Editörler :
15 Şubat 2020 17:36   

4/b (3+1) engelli yakını olana yer değiştirme
Merhaba. Çok acil olmasa konuyu 2 yere açmazdım. Sağlık bakanlığı şubat atamasında atanıcam. Bölümümde 2.ciyim. %95 ağır engelli kızım var 6 yaşında. Onu gideceğim yere götürürsem hayati tehlikesi olabilir. Çocuk norolojisi doktoruna sürekli gidiyoruz. Tıp fakültesi olması gerekli. Yer değiştirme hakkım olur mu. Dava mı açmam lazım. Aralıkta da bu yüzden tercih yapamadım. Bilginiz varsa lütfen mesaj yazın. Teşekkür ederim
15 Şubat 2020 18:41

bilen37
Aday Memur
Gideceginiz yerde Saglik durumunu karsilayabilecek bir kurum varsa orda kalirsiniz.Yoksa boyle bir hakkiniz var.Saglik durumundan refakatci olarak.Mevzuati bence okuyun goreceksiniz.
15 Şubat 2020 19:35

Melek010101
Aday Memur
Gideceginiz yerde Saglik durumunu karsilayabilecek bir kurum varsa orda kalirsiniz.Yoksa boyle bir hakkiniz var.Saglik durumundan refakatci olarak.Mevzuati bence okuyun goreceksiniz.
bilen37, 2 ay önce - Alıntıya git
Gideceğim yerde tıp fakültesi yok. Çocuk norolojisi de çevre illerde var. Mevzuatı okuyorum ama şüpheye düşüyorum. Emin olamadım. Teşekkür ederim. Umarım herşey yolunda gider. Eğer bir bilgisi olan varsa bana lütfen yazın
15 Şubat 2020 20:36

bilen37
Aday Memur
Gideceğim yerde tıp fakültesi yok. Çocuk norolojisi de çevre illerde var. Mevzuatı okuyorum ama şüpheye düşüyorum. Emin olamadım. Teşekkür ederim. Umarım herşey yolunda gider. Eğer bir bilgisi olan varsa bana lütfen yazın
Melek010101, 2 ay önce - Alıntıya git
Çocugunuz oldugu için Ya baba ya anne kesinlikle 1.yakin oldugu için ya eşinize ya size kesinlikle izin veriliyor.Bunu Yonetim bile red edemiyor.
15 Şubat 2020 20:38

Melek010101
Aday Memur
Çocugunuz oldugu için Ya baba ya anne kesinlikle 1.yakin oldugu için ya eşinize ya size kesinlikle izin veriliyor.Bunu Yonetim bile red edemiyor.
3+1 de de geçerli midir? Şimdiki şubat alımı o şekilde.çok soru soruyorum size kusura bakmayın
15 Şubat 2020 22:07

bilen37
Aday Memur
3+1 de de geçerli midir? Şimdiki şubat alımı o şekilde.çok soru soruyorum size kusura bakmayın
ben sozlesmeli olarak soyledim zaten.3+1 de olsa ayni hocam siz mevzuati okuyun.Goreceksiniz
15 Şubat 2020 22:55

Melek010101
Aday Memur
ben sozlesmeli olarak soyledim zaten.3+1 de olsa ayni hocam siz mevzuati okuyun.Goreceksiniz
Allah razı olsun hocam. İnşallah yer değiştiğimide burdan paylaşır ve benim durumumda olanlara tol göstermiş olurum
15 Şubat 2020 23:01

bilen37
Aday Memur
Allah razı olsun hocam. İnşallah yer değiştiğimide burdan paylaşır ve benim durumumda olanlara tol göstermiş olurum
Hocam Allah yardimciniz olsun.Allah insallah cocugunuza saglik sıhhat verir tez zamanda
Toplam 7 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?