Editörler : hopaliSafak Vaktii
23 Şubat 2020 15:44

Mediyel
Aday Memur

Atama haberinden sonra zumrelerime bir merhaba demek istedim. Hepinizin hakkinda en iyisini diliyorum kardeslerim; bu mesakkatli surecin sonunda hakeden tum hocalarimin ogrecilerine ve okullarina kavusmalari harika olacak... Son olarak eski gunlerdeki gibi bir kontenjan tahmini ile bitireyim;) surekli olarak genel pastadan %9-11 arasi bir pay alan brans olarak gonlum 2200 den yana ancak rasyonel olarak 1800-1950 gibi sayi gelecegini dusunuyorum. Hepinize bol sans sayin hocalarim...

bshydr, 1 ay önce - Alıntıya git
merhaba kayma konusunda bir tahmininiz var mı hocam
23 Şubat 2020 17:29

LeventEsen
ek atamada en son kaçla kapatır acaba? 65lere düşer mi sizce?
23 Şubat 2020 17:44

Mediyel
Aday Memur
ek atamada en son kaçla kapatır acaba? 65lere düşer mi sizce?
LeventEsen, 1 ay önce - Alıntıya git
biraz zor.. 41 açarsanız belki
23 Şubat 2020 19:00

riooo
Aday Memur

68 gibi kapatır arkadaşlar

23 Şubat 2020 19:54

DCCXI
Yasaklı

Ek atamada hangi iller açılır tahmininiz var mı?

24 Şubat 2020 16:41

Ellt
Aday Memur

Atama haberinden sonra zumrelerime bir merhaba demek istedim. Hepinizin hakkinda en iyisini diliyorum kardeslerim; bu mesakkatli surecin sonunda hakeden tum hocalarimin ogrecilerine ve okullarina kavusmalari harika olacak... Son olarak eski gunlerdeki gibi bir kontenjan tahmini ile bitireyim;) surekli olarak genel pastadan %9-11 arasi bir pay alan brans olarak gonlum 2200 den yana ancak rasyonel olarak 1800-1950 gibi sayi gelecegini dusunuyorum. Hepinize bol sans sayin hocalarim...

bshydr, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam 2018 den benden düşük alan arkadaşımın sıralamsı 2019 da daha yüksek puan almama rağmen aramızda çok az bir fark var bu sıralama neye göre yapılacak aramızda 2 puan var ama sıralaması daha iyi bu durumda puan mı öncelikli oluyor ya da sıralama 2019lulkar arasında mı belirleniyor bilen birileri varsa aydınlatırsa sevinirim

24 Şubat 2020 17:08

Flowerrrr
Aday Memur

Hocam evet bu konuyu ben de merak ediyorum, mesela geçen sene Ağustos atamasında atanan arkadaşımla aynı puanı almışız onun duralaması ile benim sıralamam arasında 700 kişi fark var ikimizin de puanı 68.4,mesela geçen senebenimle aynı sıralamaya sahip kişinin puanı o zaman çok daha düşüktü.. bu sene neden böyle olmuş anlayamadım

24 Şubat 2020 21:00

Ellt
Aday Memur

Hocam evet bu konuyu ben de merak ediyorum, mesela geçen sene Ağustos atamasında atanan arkadaşımla aynı puanı almışız onun duralaması ile benim sıralamam arasında 700 kişi fark var ikimizin de puanı 68.4,mesela geçen senebenimle aynı sıralamaya sahip kişinin puanı o zaman çok daha düşüktü.. bu sene neden böyle olmuş anlayamadım

Flowerrrr, 1 ay önce - Alıntıya git

Demekki sıralamanın önemi yok puan bazlı alıyorlar o da saçma olur haksızlık olur bilemiyorum:((

24 Şubat 2020 23:02

DCCXI
Yasaklı

Hala ek atama olacağına ve atanacağıma inanamıyorum. Benim durumumda olan var mı?

25 Şubat 2020 14:07

cnsuucam
Aday Memur
merhaba kayma konusunda bir tahmininiz var mı hocam
Mediyel, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam benim siralama 2012 falan ilk siralamam bu sekilde. simdi ek atamanin bati acilacagini sananlar kontenjan dahilinde oldugu halde tercih yapmasa ilkte sansimiz artar mi puanim 72. nereler olur sizce? dogu bati ütopyasina girmiyorum doguda sıkıntım yok tercih yapicam ama merkez gelme ihtimalleri var midir?
08 Mart 2020 19:40

TeacherEda0
Aday Memur

puanım 69.15 sıralamam sonuc belgesınde 3439 ama brans bazında sıralama ıcın aiste tam olarak hangı bolumlerı sececegımı bılmıyorum su ankı sıralamamı gormem ıcın. Ek atamada atanır mıyım sızce?

09 Mart 2020 11:14

hilalcik
Şube Müdürü

tercih ekranı açıldıgında ingilizce için hangi şehirlerde açılmış yazabilir misiniz lütfen

Toplam 52 mesaj

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?