Editörler : afulutas
16 Şubat 2020 22:00   

Jandarma sözleşmeli subaylık

İyi Akşamlar, 657-4B ye tabi olarak çalışan sözleşmeli infaz ve Koruma Memuruyum. Jandarma sözleşmeli subayliga başvurdum kazanirsam bekleme süresine tabi olur muyum? Yoksa istifa edip hemen eğitime baslayabilir miyim?

17 Şubat 2020 00:03

afulutas
Editor

İsterseniz sorunuzu bu adrese mail atarak sorabilirsiniz. sorucevap@memurlar.net

17 Şubat 2020 00:04

choper64
Aday Memur
Teşekkürler
17 Şubat 2020 15:03

vatskenaydu
Şef

normalde öğrenim durumu istiyor ama jandarmayı bilmiyorum

17 Şubat 2020 15:07

choper64
Aday Memur
öğrenim durumunda sıkıntı yok zaten lisans mezunuyum
17 Şubat 2020 19:49

vatskenaydu
Şef
öğrenim durumunda sıkıntı yok zaten lisans mezunuyum
choper64, 2 ay önce - Alıntıya git

yok onu kastetmiyorum. istifa edip 1 yıl beklemeden geçmek için öğrenim durumu istiyor. mesela hemşirelik okuyup hemşireliğe tercih vermek gibi. e şimdi sözleşmeli subaylıkta sen askeri bir okul okumuyorsun dolayısıyla 1 yıl bekler misin bilmiyorum.

17 Şubat 2020 22:39

choper64
Aday Memur

yok onu kastetmiyorum. istifa edip 1 yıl beklemeden geçmek için öğrenim durumu istiyor. mesela hemşirelik okuyup hemşireliğe tercih vermek gibi. e şimdi sözleşmeli subaylıkta sen askeri bir okul okumuyorsun dolayısıyla 1 yıl bekler misin bilmiyorum.

vatskenaydu, 2 ay önce - Alıntıya git
Aynem işte asıl soruma cevap aradığım nokta tam olarak bu
23 Şubat 2020 22:42

Bregolas

vatskenaydu, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam iyi günler dediğinize göre bende öğretmenlik mezunuyum ikm den geçiş yapabilir miyim kpss puanı ve öğretmenlik mülakatından sonra
24 Şubat 2020 16:37

vatskenaydu
Şef
Hocam iyi günler dediğinize göre bende öğretmenlik mezunuyum ikm den geçiş yapabilir miyim kpss puanı ve öğretmenlik mülakatından sonra
Bregolas, 1 ay önce - Alıntıya git

ilan metninde buna atıf yaparak geçişi engelleyici ekstra bir madde yoksa geçiş yapabilirsiniz.

Toplam 8 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?