Editörler : Pangaea
17 Şubat 2020 15:27

Kafa karıştıran soru

İyi günler herkese. Ben 2018 ortaöğretim puanım ile memur olarak atandım. 1 yıllık adaylık süreci önümüzdeki yıl ocak ayında bitiyor. Aynı zamanda lisans ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. 2019 ösym lisans p 121 puanım mevcut ek atama geleceği söyleniyor. Ek atama gelmesi durumunda atanmam kesin. İstifa edip sözleşmeli öğretmenliğe geçme durumum nedir?

Puffs
Aday Memur
17 Şubat 2020 16:40

Söylentilere inanmayın.

serabistann
Aday Memur
17 Şubat 2020 21:52

Merkeziden atanmadıysanız yani sözleşmeliyseniz tabiki sorun olmaz

yey33
Aday Memur
17 Şubat 2020 22:00

Merkezi atandım. Şuanki işime ama öğretmenlik sözleşmeli olacak

tarafsızımki
Kapalı
17 Şubat 2020 22:53

merhabalar kardesim... kadrolu memur iken sözleşmeli öğretmenlige geçmek için atama olduktan sonra usulüne uygun istifa ederek geçebilirsiniz. sözleşmeli memur iken sözleşmeli öğretmenlige geçmek için atama olduktan sonra usulüne uygun istifa ederek geçebilirsiniz. sonuçta istihdam olarak kadrolu ve sözleşmeli farklı. kadrodan kadroya olsaydı bekleme süresi oluyor. bunlar kendi fikirlerim ...

yey33
Aday Memur
17 Şubat 2020 22:54

İlginiz için teşekkür ederim. Emin misiniz peki? Bu konuda net bilgiyi nereden elde edebilirim?

tarafsızımki
Kapalı
17 Şubat 2020 23:09

il milli eğitim müdürlüklerinde bulunan Personel Genel Müdürlüğü Öğretmen Atama Daire başkanlığına sorun
yey33, 4 yıl önce
İlginiz için teşekkür ederim. Emin misiniz peki? Bu konuda net bilgiyi nereden elde edebilirim?

yey33
Aday Memur
17 Şubat 2020 23:11

Çok teşekkür ederim. Siz de net bir şey öğrenirseniz yazar mısınız?
tarafsızımki, 4 yıl önce
il milli eğitim müdürlüklerinde bulunan Personel Genel Müdürlüğü Öğretmen Atama Daire başkanlığına sorun

tarafsızımki
Kapalı
17 Şubat 2020 23:13

personel daire başkanlığından daha net birsey bileceğimi düşünmeyin hocam
yey33, 4 yıl önce
Çok teşekkür ederim. Siz de net bir şey öğrenirseniz yazar mısınız?

yey33
Aday Memur
17 Şubat 2020 23:14

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.
tarafsızımki, 4 yıl önce
personel daire başkanlığından daha net birsey bileceğimi düşünmeyin hocam

bergazli
Aday Memur
18 Şubat 2020 18:41

Selamün aleyküm hocam 657 ye tabi kadrolu devlet memuru olarak 8 yil çalıştım. 2018 de kpss ye tekrar girerek sözleşmeli öğretmen olarak atandım. Usulüne uygun istifa dilekçesi kurumuna verip istifa onayının gelmesini 1 hafta bekledim. Ertesi gün il meme e evraklarını teslim ederek öğretmenliğe başladim

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi