsan tek diyebileceğim hoca Celalllll hoca. Çok kral bi hocadır kendisi

08 Şubat 2020 13:56

denizyolcusu
Aday Memur
cok tesekkur ederim bir de kendime plan yaptim mi tamamdir bu iş diye düşünüyorum
cadoloji, 2 hafta önce - Alıntıya git
insan isterse herşeyi başarabilir herşeyden önce kendinize inanın inşallah güzel sonuçlar alırsınız başarılar dilerim.
08 Şubat 2020 14:15

cadoloji
Aday Memur
insan isterse herşeyi başarabilir herşeyden önce kendinize inanın inşallah güzel sonuçlar alırsınız başarılar dilerim.
denizyolcusu, 2 hafta önce - Alıntıya git
tesekkur ederim tekrardan
09 Şubat 2020 23:20

Rio0
Aday Memur

Merhaba. Kesinlikle izlemeniz gereken hoca önerilerimi açıklayayım.

Türkçe: Rüştü Hoca

Tarih: Aydın Yüce

Coğrafya: Mehmet Eğit

Vatandaşlık: Esra Özkan Karaoğlu

09 Şubat 2020 23:21

Inception35
Aday Memur

Rio0, 1 hafta önce - Alıntıya git

:)

09 Şubat 2020 23:25

cadoloji
Aday Memur

Rio0, 1 hafta önce - Alıntıya git
esra hocayla mehmet egiti biliyorum zaten esra hocayi izliyorum soylediklerinize de bir bakicam tesekkurler :)
Toplam 10 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?