Editörler : Mehmet Balci
11 Şubat 2020 22:35   

Becayiş istiyor
KPSS önlisans adayları

Hadi toplanalım.

11 Şubat 2020 22:41

Rftkrc
Aday Memur

Şunun şurasında KPSS ye ne kaldı:D

11 Şubat 2020 22:46

Lomçot
Aday Memur
8 ay güzel bir zaman mı sizce sıfırdan başlamak için ))
11 Şubat 2020 22:51

Rftkrc
Aday Memur

Çalışmaya başladığında 8 ay 8 saatmiş gibi oluyor :/

12 Şubat 2020 00:01

bilen37
Aday Memur
Duzenli ve istersen herseu kendi elinde
12 Şubat 2020 00:34

Rftkrc
Aday Memur

Nasıl olcak ki bu kadar az alım yapıldığını görünce insanın iştahı kaçıyor

12 Şubat 2020 10:34

Melez35
Aday Memur
Lomçot, 1 hafta önce - Alıntıya git
Son 5 ay hazırlandım,dershaneye gittim 2 çocuğumu anneme bırakıp... Şu an işyerimdeyim,atandım yani:) Darısı tüm isteyenlerin başına.. Sistemli,düzenli çalışın,bol bol soru çözün,gerisi kendiliğinden geliyor. Herkese bol şans diliyorum. Allah yardımcınız olsun.
12 Şubat 2020 13:07

Moreski Kral
Aday Memur

Önlisans kpss kolay bir sınav 8 ayda 1. bile olabilirsiniz. :D Ama tabi sizin kapasitenize bağlı

12 Şubat 2020 15:17

elektroniktek
Aday Memur

Önlisans kpss kolay bir sınav 8 ayda 1. bile olabilirsiniz. :D Ama tabi sizin kapasitenize bağlı

Moreski Kral, 1 hafta önce - Alıntıya git

8 ayda düzenli calisarak herhangi bir sinavda da 1.olabilirsin neye gore kime gore kolay ? He sorarsan bana gore kolay 2018 de alanimda 5.olmustum biraz kader kismet isi de giriyo devreye buradan size 1.olursunuz yaparsiniz diyenlerin gazina gelmeyin kolay degil oyle basari kazanmak oturun calisin bu tarz forumlarda gezinmek isinize yaramaz soyleyim

12 Şubat 2020 15:20

Moreski Kral
Aday Memur

8 ayda düzenli calisarak herhangi bir sinavda da 1.olabilirsin neye gore kime gore kolay ? He sorarsan bana gore kolay 2018 de alanimda 5.olmustum biraz kader kismet isi de giriyo devreye buradan size 1.olursunuz yaparsiniz diyenlerin gazina gelmeyin kolay degil oyle basari kazanmak oturun calisin bu tarz forumlarda gezinmek isinize yaramaz soyleyim

elektroniktek, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hayırdır kardeş bana niye öğüt veriyorsun?. Ben yukarıdaki arkadaşın soruna cevap verdim.

8 ayda önlisans kpss de istediğin sürece 1. olmak hiçde zor değil.

13 Şubat 2020 00:44

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
Lomçot, 1 hafta önce - Alıntıya git

8 ay sınav için fazlasıyla yeterli. sen yeter ki düzenli çalış, ayrıca çok uzun süre çalışan biri belli bi zaman sonra bıkıyor. kimsenin ne dedigine bakmadan çalışacaksın ve bol soru çözeceksin 3-5 ay çalışıp çok iyi puan alanlar var.

13 Şubat 2020 23:51

Dilazar
Aday Memur
Son 5 ay hazırlandım,dershaneye gittim 2 çocuğumu anneme bırakıp... Şu an işyerimdeyim,atandım yani:) Darısı tüm isteyenlerin başına.. Sistemli,düzenli çalışın,bol bol soru çözün,gerisi kendiliğinden geliyor. Herkese bol şans diliyorum. Allah yardımcınız olsun.
Melez35, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bölüm nedir,kaç puanla atandınız helal vallahi hem de iki çocuk
Toplam 11 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?