Editörler : Pangaea
20 Şubat 2020 14:32

Öğretmenlikte ek atama duyurusu geldi

Bugün Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ek 20 bin alım yapacağız. Bu atamaya iletişim bölümlerinden başvuru yapmayı düşünen hocalarım varsa haberleşelim.

kodeksxx
Aday Memur
20 Şubat 2020 16:14

Atanana kadar başvuracağım gibime geliyor Halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri öğretmenligi için

Ama ne kadar kontenjan ayıracaklar dersen umudum pek yok yine bir elin parmaklarını geçmeyecekler gibi

katiphoca
Aday Memur
20 Şubat 2020 17:34

bu atamada bölümünüzün mülakat taban puanı sizin puanınızdan düşükse ve yeni alımda tek kişilik kontenjan bile verseler atanırsınız hocam
kodeksxx, 4 yıl önce

Atanana kadar başvuracağım gibime geliyor Halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri öğretmenligi için

Ama ne kadar kontenjan ayıracaklar dersen umudum pek yok yine bir elin parmaklarını geçmeyecekler gibi

kodeksxx
Aday Memur
20 Şubat 2020 18:07

Önemli olan bölumun geleceği ama haklısınız atanma ihtimalim yüksek gözlüyor ama burası Türkiye her şey olabilir. Yine de twitter'daki butun etkinliklere katılıyorum sesimizi duyarmak gerekiyor ,istesem hiçbir şey yapmadan beklerim

katiphoca, 4 yıl önce
bu atamada bölümünüzün mülakat taban puanı sizin puanınızdan düşükse ve yeni alımda tek kişilik kontenjan bile verseler atanırsınız hocam

katiphoca
Aday Memur
20 Şubat 2020 18:11

haklısınız hocam
kodeksxx, 4 yıl önce

Önemli olan bölumun geleceği ama haklısınız atanma ihtimalim yüksek gözlüyor ama burası Türkiye her şey olabilir. Yine de twitter'daki butun etkinliklere katılıyorum sesimizi duyarmak gerekiyor ,istesem hiçbir şey yapmadan beklerim

gugucum
Memur
20 Şubat 2020 18:13

Keşke örgütlenebilsekte biz de Hamza Hocaylagörüşebilsek bu şekilde en az 50-100 arası kontenjan alabiliriz

katiphoca
Aday Memur
20 Şubat 2020 18:18

instagramdan mesaj da atabiliriz
gugucum, 4 yıl önce

Keşke örgütlenebilsekte biz de Hamza Hocaylagörüşebilsek bu şekilde en az 50-100 arası kontenjan alabiliriz

karadag.mehmet00
Aday Memur
21 Şubat 2020 02:14

3 yıldır 40-50 kontenjan gelse de atansak diye beklerlen mecbur gardiyan olduk. :) 80 küsür puanlarla açıkta kalmak zor. Değil 20 bin 100 bin ek alımda olsa bizim bölümden almadıktan sonra önemi yok. İdealini ve umudunu öğretmenliğe bağlayan arkadaşlar hamza hoca hatta ziya hoca ile görüşemezse kadro gelmeyeceği belli. 1 kişilik kadro belki gelir. Twitterda iletisimkadro hesabımı takip ederseniz oradan da paylaşım yapıyorum. Facebook için de medya okuryazarlığı sayfalarımız var. Giderim görüşürüm müsaitim diyen arkadaşlar varsa da gerekirse para toplar göndeririz.

gugucum
Memur
21 Şubat 2020 07:02

Şu koca Ankara?da yok mu 3 tane iletişimci randevuyu ayarlasakta gidip görüşse keşke

GgYLM
Aday Memur
21 Şubat 2020 10:00

Evet bir şeyler yapılmalı ankara da hicmi yok görüşecek adam

Cerenna
Kapalı
07 Mart 2020 00:09

Kodex ve katiphoca inşallah atanırsınız arkadaşlar bir kişilik dahi gelse kendi bölümlerinizden

Cerenna
Kapalı
07 Mart 2020 00:10

Devrik cümle kurmuşum pardon..

Darısı bana ve tüm isteyenlere..

Cerenna, 4 yıl önce

Kodex ve katiphoca inşallah atanırsınız arkadaşlar bir kişilik dahi gelse kendi bölümlerinizden

kodeksxx
Aday Memur
07 Mart 2020 08:27

Teşekkürler , bakalım pazartesi tercih yapacağım hayırlısı olsun

siz de umudunuzu yitirmeyin ek atamada inşallah adil kontenjan gelir de sayımız artar...

Cerenna, 4 yıl önce

Cerenna
Kapalı
07 Mart 2020 08:46

Ben bu sene hazırlanıyorum Hocam benim seneye inşallah artık. Umarım ek arama falan yine olur. Bu sene çok sevindim ek atama yapmalarına pazartesi mi açıklayacaklar kontenjanları ?
kodeksxx, 4 yıl önce

Teşekkürler , bakalım pazartesi tercih yapacağım hayırlısı olsun

siz de umudunuzu yitirmeyin ek atamada inşallah adil kontenjan gelir de sayımız artar...

Cerenna
Kapalı
03 Nisan 2020 19:01

Kodex ve katip hoca sanırım atanıyorsunuz gazetecilik ve halkla ilişkilere birer kontenjan geldi :)

Cerenna
Kapalı
03 Nisan 2020 23:36

Arkadaşlar bakanımız istekleri dikkate alan biri biraz şu atamalar için mücadele edelim birlikte

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi