Editörler :
16 Şubat 2020 15:50

ertugrul3207
Memur
sen bu kafayla atansan ne olur atanmasan ne olur. Klavye delikanlısı. soyadın görülmüyor atıp tutuyorsun. şunu sor kendine adım soyadım belli olsa ben yine de aynılarını yazabilir miyim? delikanlılığın o zaman belli olur klavye delikanlısı :))
kostakk, 2 ay önce - Alıntıya git
Buda mı tehtit değil peki? Ayrıca tercih falan yapmayacağım kadrolu kamu personeliyim üslubun ve insaları kandırmaya çalışmandan dolayı sadece bu tepkim insanlar siz böyle yaptıkca tercih veresi yoksada verecek
16 Şubat 2020 16:23

mhmet22
Aday Memur

Ksotak sınırda kalmış kötü niyetlinin tekidir buna ina tercih vereceğim ve tüm şuh arkadaslara da terih verdirtiyorum

16 Şubat 2020 16:41

mehmet-0101
Aday Memur

Ksotak sınırda kalmış kötü niyetlinin tekidir buna ina tercih vereceğim ve tüm şuh arkadaslara da terih verdirtiyorum

mhmet22, 1 ay önce - Alıntıya git

aynen kanka :)

16 Şubat 2020 16:58

kostakk
Memur
Buda mı tehtit değil peki? Ayrıca tercih falan yapmayacağım kadrolu kamu personeliyim üslubun ve insaları kandırmaya çalışmandan dolayı sadece bu tepkim insanlar siz böyle yaptıkca tercih veresi yoksada verecek
ertugrul3207, 1 ay önce - Alıntıya git
burda tehdit mi var haha:) sen buna değil bana ne söylenmiş ona bak önce. küfürler, hakaretler... bana üslubumdan bahsediyorsun benim ilk yazdığım mesaja bak bakalım gayet düzgün bir üslupla yazdım sonra da bana gelen cevaplara bak seviyesizliği orada görebilirsiniz. kötü niyetlisiniz. Birkaç gün içinde erzurum bölge idari mahkemesine dava açmak için çalışmalara başlayacağız. tercih süreçleri bitmeden de dava açılacak inşallah. istediğiniz kişilere tercih verdirin. biz de davamızı açıyoruz. işin peşini bırakmayacağız. hadi kolay gelsin
16 Şubat 2020 17:58

ertugrul3207
Memur
Hocam istersen avrupa insan hakları mahkemesinede git belki ordan bişey çıkar.
16 Şubat 2020 18:01

kostakk
Memur
Hocam istersen avrupa insan hakları mahkemesinede git belki ordan bişey çıkar.
oraya da gideriz be hocam. benim hakkımı yiyen geleceğimi etkileyen yuva kurmamı hayatımı şekillendirmemi etkileyen her kimse gittiği yere kadar gideriz. Tabi bunlardan en en önemlisi vicdani mahkeme orası da sonraya kalmış onun hesabını da Allah a verirler zira ben hakkımı helal etmiyorum
16 Şubat 2020 18:11

ertugrul3207
Memur
Kostak davanızdan Birşey çıkmaz. İmkansız gerçek olup bir karar çıksa bile hukuk geçmişe dönük işlemez. 2020/4 Klavuzunda yazanlar arasında senin dediklerin yok 2019/7 ile atananlar engellenmiş sağlık bakanlığının engelleyebilme nedenleri ise ikisinin aynı alım olup aynı anda cb. onaydan çıkmış olması mesela 2019/4 engellenemedi neden iki farklı alımı engelleyemez kimse. Ayrıca Sen düşündün biliyordun okudun yönetmelikleri falan sağlık bakanlığının hukukçuları personel daire başkanlığı bunu düşünemedi açshb'na atananların başlatılmadığındanda haberleri yok tercih vereceğindende haberleri yok sadece senin var sende onlara bunu söylemediğin için klavuza koyamadılar yetiştiremediler boşuna kadrolar yandı. Amacın sadece insanları aydınlatmak boşta kalmamalarını sağlamak sınırda falanda asla değilsin biz sana inanıyoruz.
16 Şubat 2020 18:19

ertugrul3207
Memur
oraya da gideriz be hocam. benim hakkımı yiyen geleceğimi etkileyen yuva kurmamı hayatımı şekillendirmemi etkileyen her kimse gittiği yere kadar gideriz. Tabi bunlardan en en önemlisi vicdani mahkeme orası da sonraya kalmış onun hesabını da Allah a verirler zira ben hakkımı helal etmiyorum
kostakk, 1 ay önce - Alıntıya git
Belki en başta bunu deseydin insanlarda tekrar tercihe farklı yaklaşırdı bir meslektaşım daha atansın derdi yoksa tehdit edebiyatı kimseye sökmez
16 Şubat 2020 18:37

kostakk
Memur
Belki en başta bunu deseydin insanlarda tekrar tercihe farklı yaklaşırdı bir meslektaşım daha atansın derdi yoksa tehdit edebiyatı kimseye sökmez
tehdit edebiyatı yapmıyorum. olanları söylüyorum sen hale neyin derdindesin? benim ilk mesajlarımı açıp oku bakalım ondan sonra ahkam kes. gayet seviyeli uygun bir dille yazdım. haa sonra da gelen cevaplara bir bak sonra bir daha ahkam kes ondan sonra konuşalım.
16 Şubat 2020 20:06

mhmet22
Aday Memur

Kostaka cevap vermeyin arkadaşlar. Kendisi sınırda kalan zirlayan biridir. Verin tercihleri

16 Şubat 2020 21:19

kostakk
Memur

Kostaka cevap vermeyin arkadaşlar. Kendisi sınırda kalan zirlayan biridir. Verin tercihleri

mhmet22, 1 ay önce - Alıntıya git
tam da bu seviye ve karakterden yoksun üsluptan bahsediyordum işte
Toplam 51 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?