Editörler : crops35
20 Şubat 2020 14:08

Açıktan alımlar

Arkadaşlar merhaba açıktan alımlar neden olmuyor ? avukat alımı ilanlari yok sanirim en son ogm almış

Hrknm
Aday Memur
21 Şubat 2020 12:21

Forum sessizlesmis forumda takılanların çoğu atanmış anlaşılan peki son atama kacla kapatır sizce en son88 kusurlere düşmüştü .

2016 kpss dönemi merkezi atamada kontenjan daha az olmasına rağmen puanlar neredeyse 2018le paralel kapanıyor sanırım bu durumun nedeni branş sıralamaları peki şimdi branş sıralaması 500 lerde olan atandı mı ?

Avbttb
Aday Memur
21 Şubat 2020 13:04

Danıştay kararı neticesinde kurumlar merkeziden alabilir bence. Hazine 2019/2 de almayı düşünüyor demişlerdi ancak alım yapılmadı. 2020/1 ile alabileceğini düşünüyorum. Ayrıca hiç beklenmedik anda farklı kurumlar sayı bazında az olsa da alım yapabiliyor.

Avukatlık1
Aday Memur
05 Mart 2020 00:25

Sayın meslektaşlarım merhaba, ben hukuk fakültesinden bu yıl mezun olmuş bir stajyer avukatım. Fakülteye girerken de çıktıktan sonra da idealim hep avukatlık oldu, bilhassa kendi büromu açıp serbest avukatlık yapmak. Fakat mesleğin ilk yıllarında kendi büromu açmak zor olduğundan belki 3 5 belki de biraz daha uzun bir dönem kurum avukatlığı yapıp bırakmayı düşünüyorum şu an, sizce bu realist bir yaklaşım mı? Forumlarda hiç kurum avukatlığını bırakıp serbest avukatlığa geçiş yapana rastlamadım da bu soruyu o yüzden sormak istedim, cevap verirseniz çok memnun olurum

Bigfish6
Kapalı
09 Mart 2020 16:57

Merhaba stajim ekimde bitecek kurum avukatliginda merkezi atama oldu diyelim. Stajimin hala surmesi sorun olur mu yoksa ruhsat alana kadar hakkim var midir

Avbttb
Aday Memur
11 Mart 2020 14:55

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi alım yapıyordu yakın zamanda, bilgi vardır sanıyorum, yine de yazmak istedim.

Avbttb
Aday Memur
13 Mart 2020 16:23

https://ilan.memurlar.net/ilan/51074/ 2 avukat alınıyor.
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi