Editörler : Pangaea

baris05
Aday Memur
24 Şubat 2020 20:39

sıkıntı yok ben de ilk 50deyim bende de endişe var

sefa-24, 4 yıl önce

önce şu yarın puanlarımız açıklansın da. Bu forumda bu puanlardan korkan tek benim galiba yaa. Geçen artık atandım diyebilirmiyim diye bir konu açılmıştı. Ben alanımda ilk 100e gireyazdım mülakat da çok iyi geçti ama yine endişe var. Ben sorunluyum galiba arkadaşlar

sefa-24
Daire Başkanı
24 Şubat 2020 20:43

üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim :D

baris05, 4 yıl önce

sıkıntı yok ben de ilk 50deyim bende de endişe var

T1903
Şube Müdürü
24 Şubat 2020 21:44

Bende aynıyım herkeste tedirginlik var kimsenin güveni yokki normal böyle hissetmek

cnsuucam
Aday Memur
25 Şubat 2020 14:12

hocam gorev baslangicini dilekceyle erteletebilir miyiz sizce? veya atandigimiz okulla iletisime gecip dilekce vs yaptirma ihtimalimiz var mi?
sefa-24, 4 yıl önce

şahsi fikrim gelmez hocam yani önümüzdeki atama için. Devletin bir ton derdi var şu an bunla uğraşacaklarını sanmıyorum. Bu atamada atananlar mart ayı çıkmadan görevlerine başlar

sefa-24
Daire Başkanı
25 Şubat 2020 14:15

Onu atandığınız okulla veya ilçe MEM'iyle görüşün hocam göreve başlamanın ertelenmesi için çok geçerli bir sebep olmalı bilemiyorum

cnsuucam, 4 yıl önce
hocam gorev baslangicini dilekceyle erteletebilir miyiz sizce? veya atandigimiz okulla iletisime gecip dilekce vs yaptirma ihtimalimiz var mi?

ilkmattçı
Aday Memur
25 Şubat 2020 14:40

Arkadaşlar mülakata gittiğimde göreve başlama ile ilgili soru sordular şöyle bir açıklama yapıldı; güvenlik soruşturması yapılacağı İstanbul Ankara gibi kalabalık şehirlerde aday daha fazla olduğu için oralarda uzun sürebileceğini hatta göreve başlamanın eylülü bile bulabileceği söylenildi.Ne kadar doğru bilmiyorum ama benim de kafam karıştı göeve başlamayla ilgili

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi