Editörler : swat3410
24 Şubat 2020 01:52

Operayon parası adaletsizliği

Hatay ilimiz 1.Dereceden (1000) küsür lira operasyon tazminatı alırken, Osmaniye ve Kilis keza yine aynı Yüksek miktarda ücret alırken, Gaziantep ve Ş. Urfa illerinde görev yapanlar neden ALAMAZ. Vede bu iki il iş yükü bakımından diğer illeri 2 ye katlamışken.

pepe2344
Aday Memur
24 Şubat 2020 02:00

Vede şu saçmalık ta var, 27 İli için konuşuyorum, bazı birim ve ilçeleri operasyon tazminatını tam alırken, merkez 3 katı iş yoğunluğu ile çalıştığı halde almıyor. Sayın yönetici bu adeletsizliği haber yapmanızı istiyoruz.Bu nedenle Malasef İl içinde güçlü referansa sahibi olanlar bu yerlere geçerken, (Az iş yükü çok para), diğer garipler çalışsın dursun dememeli sayın büyüklerimiz. Ortada bir pasta varsa kimi ortasını kimi dibini yemesin. Herkes adelet li şekilde dilimlenmiş pastayı kendi tabağından yesin. Bu şekilde ortada ki ikilem kalkmış olur ancak.

akin13030
Yasaklı
24 Şubat 2020 06:08

kolluk kuvveti var burda simdi yazar dikkat edin kendi alamiyor milletin de almamisi icin zorluyor kendini cekememezlik tabiri caizse
pepe2344, 4 yıl önce
Vede şu saçmalık ta var, 27 İli için konuşuyorum, bazı birim ve ilçeleri operasyon tazminatını tam alırken, merkez 3 katı iş yoğunluğu ile çalıştığı halde almıyor. Sayın yönetici bu adeletsizliği haber yapmanızı istiyoruz.Bu nedenle Malasef İl içinde güçlü referansa sahibi olanlar bu yerlere geçerken, (Az iş yükü çok para), diğer garipler çalışsın dursun dememeli sayın büyüklerimiz. Ortada bir pasta varsa kimi ortasını kimi dibini yemesin. Herkes adelet li şekilde dilimlenmiş pastayı kendi tabağından yesin. Bu şekilde ortada ki ikilem kalkmış olur ancak.

TURKALP42
Memur
24 Şubat 2020 06:44

Pasta felan polis misin sen, nasıl bir ağız var maşallah, bu kadar eşit ücret istiyorsun ya oraya gitseydin, kim zorladı seni, not ben oralarda çalışmıyorum

trackermaker
Kapalı
24 Şubat 2020 06:52

Hemen talimat yazıyorum söylediğiniz il valiliklerine paşam.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
24 Şubat 2020 08:06

saçma düşünce. hatayda osmaniyede terör yoğun iş yükü az çok diye mi terör parası az yada çok operasyon tazminatı veriliyor öyleyse en yüksek parayı İstanbul almalı. hatayda son 5 yıldaki terör saldırılarını bir bak istersen reyhanlı mesala

pepe2344
Aday Memur
24 Şubat 2020 08:14

Bazı arkadaşlar tarafından yanlış anlaşıldım, belkide düşüncemi yazı olarak tam anlatamadım. Yanlış anlaşıldıysam özür diliyorum. Editör arkadaştan bu başlığı silmesini istiyorum.

pepe2344
Aday Memur
24 Şubat 2020 08:20

Zaten dediğim yerde çalıştığım için açtım konuyu. Burda çalışsan sende hak verirdin bana abi. Ama yanlış anlaşıldıysam özür dilerim senden de.
TURKALP42, 4 yıl önce
Pasta felan polis misin sen, nasıl bir ağız var maşallah, bu kadar eşit ücret istiyorsun ya oraya gitseydin, kim zorladı seni, not ben oralarda çalışmıyorum

Kolluk kuvveti
Yasaklı
24 Şubat 2020 10:39

akin 13030 bende dedim kesin sen yazmışındır.Para başlığı oldu mu muhakkak yazmışındır dedim beni yanıltmadın :) görüşe çıkmadın mı ihtiyacım var de.Konuya gelirsek terör paraının dağılımında çok sıkıntı var.Dörtyolda çalışanda full alıyor reyhanlıdan çalışanda.Hatay için olması gereken sınır ilçelerinin full almalı.Sonra herkes hataya gidip iskenderun dörtyolda çalışmak istiyor.Osmaniyenin 750 tl alması da antep için büyük adaletsizlik.Osmaniyenin yaylasında 10-15 tane teörist için zaten jöh gidiyor.İl ilçe merkezinde ki polisin ne ilgisi var.Saldırı oldu vs diyeceklere cevabım saldırı her yerde olabilir niğde de oldu.Osmaniye maraş gibi illerin terör parası kaldırırsak antep te çalışanın bir farkı olur.Antep te havalimanını full teör parası alması ayrı bir adaletsizlik.Bir düzenleme yapılmalı.Tercih edilirken millet parasına bakıyor.Bu arada 1. derecede riskli şark ilinde şark yapıyorum.Akın gibi hataylı olup 3 saatlik mesafede şark yapmıyorum.Urfa merkezin imaknlarından yararlanıp full terrör istiyor kendisi ne yapsın urfada ev kiraları belini bükmüş.Yazarken bilmiyordu sanırım.

çılgıncanikli
Aday Memur
24 Şubat 2020 12:11

Son 8 yıl içinde Gaziantep'e bak sende sonra tekrar görüşelim
Gydm, 4 yıl önce
saçma düşünce. hatayda osmaniyede terör yoğun iş yükü az çok diye mi terör parası az yada çok operasyon tazminatı veriliyor öyleyse en yüksek parayı İstanbul almalı. hatayda son 5 yıldaki terör saldırılarını bir bak istersen reyhanlı mesala

85200258
Genel Müdür
24 Şubat 2020 17:35

özellikle ilçeler için dediğine cevap vermek isterim. git kardeş ilçeye tam al o zaman. ilçede 1 ay çalışırsan herşeyin iş yoğunluğu olmadığını öğrenirsin.

akin13030
Yasaklı
24 Şubat 2020 17:52

kardes ben hatayliyim reyhanli da bir sey yok. urfa ordan daha sikintili emin ol..
Gydm, 4 yıl önce

Gökkushagı
Yasaklı
24 Şubat 2020 21:50

Adam haklı beyler dağılın...

angarabebesi060606
Daire Başkanı
25 Şubat 2020 03:20

Eminim teşkilatın yüzde 80 i terör parasının neye göre belirlendiğini bilmeyip iş terör vs ile ilgili sanıyordur

Janis66
Daire Başkanı
25 Şubat 2020 07:44

Burası az şurası çok alıyor olayını geçtim de. Benim anlamadığım bu terör parası geçici görevlerde neden kesilir ? İl merkezinden 1 haftalığına ilçeye görev yazılıyor terör parasında kesinti oluyor neden ?
Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi