Editörler : cihan27E.Kayı Han
16 Şubat 2020 16:37

Yeni atanan fizyoterapist maaşı

Merhaba arkadaşlar bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan maaş bilgisi almak istiyorum. Maaş hesaplama kısmında derece kademe gibi bilgileri soruyor ben bunlardan anlamıyorum henüz sınava hazırlanmaktayım. O yüzden size sormak istedim yeni atanan sözleşmeli bir fizyoterapistin maaşı ne kadar olur? Sabit ve ek döner ne kadardır? Özellikle İstanbul içi. Maaş sabit döner ek döner ayrı ayrı yazarsanız çok sevinirim. Fizyoterapist arkadaşlar forumda çok aktif değiller hiç bilgi alamadım.

16 Şubat 2020 22:18

Ek doner artik hicbir hastanede verilmiyor ve ocak maasi 4200 diye biliyorum. Sabit doner hakkinda bilgim yok maalesef

Aryastrk
Aday Memur
16 Şubat 2020 22:56

Peki teşekkür ederim.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
17 Şubat 2020 21:32

Şuan lisans sağlıkcılar olarak 4480 alıyoruz, 2 3 ay sonra herkes vergi dilimine giriyor maas gene 200 300 düşüyor, bu nereye gidersen git alacagın maas, ocak temmuzda zam geldikçe artıyor maaslar, birde ek döner var, o her yerde farklı, veren de var vermeyen de,

Aryastrk
Aday Memur
17 Şubat 2020 22:00

Hayalperesthemsire kusura bakmayın alıntı yapmayı beceremedim :) teşekkür ederim anladığım kadarıyla lisans sağlıkçıların hepsi minimum 4400 küsür alıyor kesintiye uğrarsa da 4000 küsürlere düşüyor. Daha da düşmez inşallah :))

Hayalperesthemşire
Müsteşar
18 Şubat 2020 14:16

Aynen öyle hocam doğru anladın

Aryastrk, 4 yıl önce

Hayalperesthemsire kusura bakmayın alıntı yapmayı beceremedim :) teşekkür ederim anladığım kadarıyla lisans sağlıkçıların hepsi minimum 4400 küsür alıyor kesintiye uğrarsa da 4000 küsürlere düşüyor. Daha da düşmez inşallah :))

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi