Editörler : supporters.

Kapalı
17 Şubat 2020 18:06

Maaş ödemesi ne zaman başlar ve başlangıçta başka ödeme var mı ?

merhaba istanbula atandım ,belgelerimi teslim ettim. belgeleri alan memur bu belgelerin kontrolunun (yazılı olarak) sağlanacağını ve bunun 1 -2 aya alabileceğini fakat güvenlik soruşturmasının yapılmayacağını belirtti.

sorularım

1) maaş ödemesi belgelerimi verdiğim tarihtemi başlar yoksa göreve başladığımda mı?

2) göreve başlarken (ilk atamada) alabileceğim başka bir ödenek bulunuyor mu?

teşekkürler.

17 Şubat 2020 23:38

Başladığın günü takip eden 15inde maaş ödenir, 15 ine kadarki maaşını ve gelecek ayın maaşını alırsın başka da bi ödeme bekleme ne ödeyecekler

loveness
Kapalı
18 Şubat 2020 16:58

yanlış bildiğinizi düşünüyorum çünkü gelecek ayın maaşını vermezler.

NOT: bu öğretmenlik atamasıdır. öğretmenliğe atandım.

yani ben öğretmenlik yapmıştım ordan biliyorum daha doğrusu nereye gitsen böyledir hiçbir zaman sana gelecek ayın maaşını kimse ödemez.

başka bir ödenekten kastım yolluk veya başlangıç ücreti vs bilmiyorum yolluk alamayacağımı söyledi birileri ve fakat başka bir ücret varmı buna benzer bilmediğim için sordum.

iyi çalışmalar

gençlerbirlikli keyn, 4 yıl önce

Başladığın günü takip eden 15inde maaş ödenir, 15 ine kadarki maaşını ve gelecek ayın maaşını alırsın başka da bi ödeme bekleme ne ödeyecekler

27 Şubat 2020 00:15

Memurun maaşı önden ödenir, ayın 15inde gelecek ayın maaşı alınır.

27 Şubat 2020 00:32

Maaşınızı alınca buraya yazıp hatanızı kabul edersiniz artık

valonqar
Aday Memur
12 Mart 2020 09:44

ilk atamada yolluk vs. ödenmez. ama bankayla anlaşma varsa promosyon ödenir. diyelim ayın 10 unda başladınız 15 inde bir maaş ve 5 günlük kıst maaş alırsınız. memurlar maaşlarını ilk ay peşin alır.

loveness
Kapalı
12 Mart 2020 13:32

15inde başlayabileceğimden ümitli değilim artık. bugün tam 4 hafta doldu evrakları teslim edeli hala göreve başlatılamadım.

faraza,en iyi ihtimalle bugün bile çağırsalar, benim istanbula gitmem en az yarını bulur..

bir gün de orda oyalansan cart curt bişilerde çıksa ...yok yok olmaz artık...bu ayki maaş kesin gitti...

fakat şunu kabullenesim geldi, memur maaşını peşin alır diye. iki kişisiniz ve sanırım çevremdekilerde öyle düşünüyor.

neyse verdiğiniz bu bilgiler için çok teşekkürler.

valonqar, 4 yıl önce

ilk atamada yolluk vs. ödenmez. ama bankayla anlaşma varsa promosyon ödenir. diyelim ayın 10 unda başladınız 15 inde bir maaş ve 5 günlük kıst maaş alırsınız. memurlar maaşlarını ilk ay peşin alır.

valonqar
Aday Memur
12 Mart 2020 18:13

şimdiye kadar mart maaşı zaten saymanlığa gitmiştir, yetişemezsiniz. ama öbür hafta başlarsanız belki 26-27 günlük maaşı yapabilirler mutemetle konuşun.bunu kabul etmezlerse nisan 15 inde bir maaş ve başlama tarihinize göre kıst maaş alırsınız.

loveness, 4 yıl önce

15inde başlayabileceğimden ümitli değilim artık. bugün tam 4 hafta doldu evrakları teslim edeli hala göreve başlatılamadım.

faraza,en iyi ihtimalle bugün bile çağırsalar, benim istanbula gitmem en az yarını bulur..

bir gün de orda oyalansan cart curt bişilerde çıksa ...yok yok olmaz artık...bu ayki maaş kesin gitti...

fakat şunu kabullenesim geldi, memur maaşını peşin alır diye. iki kişisiniz ve sanırım çevremdekilerde öyle düşünüyor.

neyse verdiğiniz bu bilgiler için çok teşekkürler.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi