Editörler : crops35
17 Şubat 2020 15:09

Adliyede çalışanlar bilgi lütfen!

Merhaba...

5 yıldır Ceza infaz kurumunda YH olarak görev yapmaktayım. Engelli kadrosundan girdim ve burada işim bilgisayar başında... Kızımın eğitim durumundan tayin yazma durumum var ve öğrendim ki, adliyeye geçiş yapabiliyormuşuz... Adliyede çalışan hizmetli sınıfı ne iş yapar, bulunduğum yeri arar mıyım diye tereddütteyim... Bilgisi veya ilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim...

isyanimkendime
Aday Memur
18 Şubat 2020 18:10

Merhaba bende 5 yıldır ceza infaz kurumunda görev yapıyorum. Adliyeye geçme olayını ilk defa sizden duydum şimdi. Öyle bir geçişe bakanlığın izin vereceğini sanmıyorum ama geçen varsa benim içinde ilk olmuş olacak. zira, CTE genel müdürlüğü bünyesinde bulunan Denetimli serbestlik müdürlüğüne bile geçemedim ben tayin istedim red geldi malesef. Eğer ki geçerseniz engelinize uygun bir iş vereceklerdir.

mrtcvlk
Memur
18 Şubat 2020 19:50

neticede bakanlık aynı, red gelmesi olmayacağı anlamına gelmez sanırım... yanıt için teşekkürler...

18 Şubat 2020 20:58

Adliyeye geçiş o kadar kolaymıy mış? O iş çok zor ben kaç defa denedim mahkemeye verdim onu bile kaybettim Sen dersin ki yüksekte bu işi yapacak tanıdıklarım var he o zaman olabilir

isyanimkendime
Aday Memur
18 Şubat 2020 22:06

Geçmek çok zor. Ama arkadaş öne sürdüğüne göre geçen var herhalde. Aynı bakanlık olsa da red geliyor

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi