Editörler :
17 Şubat 2020 21:12   

Sağlık kurumları işletmeciligi

Aranızda bu bölümden mezun olupta iş bulabilen oldumu

17 Şubat 2020 23:04

naz çelik
Kapalı
Hemşire iken okudum lakin bi faydasını görmedim şuan hemşirelik yapıyorum...
17 Şubat 2020 23:28

mali0732
Aday Memur
okudugum güne lanet olsun 30bin kisilik alım yapıyorlar 1kişidemi alınmaz :D
17 Şubat 2020 23:42

naz çelik
Kapalı
okudugum güne lanet olsun 30bin kisilik alım yapıyorlar 1kişidemi alınmaz :D
mali0732, 2 ay önce - Alıntıya git
:) bu bölümü genel de biz maaş yükselsin kıdem artsın die okuruz ha belki bi gün kör talih Güler de idarede görev alabiliriz belki die umutla bekleriz
17 Şubat 2020 23:44

mali0732
Aday Memur
:) bu bölümü genel de biz maaş yükselsin kıdem artsın die okuruz ha belki bi gün kör talih Güler de idarede görev alabiliriz belki die umutla bekleriz
naz çelik, 2 ay önce - Alıntıya git
asgari üçret 8 5 haftanede calışmaya yine razıyım işci olarak alsalar yine razıyım :D yas olmus 23 bu saaten sonra başka üniversite okuyup memurda olunmaz
17 Şubat 2020 23:47

naz çelik
Kapalı
asgari üçret 8 5 haftanede calışmaya yine razıyım işci olarak alsalar yine razıyım :D yas olmus 23 bu saaten sonra başka üniversite okuyup memurda olunmaz
mali0732, 2 ay önce - Alıntıya git
Bismillah 15 yıl bekleyip atanan hemşire arkadaşlarımız var adamlar çaycılık yapmış inşaaatda calısmış garsonluk yapmış güvenlik görevlisi olmuş bence yaşın kücük okuyabilirsin erken daha paramedic ol,anestezi oku,laborant olur... bu zamanda artık iş bulmak kolay deil... görüyorsun tonlarca insanalr atama bekliyor....
18 Şubat 2020 00:02

mali0732
Aday Memur
Bismillah 15 yıl bekleyip atanan hemşire arkadaşlarımız var adamlar çaycılık yapmış inşaaatda calısmış garsonluk yapmış güvenlik görevlisi olmuş bence yaşın kücük okuyabilirsin erken daha paramedic ol,anestezi oku,laborant olur... bu zamanda artık iş bulmak kolay deil... görüyorsun tonlarca insanalr atama bekliyor....
naz çelik, 2 ay önce - Alıntıya git
evlilik askerlik falan derken bu işlere vakit ayıramam artık heralde ve torpiller bolumden is olanagı falan olmaması azmimi elimden aldı ülkenin gencleri uzman Ç. zorlanıyor bizimde yolumuz belli gibi
Toplam 6 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?