Editörler : crops35
19 Şubat 2020 01:12

Aynı kpss puanını kullanarak başka bi kuruma atanma durumu
arkadaşlar 2019 adalet bakanlığı alımlarıyla yerleşip göreve başlayan sözleşmeli personel aynı KPSS puanını kullanarak tekrar tercih yapıp başka bir kurumu kazanması halinde geçişte bi sıkıntı oluyomu 1 sene ceza gibi bi süre var mı aynı KPSS puanını kulanabiliyomuyum sene içerisinde

Gardiyan 27
Memur
19 Şubat 2020 11:30

sözleşmeli isen sıkıntı yok bende ikm sözleşmeli kazanıp evrakları teslim ettim göreve başlarken Bursa bb yerleştim ikm için istifa dilekçesi yazıp Bursa da başladım 2016 da

J.o.k.e.r
Aday Memur
20 Şubat 2020 20:45

görev süresi dolmadan ayrılanlara zorlama hapis cezası veriliyor diye biliyorum.

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:12

peki geçtiğin yer okuduğum bölüm üzerine mi
Gardiyan 27, 4 yıl önce
sözleşmeli isen sıkıntı yok bende ikm sözleşmeli kazanıp evrakları teslim ettim göreve başlarken Bursa bb yerleştim ikm için istifa dilekçesi yazıp Bursa da başladım 2016 da

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:13

Hayır değil
GarGameLLL, 4 yıl önce
peki geçtiğin yer okuduğum bölüm üzerine mi

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:15

ya ben baktım da şuan sözleşmeli mübaşirim gih sınıfındayız gardiyanlık la aynı die biliyorum geçişte ya kendi bölümğnden geçecen yada üst bi sınıf olacak vhki gibi filan var mı öyle bişey, öyle bişeyle karşılaştın mı sen
Gardiyan 27, 4 yıl önce
Hayır değil

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:19

sözleşmeli isen kadrolu bir pozisyona atandiginda sınıf farketmez istifani verip başlarsın ancak kadrolu isen atandigin kurum muvafakat ister onu almanın Kolay yolu da bir üst sınıf ya da bir üst öğrenim derecesinden atanmak .Ben mesala bu yıl onlisans a gireceğim atanirsam eğer buraya lise mezunu olarak atandigim için muvafakat almam Kolay olacak
GarGameLLL, 4 yıl önce
ya ben baktım da şuan sözleşmeli mübaşirim gih sınıfındayız gardiyanlık la aynı die biliyorum geçişte ya kendi bölümğnden geçecen yada üst bi sınıf olacak vhki gibi filan var mı öyle bişey, öyle bişeyle karşılaştın mı sen

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:21

Biz göreve başladığımızda 2 arkadaş başlayamadım adalet Bakanlığı muvafakat vermemişti benimle bir arkadaş sözleşmeli idik adalet bakanliginda ondan bizde sıkıntı olmadı istifa ettiğimizi söyledik sadece
GarGameLLL, 4 yıl önce

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:26

kadrolu desiğimiz merkezi alım mı oluyo nasıl oluyo her yer sözleşmeli alıyo bende 2-3 ay oldu başladım sözleşmeli mübaşirim
Gardiyan 27, 4 yıl önce
Biz göreve başladığımızda 2 arkadaş başlayamadım adalet Bakanlığı muvafakat vermemişti benimle bir arkadaş sözleşmeli idik adalet bakanliginda ondan bizde sıkıntı olmadı istifa ettiğimizi söyledik sadece

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:30

Aynen merkezi alimda kadro derece diye klavuzda yerler var karşılığında rakamlar yazar onlar kadrolu oluyor birde kit var onlar boş olur derece kısımları sen atandiginda sadece istifa dilekçesi yazacaksın sıkıntı olmaz ancak sözleşmeli bir pozisyondan başka sözleşmeli bir pozisyona atandiginda durum nasıl olur bilemeyeceğim kardeşim onu da geçen bulursan ona sorabilirsin benim sana anlattıklarım ve yaşadıklarım sozlesmeliden kadrolu bir yere atanma durumu

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:31

hayırlı olsun görevin bu arada kardesim
GarGameLLL, 4 yıl önce
kadrolu desiğimiz merkezi alım mı oluyo nasıl oluyo her yer sözleşmeli alıyo bende 2-3 ay oldu başladım sözleşmeli mübaşirim

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:34

bu bakanlık,belediye,üniversite ler filan alımlarını kendi yapıp sonra kadro veriyo ama alımlar sözleşmeli olarak geçiyo bunlara geçişte sıkıntı yaratma durumu var demi
Gardiyan 27, 4 yıl önce
Aynen merkezi alimda kadro derece diye klavuzda yerler var karşılığında rakamlar yazar onlar kadrolu oluyor birde kit var onlar boş olur derece kısımları sen atandiginda sadece istifa dilekçesi yazacaksın sıkıntı olmaz ancak sözleşmeli bir pozisyondan başka sözleşmeli bir pozisyona atandiginda durum nasıl olur bilemeyeceğim kardeşim onu da geçen bulursan ona sorabilirsin benim sana anlattıklarım ve yaşadıklarım sozlesmeliden kadrolu bir yere atanma durumu

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:35

saol kardeşim teşekkür ederim
Gardiyan 27, 4 yıl önce
hayırlı olsun görevin bu arada kardesim

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:37

İşte onu bilmiyorum onu geçene sormak lazım ama belediyeler itfaiye eri alırken kadrolu alır genelde kendi mesleğim açısından degerlendirecek olursam kpss kaç senin kardeşim birde ne mezunusun
GarGameLLL, 4 yıl önce
bu bakanlık,belediye,üniversite ler filan alımlarını kendi yapıp sonra kadro veriyo ama alımlar sözleşmeli olarak geçiyo bunlara geçişte sıkıntı yaratma durumu var demi

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:39

kadrolu açıktan alim yaptıklarında kazanırsan da sıkıntı olacağını düşünmüyorum
GarGameLLL, 4 yıl önce

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:41

senin de görevin hayırlı olsun kardeşim. Ben sivil havacılık ön lisans mezunuyum. Kpss puanım 87 ama bölümden atamamız olmuyo
Gardiyan 27, 4 yıl önce
İşte onu bilmiyorum onu geçene sormak lazım ama belediyeler itfaiye eri alırken kadrolu alır genelde kendi mesleğim açısından degerlendirecek olursam kpss kaç senin kardeşim birde ne mezunusun

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:42

Kadroluya sıkıntı olmuyor ama kadrolu alım yok yada yok diyecek kadar az
Gardiyan 27, 4 yıl önce
kadrolu açıktan alim yaptıklarında kazanırsan da sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:43

eyvallah kardeşim 4 yıl oldu benim :) geçiş yapamadım onun için kpss ye hazırlanıyorum 3001 den tercih yapabileceğim sadece alansizim
GarGameLLL, 4 yıl önce
senin de görevin hayırlı olsun kardeşim. Ben sivil havacılık ön lisans mezunuyum. Kpss puanım 87 ama bölümden atamamız olmuyo

Gardiyan 27
Memur
23 Şubat 2020 00:46

ehliyetini yükselt kardeşim Sertifika al bunlar işine yarar mesala benim 10 yıllık b sınıfı 5 yıllık e sınıfı ehliyetim var bunlar tercih zamanları çok işe yarar umarım bu önümüzdeki Son alimda istediğin yere yerlesirsin
GarGameLLL, 4 yıl önce
Kadroluya sıkıntı olmuyor ama kadrolu alım yok yada yok diyecek kadar az

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:46

senin ki baya olmuş :) işte bölümden alım olmadığı için bende 3001 den tercih yapıyorum onda da dediğim gibi alım çok az olmuyo benim bu sene lisans ta bitiyo ön lisans puanım fena değil zamanı geçmeden kullanmak istiyorum
Gardiyan 27, 4 yıl önce
eyvallah kardeşim 4 yıl oldu benim :) geçiş yapamadım onun için kpss ye hazırlanıyorum 3001 den tercih yapabileceğim sadece alansizim

GarGameLLL
Aday Memur
23 Şubat 2020 00:48

benim 7 yıllık b varda artık b ve e işe yaramıyo c filan istiyolar
Gardiyan 27, 4 yıl önce
ehliyetini yükselt kardeşim Sertifika al bunlar işine yarar mesala benim 10 yıllık b sınıfı 5 yıllık e sınıfı ehliyetim var bunlar tercih zamanları çok işe yarar umarım bu önümüzdeki Son alimda istediğin yere yerlesirsin
Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi