Editörler : swat3410
19 Şubat 2020 10:41

Bilecik & Kütahya & Afyon hakkında
Abilerim, devrelerim selamlar. Bu sene Hakkari'den dönüş yapacağım. Bu üç ilden birisini 2. Tercihe yazmayı planlıyorum fakat kararsız kaldım. Çalışma şartları, sosyal imkanlar vs yönünden en iyisi hangisidir?

AnkPol2
Aday Memur
20 Şubat 2020 11:59

Yardımcı olabilecek yok mu?

panzerci
Müsteşar Yardımcısı
20 Şubat 2020 12:10

Kardeşim hakkında hayırlısı olsun, üç şehirede gitmişliğim var fakat hangisi iyidir hangisi kötüdür birbiriyle kıyas yapacak kadar yaşamadım. Şunu söyleyebilirim sosyal imkanlar yönünden hangisi işine geliyorsa orayı yaz tabiki ama çalışma şartlarına takılma, sonuçta kanunen düzenlenmiş standart bir mesai sistemimiz yok örneğin Bilecik için biri diyebilir ki Bilecik çok rahat 8/24 çalışıyoruz vs, 1-2 sene sonra il emniyet müdürü değişir o sistem bozulur yada başkası derki aman Kütahya ya gelme sakın yazma 12/12 çalışıyoruz felan, 1-2 sene sonra il emniyet müdürü değişir çalışma sistemi rahatlar. Onun için düşündüğünüz illerin çalışma şartlarına takılmayın, diğer yönlerden hangi şehirler sana uygunsa o illeri tercihlerine yaz.

85200258
Genel Müdür
20 Şubat 2020 16:42

Eskiden Hakkari dönüşü 1. tercih olmadı 2. tercihe verirlerdi. suan böyle mi bilmiyorum. ancak aynı uygulama devam ediyorsa bu tercihlerle o hakkına yazık edersin. he nereye gitme dersen ucu de pek iyi olmamakla beraber en kötüsü kutahyadir. bence tercihlerini bir daha gözden geçir pişman olma

jack007
Daire Başkanı
20 Şubat 2020 17:35

Devrem çok doğru söylemiş. Güzel şehirleri yaz tercihini boşa öldürme.

85200258, 4 yıl önce
Eskiden Hakkari dönüşü 1. tercih olmadı 2. tercihe verirlerdi. suan böyle mi bilmiyorum. ancak aynı uygulama devam ediyorsa bu tercihlerle o hakkına yazık edersin. he nereye gitme dersen ucu de pek iyi olmamakla beraber en kötüsü kutahyadir. bence tercihlerini bir daha gözden geçir pişman olma

esoes84
Aday Memur
20 Şubat 2020 19:31

Kütahya afyon bılecık konum olarak soğuk kış aylarında. Bence de daha güzel illeri yaz yazcaksanda. bu illeri 6 tercihe koy 2 ye koyma direk gelir. 2 tercihini öldürme hakkariden geliomussun. Daha güzel illerin tercih edebilirsin kardeş. Afyon ve Kütahya banko gelir bilecikte öle. Sosyal imkanları gelısmıs yerleri Buyuksehır ler yazsan daha faydalı
20 Şubat 2020 23:32

Dostum dediğin yerler sosyal açıdan orta denilebilecek hastane özel okul vs olsun bulabileceğin kış şartları doğuya göre az olsada batıya göre biraz fazla olanama bir o kadarda konum açısından çok güzel olan yerlerdir istediğin yere bi kaç saatlik seyahat sonrasında ulaşabilirsin iş yükü olarak büyükşehirlerden kat ve kat daha az olacağı ve rahat edeceğin yerlerdir dediğin yerlerin içinde imkan olarak Afyon bi kaç seviyeüsttedir

Büyükşehir deriz ama iş yoğunluğundan şikayet eder dahası ilçelere verilince neler çekildiğini sadece gidenler bilir... ama memleket ise bu bu durumlar çokta insanın gözüne görünmez hakkında hayırlısı olsun benim cevabım sana Afyon olurdu her açıdan bu kaç tık üst seviyededir gelebilir diyenler belli olmaz 1. Sıradan gidemiyipte 7. Sıradan Afyon gelenvar malesef

igorr
Kapalı
20 Şubat 2020 23:47

neden bilecik kütahya afyon desem??seçtiğin iller hakkariden de geliyormuşsun bide batının doğusu gibi yerler.oysa o kadar gerek çalışma,gerekse sosyal açıdan iyi iller varken neden ilk 3 tercihin bunlar.tercihlerini iyi kullan boşa harcama derim.arkadaşlar da yazmışlar.yinede vardır belki bir sebebi bilemeyiz hayırlı olsun.illede bunlar dersen Bileciği ilk sıraya koy derim.yine de sen bilirsin.

zammazingo
Aday Memur
24 Şubat 2020 09:22

bilecikteneskişehir-ankara

bileciktensakaryakocaeliistanbul

bileciktenbursa

bilecik, diğer buyukşehirlere daha yakın kütahya ve afyona kısayla bunu da değerlendir

psmstfrd
Aday Memur
24 Şubat 2020 10:19

Bu illerin icinde en iyisi bence kutahya .bilecik tam bir mahremiyet yeri.afyon gecis yeri ama kutahya iyidir her yere yakin.7 yil kalfim memnundum ben sahsen.

yigitalp89
Aday Memur
25 Şubat 2020 04:10

Afyon içlerinde en büyük ve imkanı en çok olan il ayrıca ulaşım olarak tam bir kavşak olduğu için her bölgeye rahat ulaşım sağlarsın

King0810
Aday Memur
25 Şubat 2020 12:08

Konumu açısından bilecik iyi diyorlar ama 3 şehirde soğuk ve küçük

25 Şubat 2020 13:54

Konum konusu sana kalmış bişey Marmara Karadeniz tarafı Bilecik Ege Akdeniz iç Anadolu falan Afyon daha yakındır

King0810, 4 yıl önce

Konumu açısından bilecik iyi diyorlar ama 3 şehirde soğuk ve küçük

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi