Editörler : gubaz
20 Şubat 2020 01:53   

Hagb den elenip anasaya mahkemesine başvuran ikm.zabit katibi vs...

Ben ikm kazanmama ragmen hakkimdaki hagb kararindan oturu guvenlik sorusturmasindan elendim. Idare dava açtım kazandım tekrar evrak hazırladım işbaşı beklerken istinaf mahkemesi benim kararı bozdu ve atamam tekrar iptal edildi. Aym başvuru yaptım. Ve aym en son güvenlik soruşturması yapılamaz mealinde bi karar verdi. Size bundan sonraki aşamada aym den davayı kazanabilirmiyim? Varmı yardımcı olabilecek kimse .

20 Şubat 2020 01:59

Yol Gösteren
Kapalı

Aym başvuru yaptım. Ve aym en son güvenlik soruşturması yapılamaz mealinde bi karar verdi.

böyle bir soru yok AYM kararını yazsana ne dedi istinaf kararında hak ihlali var deyip mahkemeye kararı düzelt mi dedi?

02 Mart 2020 17:51

Baysevgilicanavar
Aday Memur

Kararını iş başvuru yaptığınız dilekçe ile verin.Beraatkararı almama rağmen benimde GS olumsuz oldu. İdare mahkemesi sonuçlandıktan sonra diğer bilgileri ekleyip GS hazırlayan polisleri görevi kötüye kullanmave kişisel verilere ulaşmadan dolayı Cumhuriyet Savcılığına başvurucam.

05 Mart 2020 14:53

konyaya becayiş
Aday Memur

Aym başvuru yaptım. Ve aym en son güvenlik soruşturması yapılamaz mealinde bi karar verdi.

böyle bir soru yok AYM kararını yazsana ne dedi istinaf kararında hak ihlali var deyip mahkemeye kararı düzelt mi dedi?

Yol Gösteren, 1 ay önce - Alıntıya git
merhaba yol gösteren sana ozelden ulaşamıyorum bana ozelden ulasirsan idari mahkeme ile ilgili birseyler sormak istiyorum
Toplam 3 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?