Editörler : hopaliSafak Vaktii
13 Şubat 2020 12:09   

Öğretmen rapor durumu

öğretmen farklı ilden rapor alabilir mi? sözleşmeli öğretmen yıllık rapor sınırı var mi?

13 Şubat 2020 14:59

ayberk74
Daire Başkanı

Tatil gününüzde diyelim ki x vilayetine gittiniz ve mesai başlamadan daha tatil süresi içinde çalışma günlarinize de içine alacak şekilde rapor alabilirsiniz.Örneğin pazar günü daha bitmeden 6 günlük rapor alırsanız bir hafta boyunca okulü gitmezsiniz.Rapor aldıktan sonra idarecinize bilgi verin.

13 Şubat 2020 15:03

SedatKar
Aday Memur

Tatil gününüzde diyelim ki x vilayetine gittiniz ve mesai başlamadan daha tatil süresi içinde çalışma günlarinize de içine alacak şekilde rapor alabilirsiniz.Örneğin pazar günü daha bitmeden 6 günlük rapor alırsanız bir hafta boyunca okulü gitmezsiniz.Rapor aldıktan sonra idarecinize bilgi verin.

ayberk74, 6 gün önce - Alıntıya git
diyelim dersim var sabah acil bi durum oldu il disina ciktim. bu durumda il disindan alamiyor muyuz?
13 Şubat 2020 15:34

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
diyelim dersim var sabah acil bi durum oldu il disina ciktim. bu durumda il disindan alamiyor muyuz?
SedatKar, 6 gün önce - Alıntıya git
Alsanız da kabul görmez acil durum olursa kurumdan mazeret izni alıp o izin bitmeden ildışından rapor alabilirsiniz.
13 Şubat 2020 19:07

asaygin
Editor

Mesai saatinde memuriyet mahali dışındaki bir yerden alınan rapor sağlık iznine çevrilemez öğretmenim.

14 Şubat 2020 17:56

dokuzsekizlik
Aday Memur

Bu ilkel kanun maddesi artık düzenlenmeli 21.yy da uçak seyahatlerinin yaygınlaştığı günümüze herkes en fazla 2 -3 saat içinde Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna gidebiliyor. Ola ki mesai saatine yarım saat kala hastalandı acile gitti mesai saatini geçmiş oldu ne olacak? Yani düşünülünce çok eksik kalan yerler olduğu görülüyor. Benim merak ettiğim konu da diyelim ki mesai saatleri içinde memuriyet mahalli dışından raporu aldı hastalık iznine çevrilmedi ama gelecek durumu yok hastanın ne olacak?

Toplam 5 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?