Editörler : asaygin
02 Haziran 2020 01:19

erkek.memur
Aday Memur

1 yıldır ankaradayım. güneş gören ev bulmak zor. ben konyaya geri dönmek istiyorum. accık güneş görüp gelicem.

04 Haziran 2020 15:51

hande73
Memur

muğlaya gelmeyin. çok pahalı.:)

06 Haziran 2020 02:48

tarihcilik
Şube Müdürü

Bu aralar Muğla'ya yerleşme modası var sosyal medyada özellikle.

06 Haziran 2020 19:29

SenaErdan
Aday Memur

istanbul hariç her yer bizim için tamamdır

08 Haziran 2020 00:27

owen055
Aday Memur
Afyon-Dinar
owen055, 1 ay önce - Alıntıya git
Eksi verenler niye eksi verdi merak ettim şimdi
08 Haziran 2020 13:02

hande73
Memur

Bu aralar Muğla'ya yerleşme modası var sosyal medyada özellikle.

tarihcilik, 1 ay önce - Alıntıya git

aynen öyle. ancak köye göçenler pişman olup geri dönüyor.köy hayatı dışardan bakınca çok güzel. ama zor bir yaşam. herkes yapamaz.

09 Haziran 2020 00:47

Teknopat
Memur
Türkiye'nin en çok göç alan en güzel sahil kentlerini ve elit, eğitim seviyesinin yüksek olduğu semtleri söylüyorum İzmir (Bornova, Karşıyaka,Güzelbahçe,Çeşme,Alaçatı) Aydın Kuşadası, Muğla (Datça,Fethiye,Bodrum) Antalya(Konyaaltı,Muratpaşa,Alanya semt:Lara,Arapsuyu) İç Anadolu'da Eskişehir, Karadeniz'de Artvin,Trakya bölgesinin bütün şehirleri buralar Türkiye'de yaşanabilecek en güzel şehirlerdir kısaca seçim haritasını açın CHP'nin kazandığı her şehir ve ilçe en pahalı, en kaliteli,en elit, eğitim seviyesi en yüksek yerlerdir CHP'li değilim ama bu bir gerçek nedenini bilemem İstanbul Kadıköy,Beşiktaş vs.
14 Haziran 2020 19:01

Elif-TheQueen
Aday Memur

Ege'nin ilçileri olabilir. Türkiye'nin her yeri çok güzel ama Ege'de yeşilin bol olması, insanların sakinliği, yaşama telaşı olmaması, trafiğin az olması vb. sebeplerle daha yaşanası yerler gibi. Mesela Manisa'nın Akhisar, Salihli, Turgutlu ilçeleri 100.000 nüfüslu ama genelde rahat yerler.

14 Haziran 2020 22:15

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Ülke ekonomisi resmen batıyor, birkaç sene içinde ülkenin neredeyse yarısı işsiz olacak ve hayat pahalılığı çok daha artacak.Bu ekonomik kriz en az 4-5 sene devam edecek.Ondan sonra da Suriye gibi bir ülke oluruz büyük ihtimalle.

Ülkedeki insanlar, özellikle esnaf her yerde burnundan soluyacak.O yüzden nerede yaşadığınızın çok önemi yok artık,her yerde aynı mutsuz insanları göreceksiniz.

15 Haziran 2020 17:26

Gydm
Şube Müdürü
ege ve Akdeniz kıyıları güzeldir. güneşli gün sayısının fazla olduğu yerler insanın psikolojisini doğrudan etkiliyor. iç Anadolu doğu Anadolu Karadeniz bölgeleri benim yaşamım için uygun değil sürekli hava sisli kapalı bulutlu kar yağmur. ege ve Akdeniz güneşli gün sayısı fazla deniz var yeşillik var sakinlik var.... en uygunu ege kıyıları
15 Haziran 2020 17:27

Gydm
Şube Müdürü

kocaeli karamürsel

SeTH34, 2 ay önce - Alıntıya git
kocaeli Karamürsel araştıracam
25 Haziran 2020 02:19

Huseyin0146

Adana merkez derim

Toplam 52 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;