Editörler : crops35
21 Şubat 2020 13:03

Babamın sicili beni etkiler mi?

Arkadaşlar merhaba, babamın 14 yıl önce av tüfeği ile adam yaralama olayı var ve e-devlet üzerinde sicilinde gözüküyor. Hapis cezası almadı ve tutuksuz yargılandı, adamın ailemize karşı yaptığı ağır tahrikler sonucunda babamın bir anlık siniriyle oluşan talihsiz bir olaydı.

Benim sicilim tertemiz ve siyasi parti, cemaat vb. bir yer ile hiç bir bağlantım olmadı..

Bu olay beni etkiler mi askeri personel güvenlik soruşturmasında?

Ggul06
Aday Memur
21 Şubat 2020 14:28

Etkileyebilir Amcaya bile dikkat ediyorlar bir tndğım polisliğe giremedi fakat umudunuzu kaybetmeyin

Kahya Yahya
Aday Memur
21 Şubat 2020 14:45

Tutuksuz yargılanması ve hapis cezası almamasına rağmen etkiler mi gerçekten? terör veya siyasi bir olay değil çünkü.

Ggul06, 4 yıl önce

Etkileyebilir Amcaya bile dikkat ediyorlar bir tndğım polisliğe giremedi fakat umudunuzu kaybetmeyin

21 Şubat 2020 16:40

Bence etkilemez kardeşim rahat ol en çok dikkat ettikleri fetö konusu orada doğal olarak titiz davranıliyor ama diğer olaylarda bireysel bakıliyor genel olarak

Kahya Yahya
Aday Memur
21 Şubat 2020 17:01

Umarım dediğiniz gibi olur, fetö vb. ile yakından uzaktan alakamız yok, babamın dayısı albay şuan tsk'da.

Ama geçmişte ki elemeleri görünce ister istemez korkuyor insan.

elektroniktek, 4 yıl önce

Bence etkilemez kardeşim rahat ol en çok dikkat ettikleri fetö konusu orada doğal olarak titiz davranıliyor ama diğer olaylarda bireysel bakıliyor genel olarak

Xdifficult
Aday Memur
12 Mart 2020 17:03

Kahya Yahya babanızın adli sicil kaydını Adli Sicil İstatistik Genel Müdürlüğü'ne '' Ekte gönderilen sabıka kaydımdaki kayıtların silinmesini arz ederim'' şeklinde e-devletten bir tanede arşivli olacak şekilde sabıka kaydı alıp dilekçe ile birlikte gönderin silinir.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi