Editörler : afulutas
18 Şubat 2020 12:42   

Üniversite okumak İKM olmaya engel mi?
merhaba arkadaşlar ben üniversiteyi bitirdikten sonra askerlik sorunu oluşacağı için sınava girip tekrar üniversite kazandım (adalet bölümü)İKM kazandığım şehirle aynı şehirde üniversite. Bakanlık bunu sorun yapar mı ? yada kurum
18 Şubat 2020 13:55

zırtwpoz
Aday Memur
Yapmazlar herhalde bende İkm kazandım bu yıl yks ye gircem kazanırsam seneye üniversite okucam
19 Şubat 2020 20:20

İRONS1DE
Aday Memur
Yapmazlar herhalde bende İkm kazandım bu yıl yks ye gircem kazanırsam seneye üniversite okucam
zırtwpoz, 2 ay önce - Alıntıya git
teşekkürler kardeşim ama net bi bilgi alabilsem çok daha iyi olur
19 Şubat 2020 21:04

Heka10
Aday Memur

Kardeşim o komisyona bağlı biraz mesela ben şuan üniversite son sınıfım yani yazın mülakatta son sınıfa geçmiştim bunu da belirttim bide benim farklı şehir yani başvurduğum yerle okuduğum şehir o halde beni aldılar işe seni de alabilirler yani engel değil normalde

19 Şubat 2020 23:08

İRONS1DE
Aday Memur

Kardeşim o komisyona bağlı biraz mesela ben şuan üniversite son sınıfım yani yazın mülakatta son sınıfa geçmiştim bunu da belirttim bide benim farklı şehir yani başvurduğum yerle okuduğum şehir o halde beni aldılar işe seni de alabilirler yani engel değil normalde

Heka10, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam bende kazandım zaten bakanlık onayı bekliyorm sadece bu aşamada sıkıntı olurmu diye merak ediyorum zaten üniversiteye gitmiyorum sadece askerlik için yazmıştım
20 Şubat 2020 00:18

sultansimsek
Aday Memur
Derslere gidip gitmeyeceğinizi yada sınavlara katılıp katılmayacağınızı Ceza infaz kurumu müdürünüzün vr bas ikm ninizin insitiystifin de olan bir durum işe başlayınca öğrenebilirsiniz bunu.
20 Şubat 2020 00:37

SaygınKORYUREK
Aday Memur

Heka10, 1 ay önce - Alıntıya git

Kırıkhanlı. Sen bitirirsin umarim bu yıl okulu

22 Şubat 2020 10:32

özelegiti
Aday Memur

bir sıkıntı olmaz kardeşim. 7 yıllık ikm yim okula başladım ve bitirdim(egitim fak. örgün) tabi şehirlerin aynı olması avantajın olur

Toplam 7 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?