Editörler : asaygin
07 Mart 2021 21:21

Halil BEY
Saçmalamayın tabibi SAFRANBOLUUU hadi bekliyoruz
07 Mart 2021 21:23

Halil BEY
Bak AKŞEHİR orda 3 ev sahibi olursunuz hayat o kadar ucuz
07 Mart 2021 21:51

YASİN55_35
Aday Memur
Samsunun Alacam ilcesi kucuk 10000 nüfuslu sirin bi memleketimdir.hersey dogal carsamba gunleri pazari vardir.lise zamanimdaki bircok hocam hala alacamdadir.denize 1 km sinopa 70,samsun merkeze 85 km.hic pisman olmazsiniz ayrica ucuzdur.ah ah bende ankara buyuksehir belediyesindeyim.iscilerede bisey olsada en cok ben sevinirdim tayin olsa.bi arastirin derim cok guzel memleketimz
08 Mart 2021 18:58

buminkagann
Aday Memur
Kırşehir Kaman tek geçerim insanı dostluğu doğası
08 Mart 2021 20:18

keremali1
Aday Memur

Afyon tıpkı Konya gibi genelde yobaz insanların ve içi boş milliyetçilerin bolca bulunduğu bir ilimizdir.Böyle bir yerde ancak bu kafada biri huzurlu bir şekilde yaşayabilir bence.Örneğun eşi ve kızı rahat giyinen biri böyle yerlerde rahat edemez!

ekonomikk.çöküş, 1 ay önce - Alıntıya git
Yobaz ise yaramaz boş kafalı olduğun kullandığın uslüptan belli.samanı az kullan.
09 Mart 2021 10:39

customs_officer
Şube Müdürü
Nizip/ Gaziantep
abdulkadirkryln, 11 ay önce - Alıntıya git

Havası çeltik kokan, gündüzü sıcak, gecesi serin, uzun bile olsa 2-3 mecburiyet caddesi var. Geniş imkanlar için il merkezine gidilmek zorunda kalınan, memleketi olanlar dışındakilerin sadece alışkanlık ve sosyal çevre yüzünden kaldığı orta büyüklükte ilçe.

09 Mart 2021 17:00

sertanns
Şef

bandırma akçay altınoluk

09 Mart 2021 18:20

rainmake
Aday Memur

bandırma akçay altınoluk

sertanns, 1 ay önce - Alıntıya git

İl veya ilçe denmese Altınoluk bende diyebilirdim, çocukluğumdan beri yazları gittiğim biyer ama çok büyüdü eski tadı yok, İlçe olmasını beklerken mahalle oldu, Küçükkuyu dagüzel biryer

09 Mart 2021 19:12

owen055
Aday Memur
Yobaz ise yaramaz boş kafalı olduğun kullandığın uslüptan belli.samanı az kullan.
keremali1, 1 ay önce - Alıntıya git
Çok haklısınız hocam.
09 Mart 2021 19:19

owen055
Aday Memur

Afyon tıpkı Konya gibi genelde yobaz insanların ve içi boş milliyetçilerin bolca bulunduğu bir ilimizdir.Böyle bir yerde ancak bu kafada biri huzurlu bir şekilde yaşayabilir bence.Örneğun eşi ve kızı rahat giyinen biri böyle yerlerde rahat edemez!

ekonomikk.çöküş, 1 ay önce - Alıntıya git
Burda gayet normal bir soru sorularak fikir alışverişinde bulunulmuş .Ama sizin gibi insanlar olayı başka yöne çekmeyi seviyor.İlk siz baslattiniz ben de devam edeyim az için ki saçmalamayin size ne milletin yaşamından Afyon'un undan Konyasindan.Gerçi sen de haklısın o dediğin tatil yerlerinde Ramazan ayında bile içki içiliyor biz gibi insanlar senin gibi insanların yanında yaşayamayız.Haddini bil bir daha yorum yazarken kelimelerine dikkat et!!!!
09 Mart 2021 22:08

kalkanli
Şef
Kütahya - Simav veya Gediz ilçeleri
Yamtar07, 1 ay önce - Alıntıya git
Vay hemşehrim ana gibi yar Simav gibi diyar yoktur. :)
10 Mart 2021 06:23

soydant
Aday Memur
Ankara'nın kalabalığından uzak ancak yıllardır yaşadığınız şehre yakın bir yer arıyorsanız bence de en güzel yer Kızılcahamamdır. Doğası küçüklüğü bol oksijeni İle bence yaşanası bir ilçedir. Daha uzak derseniz aynı kriterlerde Seydişehir önerilebilir. Aynı kriterlerde ve deniz kıyısında isterseniz de Antalya Kaşı öneririm. Tamamında doğa muhteşem, oksijen bol, kendi doğal nüfusları azdır.
10 Mart 2021 10:56

SeTHH.

karamürsel

10 Mart 2021 12:31

ogretmen03
Aday Memur
Kocaeli Karamürsel derim. Sakin, deniz kenarı, istenildiği zaman Kocaeli, İstanbul, Bursa gibi yerlere geçme imkanı var rahatça. Tam yaşanacak yer. Deniz kenarı bir dubleks daire ile süper olur hatta.
0 SoneS 0, 11 ay önce - Alıntıya git
Kesinlikle katılıyorum. Tayin istedim çıkmadı
10 Mart 2021 12:33

ogretmen03
Aday Memur
Kocaeli Karamürsel derim. Sakin, deniz kenarı, istenildiği zaman Kocaeli, İstanbul, Bursa gibi yerlere geçme imkanı var rahatça. Tam yaşanacak yer. Deniz kenarı bir dubleks daire ile süper olur hatta.
0 SoneS 0, 11 ay önce - Alıntıya git
Kesinlikle katılıyorum ama deprem gerçeğini de atlamamak lazım
10 Mart 2021 18:22

afadtekniker
Aday Memur

Balıkesir merkez ya da körfez tarafları bir de Çanakkale merkez

11 Mart 2021 00:00

cpalaz
Aday Memur

Aydın söke diyebilirim. Hava güzel , sebze meyve her mevsim turfanda. Kuşadası 20 km Davutlar 15 km. Her yere çok yakın. İnşallah 5-10 seneye tayinim benimde çıkar. Gurbet ellerde 20 yılın bitiyor.

11 Mart 2021 10:18

Albertcamus20
Aday Memur

Hakkari Çukurca. Dört mevsim , 3 ülkeye sınır. Anlatmak ile bitmez :))

26 Mart 2021 15:54

HayatSuGibi
Daire Başkanı

5-6 sene öncesi kesinlikle Çanakkale derdim fakat son zamanlarda ne yazık ki eski güzelliği kalmadı. Özellikle hayat pahalılığı konusunda artık zirveye oynuyoruz. Oturulacak düzgün bir 3+1 daire ortalama 700-800 bin TL bandında, 5 sene öncesi yazlık evler ortalama 250-300 bin TL civarıyken şu an milyonlardan bahsediliyor. Farklı milletlerden çok fazla göç aldığı ve göç yolları üzerinde olduğu için asayiş olarakta sıkıntı olmaya başladı.

Toplam 99 mesaj