Editörler : afulutas
17 Şubat 2020 22:04   

Anadolu Adliyesinde yeni başladım bugün; iş mahkemesi hakkında görüşleriniz nedir?

Anadolu Adliyesinde yeni başladım bugün; iş mahkemesi hakkında görüşleriniz nedir?

17 Şubat 2020 22:27

srkncndn
Aday Memur
öncelikle hayırlı olsun. hangi görevde başladınız?
17 Şubat 2020 22:35

Trafficfx
Aday Memur

is mahkemeleri asliyelere gore bi tik daha iyi diye duymustum. peki kardes ne zaman arandin bugun baslayacagin ne zaman haber edildi? zabit katibi mi mubasir mi?

18 Şubat 2020 00:04

memed duran
Memur

is mahkemeleri asliyelere gore bi tik daha iyi diye duymustum. peki kardes ne zaman arandin bugun baslayacagin ne zaman haber edildi? zabit katibi mi mubasir mi?

Trafficfx, 2 ay önce - Alıntıya git

Zabıt katipliği; 9 gün seminer oldu. Şubatın ilk başıarası watsaptan mesaj atılmıştı. Mesela ilerde öğrenenememe ya da kalemledilerle uyuşmama sorunu olursa ne olur; mesela bir tık derken

18 Şubat 2020 00:14

CBS
Aday Memur
Hayırlı olsun, kimisi cok seviyor kimisi nefret ediyor. Sahsen bana seçme şansı verilse son siraya yazardim :)
18 Şubat 2020 07:34

Trafficfx
Aday Memur

kardes bi tik derken is yogunlugu acisindan soyledim.is mahkemelerinde daha cok sey ogrenecegini dusunuyorum.oyuzden diger kalemlerde cok zorluk cekmezsin.bende caglayani bekliyorum arkadaslarim uzlastirmada ve asliye cezada olan var uzlastirma memnun digeri pek degil

18 Şubat 2020 11:17

afulutas
Editor

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Başarılar dilerim. 

İş mahkemesinde de kısa süreli çalıştım pek sevmemiştim. Benim için en güzel mahkeme Asliye Hukuk Mahkemesidir. Asliye Hukuk candır can... :))))

18 Şubat 2020 15:45

duyguy30

Bakırköy adliyesi ne zaman çağırır acaba mübaşirlik benim

18 Şubat 2020 18:59

CBS
Aday Memur

Bakırköy adliyesi ne zaman çağırır acaba mübaşirlik benim

duyguy30, 2 ay önce - Alıntıya git
Ben Bakırköy Cumhuriyet Baskatibiyim, bu gun saat 23 e dogru cagiracagiz. Allah aşkına boş beleş muhabbetleri birakin ya, buradakiler nerden bilsin ne zaman baslayacaginizi. Konular kaldirildi simdi olan konulara sarmaya başladınız.
18 Şubat 2020 19:24

sonermelisa
Aday Memur

kardes bi tik derken is yogunlugu acisindan soyledim.is mahkemelerinde daha cok sey ogrenecegini dusunuyorum.oyuzden diger kalemlerde cok zorluk cekmezsin.bende caglayani bekliyorum arkadaslarim uzlastirmada ve asliye cezada olan var uzlastirma memnun digeri pek degil

Trafficfx, 2 ay önce - Alıntıya git

bende çağlayan zabıt bekliyorum ne zaman çağıracaklar acaba

Toplam 9 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?