Editörler : gubaz
28 Mart 2020 00:08

ceylin9595
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar . Dönemsel gişe yetkilisi ilanına başvuru yapmayı düşünüyorum ama dönemsel derken tam açıklamasını bilen var mı acaba kısa bi dönem için mi yani ?

28 Mart 2020 15:30

gizem19944
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar . Dönemsel gişe yetkilisi ilanına başvuru yapmayı düşünüyorum ama dönemsel derken tam açıklamasını bilen var mı acaba kısa bi dönem için mi yani ?

ceylin9595, 3 gün önce - Alıntıya git

Yazın yoğun bölgeler için gişelere destek amaçlı alınıyor dönemsel gişe çalışanı. 6 ay sonra sözleşme bitiyor ve işten çıkıyorsunuz.6 ay sözleşmeli yani

29 Mart 2020 10:45

Elfshn12
Aday Memur

6 ay sonunda fulle geçme gibi bir durumu olur mu?

30 Mart 2020 19:54

trustme16
Aday Memur

Elfshn12 yorumunu alıntılayamıyorum ama sorunun cevabı : şube müdürü mülakatında bana sizin hakkınızda feedbackler isteniyor eğer istenilen performansı sağlamışsanız uzun vadeli çalışma durumu söz konusu olabiliyor dedi.

30 Mart 2020 21:28

baskayaabdullah
Aday Memur

Elfshn12 yorumunu alıntılayamıyorum ama sorunun cevabı : şube müdürü mülakatında bana sizin hakkınızda feedbackler isteniyor eğer istenilen performansı sağlamışsanız uzun vadeli çalışma durumu söz konusu olabiliyor dedi.

trustme16, Dün - Alıntıya git

Şube müdürü görüşmeniz sonrası olumlu veya olumsuz bilgilendirmede bulundular mı? Bir de ne zaman görüşme gerçekleştirdiniz. Ben 2 hafta önce müdür ile görüştüm ama hala hiçbir dönüş olmadı bilgi verirseniz sevinirim. İş başlama tarihi hakkında bilginiz var mı ayrıca. Teşekkürler.

31 Mart 2020 00:16

trustme16
Aday Memur

Şube müdürü mülakatından sonra aradılar ve maille gönderilen evrakları hem mail hem posta ile göndermemi istediler. 1 nisana kadar yollamam gerekiyordu büyük ihtimalle 1 Nisan sonrası son bir kontrolden sonra olumlu olursa iş sözleşmesi için çağırırlar ya da olumsuz geri dönüş yaparlar. Mailde de e devletten alabileceğim nüfus kayıt örneği, aile bildirimi, şirket politikaları ile ilgili sözleşmeler gönderildi imzalayıp yolladım

31 Mart 2020 00:19

trustme16
Aday Memur

12 martta şube müdürü ile görüştüm, ertesi gün belgeleri istediler ama hala hiçbir şey için net bir sonuç yok

31 Mart 2020 12:06

Mkrv
Aday Memur

Beni de şimdi aradılar ve online görüşme yapacaklarını söylediler birde skype açmamı söylediler bu görüşme bilgisayar üzerinden mi olmak zorunda telefondan olmaz mı görüşenler nasıl yaptı acaba

31 Mart 2020 14:27

Elfshn12
Aday Memur

Ben de yarın online mülakata girecegim. Çok heyecanliyim gerçekten. Bence laptoptan olsa daha iyi olur. Sizin ne zaman?

31 Mart 2020 14:40

Mkrv
Aday Memur

Bende heyecanlıyım gerçekten benim ki perşembe günü saat 11de

31 Mart 2020 15:28

Elfshn12
Aday Memur

Hakkımızda hayırlısı. Yarın girdikten sonra size bilgi veririm

31 Mart 2020 16:06

Mkrv
Aday Memur

Çok teşekkürler sağolun bende paylaşırım hakkımızda hayırlısı

31 Mart 2020 17:12

iktisat07
Aday Memur

12 martta şube müdürü ile görüştüm, ertesi gün belgeleri istediler ama hala hiçbir şey için net bir sonuç yok

trustme16, Bugün - Alıntıya git

Sizin dönemselmiydi

Toplam 273 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?