Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Şubat 2020 11:39   

Mülakata girdim ama bir sorum var??

merhabalar. mülakata dün girdim soruları okurken sorunun sayısıyla birlikte oku dediler. ilk soruyu o şekilde okudum cevapladım ancak diğer sorularda heyecandan unuttum soru sayısını söylemeyi ve onlarda bir uyarı vs yapmadılar bir şey demediler. çıkışta fark ettim ben bunu bir sorun olur mu??

09 Şubat 2020 12:02

sultan6161
Aday Memur

Ben de bir iki okudum soru sayısını sonra sallamadım,bir problem olsa orada hatirlatirlardı.bisey olmaz.

09 Şubat 2020 12:16

teachertobe
Aday Memur

peki bir şey daha sormak istiyorum herkese. mülakatta sorulara geçmeden kendimi tanıtırken ücretli konusu açıldı ve neden ücretliyi bıraktın yanlış yapıyosunuz olmaz öyle dönem ortası gibi kabaca bir çıkışta bulundu bir komisyon üyesi. Bu benim puanımı etkiler mi düşürme hakkı varmı bu görüşte olduğu için?? 4 soruyu da doğru cevapladım ama.

09 Şubat 2020 12:19

elt1
Aday Memur

Kimsenin üç dakikalık konuşma ile puanınızı düşürmeye hakkı yok rahat olun hocam

09 Şubat 2020 12:33

T1903
Şef

Sorulara verilen cevaba bakmıyorlar bence yani mülakat tamamen formalite gibi geldi banada

09 Şubat 2020 16:55

ErenMF
Aday Memur

Sorulara verilen cevaba bakmıyorlar bence yani mülakat tamamen formalite gibi geldi banada

T1903, 1 hafta önce - Alıntıya git

Öyle zaten :)

09 Şubat 2020 17:46

GamzeErglu

Zaten 1 ay sonra ataninca birakicaksin neden tepki gösterdiler ki ne dediler tam olarak

09 Şubat 2020 17:50

Muallimiferik
Aday Memur

peki bir şey daha sormak istiyorum herkese. mülakatta sorulara geçmeden kendimi tanıtırken ücretli konusu açıldı ve neden ücretliyi bıraktın yanlış yapıyosunuz olmaz öyle dönem ortası gibi kabaca bir çıkışta bulundu bir komisyon üyesi. Bu benim puanımı etkiler mi düşürme hakkı varmı bu görüşte olduğu için?? 4 soruyu da doğru cevapladım ama.

teachertobe, 1 hafta önce - Alıntıya git

Etkilemez hocam, sadece biraz fazla dikkat çeken bir husus olduğu için irdelemiştir.

09 Şubat 2020 21:07

baris05
Aday Memur

allah allah kadrolu gelince postayı koyuyolar ama biz tepki gösteriyoz mu?

09 Şubat 2020 22:24

teachertobe
Aday Memur

Zaten 1 ay sonra ataninca birakicaksin neden tepki gösterdiler ki ne dediler tam olarak

GamzeErglu, 1 hafta önce - Alıntıya git

ben de atama olacağı için şimdiden bıraktım dedim. Atama Martta olabilir ama o süreç uzuyor hemen başlamıyorsunuz sonuçta vs dedi ben de uzamasın diye bir şey demedim daha. kaba kaba çıkışları olan birisi sanırım ben öyle anladım ters konuşuyordu biraz kendisi bir ilçe milli eğitim müdürü. Ben de bunu taktım biraz ama yuvarlama yapılacağı için bir şey olmaz diye düşündüm. Bir de sanki bırakmaya hakkımız yokmuş gibi açıklama yaptırıyorlar... işin garibi başka bir şehirde de arkadaşıma neden bırakmadınız ücretliyi hala atama olacak sonuçta diye çıkışmışlar :)

10 Şubat 2020 01:20

GamzeErglu

Gerçekten anlamak zor bakan kendi ağzıyla soyledi yuvarlama olacak diye bir sorun olmaz

14 Şubat 2020 19:42

aystmc
Aday Memur

Ücretli öğretmenliği ne zamana kadar yapabiliriz? Görev yerimiz belli olana kadar yapabilir miyiz?

Toplam 11 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?