Editörler : swat3410
21 Şubat 2020 16:39

Yozgat

5.grup iller arasında kararsız kaldım yazılacak pek iyi iller yok Yozgat hakkında hem iş hem İl ilçeler hakkında bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim. Tşkrler

Kartal4612
Aday Memur
21 Şubat 2020 23:23

İlçesi çok 13 ilçe var. Kışın çok soğuk geçer Sivas Erzurum la yarışır. Ve en önemli özelliğide Türkiye?nin en büyük kasabasıdır.

nolcakbuisler
Aday Memur
21 Şubat 2020 23:38

Siz tercih ettiğinizde kaçıncı tercihinizdi Yozgat? Birde Memnun musunuz
Kartal4612, 4 yıl önce

İlçesi çok 13 ilçe var. Kışın çok soğuk geçer Sivas Erzurum la yarışır. Ve en önemli özelliğide Türkiye?nin en büyük kasabasıdır.

Trafix38
Aday Memur
22 Şubat 2020 10:09

3 yıl çalıştık kışlar soğuk yazları serin geçer iş yükü yok rahat edersin ama imkanlar ve şehir olarak büyük kasaba diyebiliriz ankara kayseri yakın köy gibi ilçeleri var.

Plus66
Aday Memur
22 Şubat 2020 11:28

Yani memur ne istiyor onu da anlamis degilim, 1-is yogunlugu yok 2-halki polise karsi cok olumlu 3- 2 adet avm mevcut 4-milli parki camligi var 5-turkiyenin ilk sehir hastanesi var doktor sikintisi yok 6- yht geliyor ankaraya 1 saat Tamam mukemmel bir yer degil ama oyle abartildigi gibi de koy degil yani herkesin hakki da hayirlisi olsun
22 Şubat 2020 12:17

gurban olsunlar Yozgatima. :) benim anlamadigim metropele gidince ne oluyor, dunya sessizlik sakinlik pesinde..istanbulda da olsan izmir de de olsan yozgat da da olsan alisveris fisin bim a101 oluyor..kisisel gorusum iş yüku ve olusturabilecegin sivil ortam..bencr kucuk ic anafolu illeri bu konuda bence cok guzeller...
Plus66, 4 yıl önce
Yani memur ne istiyor onu da anlamis degilim, 1-is yogunlugu yok 2-halki polise karsi cok olumlu 3- 2 adet avm mevcut 4-milli parki camligi var 5-turkiyenin ilk sehir hastanesi var doktor sikintisi yok 6- yht geliyor ankaraya 1 saat Tamam mukemmel bir yer degil ama oyle abartildigi gibi de koy degil yani herkesin hakki da hayirlisi olsun

Plus66
Aday Memur
22 Şubat 2020 12:45

Yani haklilar oyle mukemmel bir sosyal yasam yok ama polis memurunun bence tam istedigi bir ortam var az olay halkin polise bakis acisi saglik olanaklari gayet guzel cok gezmek istiyosaniz heryere yakin Gaziantep hatay sosyal acidan harika yerler ama polis icin degil bence olay cok stres cok ne kadar gezebilirsin bunlar benim dusuncelerim tabi illa diyosaniz ki yozgatta sosyal yasam yok haklisiniz birsey diyemem
Kurtkaya66-polis, 4 yıl önce
gurban olsunlar Yozgatima. :) benim anlamadigim metropele gidince ne oluyor, dunya sessizlik sakinlik pesinde..istanbulda da olsan izmir de de olsan yozgat da da olsan alisveris fisin bim a101 oluyor..kisisel gorusum iş yüku ve olusturabilecegin sivil ortam..bencr kucuk ic anafolu illeri bu konuda bence cok guzeller...

Plus66
Aday Memur
22 Şubat 2020 12:47

Ilceleri cok buyuk degil ama iclerinden,Sorgun,yerkoy,akdagmadeni buyuk ilceleri gidebilirsiniz

Kartal4612
Aday Memur
22 Şubat 2020 12:58

Eşim Yozgatlılar ben Yozgat?ta çalışmadım ama2017 yılımda trafikçi bi arkadaşıma tercih dışı geldi ama o sene çok açık varmış kimsede yazmamış istatistiklerde de mevcut. Ama tahminim ilk dört e Y sini yazsan gelir.

nolcakbuisler
Aday Memur
22 Şubat 2020 14:00

Teşekkürler görüşleriniz için,

Kolluk kuvveti
Yasaklı
22 Şubat 2020 15:17

Bu yozgat bir ara sağlam torpil isterdi.Şarktan çıkınca sürgün yeri oldu.Yazmayanı bile gönderiyorlar.Yarın öbür gün sivas ta öyle olacak.

Kartal4612
Aday Memur
22 Şubat 2020 18:02

Valla kardeş yazarsan gelir Yozgat çok isteyen olmuyor. Kadrosu genelde sürgün memurlar çoğunlukta. Ama polislikte rahat edeyim. Dışarı çıkmayan biriysen yaz. Sosyal hayat sıfır . Hakkınızda hayırlı olsun

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi