Editörler : ayşegül bgm
12345678910111213»

yasminym
Kapalı
27 Şubat 2020 18:05

Çook özur dılıyorum cook haklısınız ılk mesajınızda yazmıssınız telefondan gırdıgım ıcın en son mesaja bakabıldım konu baslıgı acan kişinin sız oldugunu bılmıyordum ;) izmir şehır hastanesı mayıs ayında bıtecek denıyor tayıne yetısır ve kadro acarsa izmir izmir olmazsa manısa sehır hastanesı dusunuyorum hayırlısı olsun .. sehır hastanesı acmaz ıse ıstedıgım iller olsa da yazmayı düşünmüyorum

sefam12, 4 yıl önce

Evet çok güzel :) bilgi alışverişinden daha çok tartışma ortamına döndü:) keşke başlığın altındaki ilk yazıyı okusaydınız;)

sefam12
Aday Memur
27 Şubat 2020 20:16

Hepimiz için hayırlısı olsun inş

yasminym, 4 yıl önce

Çook özur dılıyorum cook haklısınız ılk mesajınızda yazmıssınız telefondan gırdıgım ıcın en son mesaja bakabıldım konu baslıgı acan kişinin sız oldugunu bılmıyordum ;) izmir şehır hastanesı mayıs ayında bıtecek denıyor tayıne yetısır ve kadro acarsa izmir izmir olmazsa manısa sehır hastanesı dusunuyorum hayırlısı olsun .. sehır hastanesı acmaz ıse ıstedıgım iller olsa da yazmayı düşünmüyorum

sefam12
Aday Memur
06 Mart 2020 10:03

Güncel

mhmtakr
Aday Memur
06 Mart 2020 17:15

muhalefet yapıcağına hoşgörü ile karşılayabilirsin insanları çok bilmişlik taslama burada kimseye.

yasminym, 4 yıl önce

Konu baslıgı mayıs ıller arası suz tutmussunuz Mayıs?ta tayın car mı dıyorsunuz? O kadar konubaslıgı acmak yerıne memurlar netı bıraz okusanız cvbı var kızdıgım nokta konu dısı konu baslıgının dısında sorular sormanız baska bır konuda kişi konu acmıs ankars verılır şurası alınır gıbı sız ıse tutmussunuz becayıs sartları neler yazıyorsunuz konu baslıgının dısında seyler yazıyp dıruyorsunuz biraz da konuyu acan kişiye saygınız olsun saglıkgovtr de yonetmelık hepsı var .merak ettıgınızı konu acar sorarsınız ama mayıs tayını konusuna mayısta tayın mı var yazmak becayıs yapmak ısteyen kısının konusunun altına becayıs sartları neler yazmak ben de buna kızıyorum sınırlenıyorum .bılmıyorsanız kendınız acıp konu baslıgı sorun ama şütfen konu baslıgı ıle alakasız soruları konu baslıgının altında sormayın bakınız bu konu baslıgına bızım yazdıklarımıza bakın sadece gereksız yazısmalar

yasminym
Kapalı
06 Mart 2020 18:22

Tembellık yapanı bıraz sıteyı ıncelemek yerıne hazıra konana cok bılmıslık de taslarım hoşgörülüde olamıyorum böylelerı yüzünden ılerleyemıyoruz tembel olunmasın bıraz okusun arastırsın onlarca konu var okumak yerıne soruluyorsa alakasız konular soruluyorsa bu hazıra konmaktır boylesıne hoşgöru de gosterılmez burada herkes egıtımlı ınsan bırazcık arastırıversın var olan konu uzerınde arastırmak zor olmamalı konu ile alakalı ya da hıc konu açılmamış bır sey ıse bılgımız varsa paylasıyoruz hoşgorumuzu gosterıyoruz çok bılmıslıkte yapmıyoruz ama böylelerıne üzgünüm hoşgoru de yok çok bilmişlik de yapılır

yasminym
Kapalı
06 Mart 2020 18:24

Bu arada o tepkı vermıs oldugum kişi her yere bır cok konu baslıgının altına başlıkdışı sorulse sordugu için alakasız sorular 2 satır okumak yerıne sormayı tercıh ettıgı ıcın bır cok yerde mesajını gördüğüm ıcın tepkım

Ortaogrtmhmsre
Aday Memur
21 Mart 2020 14:03

Mayıs tayininin iptal olma gibi bir durumu olur mu? Bilgisi olan var mı?

emreno
Aday Memur
21 Mart 2020 22:02

Olmasada süre uzayabilir eylüle belki

yasminym
Kapalı
22 Mart 2020 09:28

Ben dıger tayınlere bakıyorum onlar aynı sekılde devam edıyor ıptal olmaz fakat sure uzayabılır ya da cıktıyı alıp kargo ıle gonderıyorduk bu ıptal edılır elektronık ortamda tercıh yapmak yeterlı olabılır sayı her gecen gun böyle artar ıse hayat duracak

sefam12
Aday Memur
24 Mart 2020 23:27

Öğretmen atamaları oldu. İptal olmaz diye düşünüyorum ama virüs bitmediği sürece başka biryere gitmek çok mantıklı gelmiyor bana. Umarım mayısa kadar vakalar azalır.

tekkirazlı
Aday Memur
25 Mart 2020 05:39

iller arası tayinler ocak-haziran diye düzenlendiğini sanıyorum.u süreçte de yapılacağını sanmıyorum

mahya su, 4 yıl önce

mayıs ayında kurum içi tayin var mı? bildiğim kadarı ile ocak ve eylül olarak yılda iki defa oluyor.

yasminym
Kapalı
25 Mart 2020 07:25

Saglık.gov.tr ye baktıgımda tayınler acıktan atamalardhy ler kuralar aynı sekılde devam edıyor yapılır dıyedusunuyorum

ecemsuna
Aday Memur
25 Mart 2020 18:43

iptal olmaz ertelenmesi bile saçma olur.

emreno
Aday Memur
27 Mart 2020 13:20

Bakanlık bilir bunu ama bilgi verirler mi

yasminym
Kapalı
27 Mart 2020 14:54

Kpss ataması bıle yaptılar şuan hızlı bır sekılde 99.-91. Dhy kuraları aktıf devam edıyor ıstıfa sonrası dönüşler devam edıyor hazıran başı gıbı ıller arası tayınde açılır dıye dusunuyorum önumuzde 3 ay var .belkı erkene bıle alabılırler ıhtıyac olan yerlere tayın ıle gonderebılmek ıcın fazlasıyla kadro açabilir bazen bılerek kpss de açmayıp ıllerarası tayın ıle açıyor yenı mezun degıl daha once gorev yapmıs kıdemlı saglık personelıne ıhtıyac duyuyor

yasminym
Kapalı
30 Mart 2020 22:43

?3 (üç) ay boyunca; aile birliği mazeretine, sağlık mazeretine, eşinden boşanma, eşinin emekliye ayrılması, öğrenim durumuna dayalı atama, alt ve üst hizmet bölgelerine atama ve karşılıklı yer değiştirme ile engelli durumundan herhangi bir atama işlemi tesis edilmeyecektir.?

İllerarası yazmıyor Haziran tayınını etkılemyecek olarak yorumladım ,yıne Haziran?da tayın yerlerı açılır sınucun acıklsnmadı çkys ye düşme agustosu bulacagı ıcın o zamana kadar da covıd19 u atlatmıs oluruz dıye ıllerarası tayını katmamıslar olarak düşündüm, sızler ne dusunuyorsunuz?

sefam12
Aday Memur
31 Mart 2020 10:24

Bende öyle düşünüyorum. Yazın vakalar azalacağı için. Tayinler iptal olmaz gibi geliyor.

yasminym, 4 yıl önce

?3 (üç) ay boyunca; aile birliği mazeretine, sağlık mazeretine, eşinden boşanma, eşinin emekliye ayrılması, öğrenim durumuna dayalı atama, alt ve üst hizmet bölgelerine atama ve karşılıklı yer değiştirme ile engelli durumundan herhangi bir atama işlemi tesis edilmeyecektir.?

İllerarası yazmıyor Haziran tayınını etkılemyecek olarak yorumladım ,yıne Haziran?da tayın yerlerı açılır sınucun acıklsnmadı çkys ye düşme agustosu bulacagı ıcın o zamana kadar da covıd19 u atlatmıs oluruz dıye ıllerarası tayını katmamıslar olarak düşündüm, sızler ne dusunuyorsunuz?

yasminym
Kapalı
31 Mart 2020 10:36

Bütün tayınlerı yazıp hazıran ve ocak ıllearası tayını dıye yazmamıslar unutmuş olma ıhtımallerı çok düşün alt üst bölgeye kadar yazmıslar sonucta

emreno
Aday Memur
31 Mart 2020 11:01

Ağustostan önce iller arası zor gerçekleşir

yasminym
Kapalı
31 Mart 2020 11:26

Haziran başı açılır agustosa kalmaz zaten sonucu acıklsndı zımmete dustu derken 2 ayıda öyle buluyor mart ayındayız önümüzde 4-5 ay var Haziran?da açılsa sonuc 1 ay sonra çkys ye dusmeyı covıd devam edıyor olursa uzatırlar sadece agustos eylul.. butun tayınler yapıldı 24 maddede yazıyor zaten 91. Dhy kurası acıktan atama tus aıle hekımlı kurası hep zamanında yapıldı ki covıd vardı sadece ayrılıslarını 3 ay gecıkmelı yapacak.ıllerarasını da hazıranda zamanında yapar sadece ayrılıs surecını bu sekılde bekletebılır

Toplam 1908 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi