Editörler : yaralı-bir-öykü
23 Şubat 2020 21:02   

Öğretmen kimliği ile ilgili efsane fikrim

merhaba gençler ben yıllar yıllar sonra salı günü açıklanacak mülakat sonuçlarına göre mülakatta elenmediyse artık inşallah atanacak biriyim. yalnız velakin ki https://forum.memurlar.net/konu/2312635/4.sayfa burda gördüğüm kavgadan sonra emniyet mensuplarının ve avukatların ve sonra araştırmalarım sonucu öğrendiğim üzere basın mensuplarının kimliklerini kıskandım sonra baktım araştırdım ki öğretmen kimliği bir ego da birde müze ve sinemalarda iş yapıyormuş bence öğretmen kimliği de normal kimlik yerine geçiyor olsun lütfen. 1 milyon öğretmenin binde biri değil on binde biri istese çok bile. lütfen bence çok güzel olur. Sembolik olarak da çok değerli ve anlamlı olacağını düşünüyorum lütfen.

25 Şubat 2020 00:22

Shangrilla
Aday Memur

Tamam, hemen. Amerika başkanı dahil herkesi devreye sokuyoruz.

25 Şubat 2020 10:38

memurolm
Şef

Tamam, hemen. Amerika başkanı dahil herkesi devreye sokuyoruz.

Shangrilla, 1 ay önce - Alıntıya git

niye beğenmediniz ki öğretmen kimliği de kimlik yerine geçse güzel olmaz mı ? sembolik birşey ama çok değerli bence

25 Şubat 2020 19:44

E K S E L A N S
Müsteşar

Avukatlar özel. Onlarınki geçiyor sadece

25 Şubat 2020 22:08

dehneliler
Daire Başkanı

Heyecanınız var galiba. Atanın birkaç yıla biter

26 Şubat 2020 07:03

E K S E L A N S
Müsteşar

Birmilyonfikir sayfasına yazın.İncelerler.

26 Şubat 2020 20:56

dundarbeyguneribey
Şube Müdürü

hayırlı olsun. kafanızı bunlarla meşgul etmek yerine yönetmelik, kanun vs okursanız meslek hayatınıza daha çok katkısı olacaktır.

27 Şubat 2020 19:54

E K S E L A N S
Müsteşar

Eskiden otobüslerde 3te2 ücret alınırdı. Öğretmen kimliği ile ama kalktı... Şimdi ise Sınavlarda avukat kimliği geçerli. Öğretmen kimliği de kıymetli evrak olmalı ve hukuki bir geçerliliği olmalı. Güzel bir fikir.

28 Şubat 2020 12:20

memurolm
Şef

Eskiden otobüslerde 3te2 ücret alınırdı. Öğretmen kimliği ile ama kalktı... Şimdi ise Sınavlarda avukat kimliği geçerli. Öğretmen kimliği de kıymetli evrak olmalı ve hukuki bir geçerliliği olmalı. Güzel bir fikir.

E K S E L A N S, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam mükemmelsiniz tebrik ediyorum. Harika insanlar ayni dusunur efsane. Kimse anlamiyor bunun sembolik değerini

Toplam 8 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?