Editörler : swat3410
22 Şubat 2020 17:22

Hakkari'den Antalya'ya dönüş

Merhabalar arkadaşlar bu sene Hakkari?den döneceğim nasipse Antalya?ya dönmek istiyorum ama879 kişi ilk sıraya yazmış sizce gelir mi Antalya?dan kaç kişi tayinci bilen var mı ve 2. sıraya nereyi yazmamı tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler

Jullyoss
Kapalı
23 Şubat 2020 02:47

Devrem 900 kişi var şark hazırlık gelen çoğu ipkalı ama ortalama 400 ü geçmez giden sayısı güzel yer gitmek isteyen az oluyur gelirsen sen de anlarsın.. Ek görev çok var haberşn ola..

Kolluk kuvveti
Yasaklı
23 Şubat 2020 04:16

Böyle istenilen illere yeni mezun az alsınlar.Doğudan gelip yerleşmek isteyene daha fazla yer açılmış olur.Yeni mezunları az istenilen yerlere gönderseler iyi olur.
Jullyoss, 4 yıl önce
Devrem 900 kişi var şark hazırlık gelen çoğu ipkalı ama ortalama 400 ü geçmez giden sayısı güzel yer gitmek isteyen az oluyur gelirsen sen de anlarsın.. Ek görev çok var haberşn ola..

Kolluk kuvveti
Yasaklı
23 Şubat 2020 04:17

İbradi gibi ilçelere verilme durumu nedir?

Jullyoss
Kapalı
23 Şubat 2020 12:18

Şef peki bu Van da da şarkı bitenleri yollasalar ipkalar kabul olmasa biz daha 1 yapmamışken adamlar 2 yi 3 ü yapmasa da batıdan doğuya doğudan batıya herkes güzel yerlerde çalışsa da olmaz mı? O kadar ihraç dan sonra her yer boşaldı son 3 yılda 100 bin polis alındı nerdeyse az Bi rakam değil aktif çalışan 300 bin kişilik teşkilat 500 bin oldu..

Kolluk kuvveti
Yasaklı
23 Şubat 2020 12:50

Doğu da şarkı bitirenleri göndermeleri herkesin zararına olur.Ne kadar kalırlarsa o kadar iyi.İkinci şark gelme durumu azalır.Bu arada 306 bin polis var.
Jullyoss, 4 yıl önce
Şef peki bu Van da da şarkı bitenleri yollasalar ipkalar kabul olmasa biz daha 1 yapmamışken adamlar 2 yi 3 ü yapmasa da batıdan doğuya doğudan batıya herkes güzel yerlerde çalışsa da olmaz mı? O kadar ihraç dan sonra her yer boşaldı son 3 yılda 100 bin polis alındı nerdeyse az Bi rakam değil aktif çalışan 300 bin kişilik teşkilat 500 bin oldu..

Jullyoss
Kapalı
23 Şubat 2020 13:27

Şef aynı şeyleri düşünmüyoruz adam Bi şekilde gitmiş 8 yıldır Van da hala ipka verip kalıyor ben de şark için can yazamıyorum adam gitmek istemiyor diye siirt muş yazmam gerek.. Şark dediğin yer ölüm de değil zulum de değil Van batman şark mı Allah için yani burdur Kütahya uşak da yok o imkanlar..

tturk0
Aday Memur
27 Şubat 2020 22:40

ekipler veya karakolu istirahat te yazıyorlar mi bu ek görevlere abi?

Jullyoss, 4 yıl önce

Jullyoss
Kapalı
27 Şubat 2020 22:43

Devrem ek görev de genelde ekipler yazılmaz dı yada nadir maç a yazılırdı ama 8/24 e geçildi artık daha sık yazılabilir.. Ek görev dediğim bakanlar c.b, dünya liderleri, NATO zirvesi vs b ü yük olaylar yani küçüğüne gitmezsin büyüğüne gidersin ama gidersin.. Ben burdur yada Isparta düşünürdüm antalya ya yakın iş yükü az arada Bi dış görev olur ama 1 - 2 saate antalyadasın.. Hayırlısı olsun bakalım
tturk0, 4 yıl önce

ekipler veya karakolu istirahat te yazıyorlar mi bu ek görevlere abi?

tturk0
Aday Memur
27 Şubat 2020 22:49

özelden mesaj atamıyorum sana sen yazabilir misin orada görev yapıyorsan devrem
Jullyoss, 4 yıl önce
Devrem ek görev de genelde ekipler yazılmaz dı yada nadir maç a yazılırdı ama 8/24 e geçildi artık daha sık yazılabilir.. Ek görev dediğim bakanlar c.b, dünya liderleri, NATO zirvesi vs b ü yük olaylar yani küçüğüne gitmezsin büyüğüne gidersin ama gidersin.. Ben burdur yada Isparta düşünürdüm antalya ya yakın iş yükü az arada Bi dış görev olur ama 1 - 2 saate antalyadasın.. Hayırlısı olsun bakalım

Jullyoss
Kapalı
28 Şubat 2020 13:31

Devrem senin de özel bilgiler için izin istiyor yani atamıyorum bana mesaj atanlar oldu bi kaç tane yani yaptığım Bi ayar yok aslında ama bilmiyorum sorun nedir yazarsan cevaplarım
tturk0, 4 yıl önce
özelden mesaj atamıyorum sana sen yazabilir misin orada görev yapıyorsan devrem

tturk0
Aday Memur
28 Şubat 2020 13:46

Allah Allah ben de bi ayar yapmadım da. Antalya yazmayı düşünüyorduk o yüzden yazacaktım da vazgeçtik geri abi eyvallah. işin rast gelsin
Jullyoss, 4 yıl önce
Devrem senin de özel bilgiler için izin istiyor yani atamıyorum bana mesaj atanlar oldu bi kaç tane yani yaptığım Bi ayar yok aslında ama bilmiyorum sorun nedir yazarsan cevaplarım

Jullyoss
Kapalı
28 Şubat 2020 13:47

Sağolasın devrem Allah hepimizin gönlüne göre versin..
tturk0, 4 yıl önce
Allah Allah ben de bi ayar yapmadım da. Antalya yazmayı düşünüyorduk o yüzden yazacaktım da vazgeçtik geri abi eyvallah. işin rast gelsin
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi