Editörler : E.Kayı Han
20 Şubat 2020 09:05

sakaya.fırat
Yasaklı
20 Şubat 2020 15:23

Milattan önce çekilmiş bir foto

Kıymeti yok

muratgun922
Genel Müdür
20 Şubat 2020 15:30

çokta milat değil 2006 yılı olması lazım yani tam canım hocam, hocaefendim, canım ciğerim dedikleri dönemler. Yapılan ikazlar az dikkate alınsa idi 15 temmuz da o kadar kişi ölmezdi. Kendi elleri ile yerleştirdiklerini şimdi ayıklamaya çalışıyorlar :) Allah her kim dün, bu gün yarın ne zaman olursa olsun o yaratığa hocaefendi dedi ise Allah belasını versin. :) hoş dokunur şimdi sana bu sözler :)

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Milattan önce çekilmiş bir foto

Kıymeti yok

sakaya.fırat
Yasaklı
21 Şubat 2020 00:38

Beddua etme fettosyan gibi

Kripto bir örgütten bahsediyoruz

Isı gücü sızma olan , türlü türlü maskeler takmak olan

Şeytani kıskandıracak bir örgüt

Kimleri kandirmadiki

Herkes senin gibi ileri görüşlü , basiretli , super zeka olmayabilir

Harcaniyon la :)))

muratgun922, 4 yıl önce

çokta milat değil 2006 yılı olması lazım yani tam canım hocam, hocaefendim, canım ciğerim dedikleri dönemler. Yapılan ikazlar az dikkate alınsa idi 15 temmuz da o kadar kişi ölmezdi. Kendi elleri ile yerleştirdiklerini şimdi ayıklamaya çalışıyorlar :) Allah her kim dün, bu gün yarın ne zaman olursa olsun o yaratığa hocaefendi dedi ise Allah belasını versin. :) hoş dokunur şimdi sana bu sözler :)

muratgun922
Genel Müdür
21 Şubat 2020 00:51

onun ne mal olduğunu anlamak için yani hocaefendi diye önünde diz çökmemek için alim veya süper zeka olmaya gerek yoktu ve yok kafatasının içinde mercimek kadar beyin taşımak yeterliydi :)

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Beddua etme fettosyan gibi

Kripto bir örgütten bahsediyoruz

Isı gücü sızma olan , türlü türlü maskeler takmak olan

Şeytani kıskandıracak bir örgüt

Kimleri kandirmadiki

Herkes senin gibi ileri görüşlü , basiretli , super zeka olmayabilir

Harcaniyon la :)))

sakaya.fırat
Yasaklı
21 Şubat 2020 23:09

O zaman milyonlarca insanın mercimek kadar beyni yok.

Buna cumhurbaskanida dahil

Ama senden zeka fışkırıyor ... ki bu zeka sana fettosyanla mücadele eden tek lidere , fettosyanin en büyük hedefi olan cumhurbaskanina sürekli saldır diye emir veriyor demi

muratgun922, 4 yıl önce

onun ne mal olduğunu anlamak için yani hocaefendi diye önünde diz çökmemek için alim veya süper zeka olmaya gerek yoktu ve yok kafatasının içinde mercimek kadar beyin taşımak yeterliydi :)

muratgun922
Genel Müdür
22 Şubat 2020 00:10

bak bakalım yukarıda Kamer Genç ne demiş hocaefendi dediğiniz dönemde demekki kafası çalışan yıllar öncede biliyormuş ne mal olduğunu. sen kendine göre haklısın fetullahın ne mal olduğunu bilmek sana göre üstün zeka gerektiriyorda başkasına göre üstün zekaya gerek yok 1-2 gram beyin yeterdi onu anlamak için

sakaya.fırat, 4 yıl önce

O zaman milyonlarca insanın mercimek kadar beyni yok.

Buna cumhurbaskanida dahil

Ama senden zeka fışkırıyor ... ki bu zeka sana fettosyanla mücadele eden tek lidere , fettosyanin en büyük hedefi olan cumhurbaskanina sürekli saldır diye emir veriyor demi

sakaya.fırat
Yasaklı
22 Şubat 2020 15:41

Kamer gencin partisinin lideri feto operasyonu ile genel başkan olmuş biri

Önce kendilerine baksınlar

Feto ile mücadele eden reise saldiracaklarina

muratgun922, 4 yıl önce

bak bakalım yukarıda Kamer Genç ne demiş hocaefendi dediğiniz dönemde demekki kafası çalışan yıllar öncede biliyormuş ne mal olduğunu. sen kendine göre haklısın fetullahın ne mal olduğunu bilmek sana göre üstün zeka gerektiriyorda başkasına göre üstün zekaya gerek yok 1-2 gram beyin yeterdi onu anlamak için

muratgun922
Genel Müdür
22 Şubat 2020 17:02

kemal fetöcu ise Allah belasını versin hatta Kemal K. ile birlikte dün, bugün veya yarın herkim olursa olsun o ite hocaefendi dedi ise onunda Allah belasını versin. Peki anlamazsın da yine sorayım chp fetöcu ise 3-5 gün önce de AKP ve MHP tarafından fetönün siyasi ayağı araştırılsın diye verilen teklif neden reddedildi ? ben olsam o araştırmayı çıkartıp kemal e güneş yüzü göstermezdim

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Kamer gencin partisinin lideri feto operasyonu ile genel başkan olmuş biri

Önce kendilerine baksınlar

Feto ile mücadele eden reise saldiracaklarina

sakaya.fırat
Yasaklı
23 Şubat 2020 22:55

Bedduayi bırak

Kemalin feto eliyle o koltuğa getirildiği konusunda şüphen varmi

muratgun922, 4 yıl önce

kemal fetöcu ise Allah belasını versin hatta Kemal K. ile birlikte dün, bugün veya yarın herkim olursa olsun o ite hocaefendi dedi ise onunda Allah belasını versin. Peki anlamazsın da yine sorayım chp fetöcu ise 3-5 gün önce de AKP ve MHP tarafından fetönün siyasi ayağı araştırılsın diye verilen teklif neden reddedildi ? ben olsam o araştırmayı çıkartıp kemal e güneş yüzü göstermezdim

muratgun922
Genel Müdür
23 Şubat 2020 23:13

büyük ihtimalle öyle olmuştur. daha öncede dedim eğer kemal in o it ile bağlantısı varsa kemal ile birlikte yıllarca hocaefendi diyen dangalaklarında Allah belasını versin. o konuda hiç ayrım yapmam benim gözümde bu günde dünde onunla aynı yolda yürüyen şerefsizdir.

sen diyon ki kemal fetöcü bende tamam fetöcü doğru diyon diyorum o zaman araştırılsın siyasi ayağı çeksinler ipini kemal in. heee ama bu kezde yıllarca ite hocaefendi diyen beyinsizler açığa çıkacak tabi haklı adamlar kemal in ipini çekerken başka iplerde çekilecek

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Bedduayi bırak

Kemalin feto eliyle o koltuğa getirildiği konusunda şüphen varmi

sakaya.fırat
Yasaklı
24 Şubat 2020 19:53

Hakaret etme dedikce ediyor yaaa

Basını belaya sokacak

muratgun922, 4 yıl önce

büyük ihtimalle öyle olmuştur. daha öncede dedim eğer kemal in o it ile bağlantısı varsa kemal ile birlikte yıllarca hocaefendi diyen dangalaklarında Allah belasını versin. o konuda hiç ayrım yapmam benim gözümde bu günde dünde onunla aynı yolda yürüyen şerefsizdir.

sen diyon ki kemal fetöcü bende tamam fetöcü doğru diyon diyorum o zaman araştırılsın siyasi ayağı çeksinler ipini kemal in. heee ama bu kezde yıllarca ite hocaefendi diyen beyinsizler açığa çıkacak tabi haklı adamlar kemal in ipini çekerken başka iplerde çekilecek

muratgun922
Genel Müdür
24 Şubat 2020 20:42

sen merak etme doğru laf söylediğinde hakaret olmaz. sen hiç duydun mu eşşeğe eşşek dedi diye ceza alanı. ayrıca cezaevi de görmediğimiz yer değil keserse devlet bir ceza gider onuda yatarız merak etme

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Hakaret etme dedikce ediyor yaaa

Basını belaya sokacak

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi