Editörler : Pangaea
11 Şubat 2020 19:44

Bu atamada İstanbul açılır mı?

arkadaşlar bu alımda İstanbul'a ne kadar kontejan verirler bölümüm BESYO.

Rmznts
Şef
11 Şubat 2020 19:58

Bunu şu an kimse bilmiyor hocam sadece doğu açılma ihtimali var.

memurrr3535
Aday Memur
11 Şubat 2020 20:01

kim diyor hocam doğu açılacak
Rmznts, 4 yıl önce

Bunu şu an kimse bilmiyor hocam sadece doğu açılma ihtimali var.

Rmznts
Şef
11 Şubat 2020 20:06

Zaten yıllardır ilk atamalar doğu ağırlıklı yapılıyor. Atamanın doğu ağırlıklı olacağı aşikar ancak diğer bölgelerden iller az da olsa eklenecek mi tercih zamanı göreceğiz.

memurrr3535, 4 yıl önce
kim diyor hocam doğu açılacak

memurrr3535
Aday Memur
11 Şubat 2020 20:09

ne alaka hocam doğuda zaten açık 30 bin civarı bunun dışında 23 doğu iline tayin olucak dendi. doğuya neresine alıcaklar bu 20 bini
Rmznts, 4 yıl önce

Zaten yıllardır ilk atamalar doğu ağırlıklı yapılıyor. Atamanın doğu ağırlıklı olacağı aşikar ancak diğer bölgelerden iller az da olsa eklenecek mi tercih zamanı göreceğiz.

Rmznts
Şef
11 Şubat 2020 20:17

Yıllardır yapılan geçmiş atamaları baz alarak yazdım. Bana da mantıklı gelmiyor doğuda açık sayısı az iken sadece doğuya atama yapmak. Muhtemelen 2016'da sözleşmeli atananlar kadroya geçtiği için yaz tarihinde tayin hakları olacak bu yüzden doğu ağırlıklı düşünülüyordur. Tercih zamanı göreceğiz.

memurrr3535, 4 yıl önce
ne alaka hocam doğuda zaten açık 30 bin civarı bunun dışında 23 doğu iline tayin olucak dendi. doğuya neresine alıcaklar bu 20 bini

memurrr3535
Aday Memur
11 Şubat 2020 20:18

aynen kardesim.
Rmznts, 4 yıl önce

Yıllardır yapılan geçmiş atamaları baz alarak yazdım. Bana da mantıklı gelmiyor doğuda açık sayısı az iken sadece doğuya atama yapmak. Muhtemelen 2016'da sözleşmeli atananlar kadroya geçtiği için yaz tarihinde tayin hakları olacak bu yüzden doğu ağırlıklı düşünülüyordur. Tercih zamanı göreceğiz.

fatmat55
Aday Memur
11 Şubat 2020 20:36

Az önce MÖAP sayfasında bugün Hamza hoca ile görüşüldüğünü ve 24 ilin doğru olduğunu teyit ettirdiklerini söylemişler.

memurrr3535
Aday Memur
11 Şubat 2020 20:44

hocam hamza hocanın pozisyonu nedir yani bu illeri o mu belirliyor.
fatmat55, 4 yıl önce
Az önce MÖAP sayfasında bugün Hamza hoca ile görüşüldüğünü ve 24 ilin doğru olduğunu teyit ettirdiklerini söylemişler.

fatmat55
Aday Memur
11 Şubat 2020 20:49

Hocam bilemiyorum ben platformda yazılanı söyledim. Ayrıca ek atama için de şimdiden 20 bin hayırlı olsun diyebiliriz demiş. Söylenenler bu yönde facebook sayfasında görebilirsiniz.
memurrr3535, 4 yıl önce

memurrr3535
Aday Memur
11 Şubat 2020 20:52

tobe tobe kardeşim bu ülkenin bakanı beli bak yardımcısı beli herkes birşeyler diyor. Allah yardımcımız olsun annem yarın atama olmucak dese inanicam o duruma geldik artık.
fatmat55, 4 yıl önce
Hocam bilemiyorum ben platformda yazılanı söyledim. Ayrıca ek atama için de şimdiden 20 bin hayırlı olsun diyebiliriz demiş. Söylenenler bu yönde facebook sayfasında görebilirsiniz.

Armutreis
Aday Memur
11 Şubat 2020 22:07

İnşallah açılır kardeşim en büyük açığın İstanbul da olduğu söyleniyor.

Armutreis
Aday Memur
11 Şubat 2020 22:10

Hamza Aydoğdu yanlış söylemiş Suluman Hoca 60 bin dedi facetede var bakabilirsiniz. Bir de şey dedi ben dışında herkesi doğuya yollucaklarmış.
fatmat55, 4 yıl önce

fatmat55
Aday Memur
11 Şubat 2020 22:16

Sanki biz karar veriyoruz doğu-batı olmasına. Gerçekten çok komiksiniz. Biz gruplarda söylenen şeyleri dile getirdik. Gerçekten çok komiksiniz.
Armutreis, 4 yıl önce
Hamza Aydoğdu yanlış söylemiş Suluman Hoca 60 bin dedi facetede var bakabilirsiniz. Bir de şey dedi ben dışında herkesi doğuya yollucaklarmış.

Rmznts
Şef
11 Şubat 2020 22:33

Hamza Aydoğdu kimdir demişsiniz de bu adam insan kaynakları genel müdürü. Yaklaşık yedi yıldır görevde. Boş kontenjanlar, norm fazlalığı, atama yapılacak iller, hepsi onun yönetiminde. Bu konuda bakan beyden daha fazla bilgiye sahip olduğuna emin olabilirsiniz.

memurrr3535, 4 yıl önce

memurrr3535
Aday Memur
11 Şubat 2020 22:36

sağolun hocam.
Rmznts, 4 yıl önce

Hamza Aydoğdu kimdir demişsiniz de bu adam insan kaynakları genel müdürü. Yaklaşık yedi yıldır görevde. Boş kontenjanlar, norm fazlalığı, atama yapılacak iller, hepsi onun yönetiminde. Bu konuda bakan beyden daha fazla bilgiye sahip olduğuna emin olabilirsiniz.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi