Editörler : Pangaea

empatiksempatik
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:19

Geçen sefer ilk kez açıklanmıştı. Bu sefer de açıklanır diye umduk sıralamalar. Belki MEB sitesinde açıklanır gün içinde.

Marrymarry
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:21

arkadaşlar bizim bölümden 1kişi alınacaktı bende tercih yapmaya hak kazandınız yazıyor. ben tercih yaptıktan sonra atanmış mı olucam. Yoksa herkese tercih yapmaya hak kazandınız mı yazıyor.

Pskghakan
Şef
25 Şubat 2020 13:22

Umarım o 1 kişilik kontenjana sen atanmazsın :)

Marrymarry, 4 yıl önce

arkadaşlar bizim bölümden 1kişi alınacaktı bende tercih yapmaya hak kazandınız yazıyor. ben tercih yaptıktan sonra atanmış mı olucam. Yoksa herkese tercih yapmaya hak kazandınız mı yazıyor.

Marrymarry
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:25

Neden şimdi böyle birşey dediniz? ben ilk kez girdim kpssye haliyle hiç bilgim yok. Merak ettim bilmediğim için öğrenmek istedim. Gerçekten bilmiyorum. Tavrınızdan dolayı şuan çok üzgünüm.

Pskghakan, 4 yıl önce

Umarım o 1 kişilik kontenjana sen atanmazsın :)

YüzbaşınınOglu
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:29

Şaka bile olsa böyle bişey dediniz için kendinizden utanmalısınız

pnrakm
Memur
25 Şubat 2020 13:31

Üzülme hocam ilk kez girdiğiniz için bilmemeniz normal. Tercih hakkı kazandınız demek tercih yapmak için yeterli puanınız var demek oluyor ama sizin garanti atanacağınız anlamına gelmez.

Marrymarry, 4 yıl önce

Neden şimdi böyle birşey dediniz? ben ilk kez girdim kpssye haliyle hiç bilgim yok. Merak ettim bilmediğim için öğrenmek istedim. Gerçekten bilmiyorum. Tavrınızdan dolayı şuan çok üzgünüm.

trkçrkn
Şef
25 Şubat 2020 13:33

hocam ben de tam emin degilim ama sanirım mulakatta 60 ve üstü alan herkes tercih verme hakkina sahip artik tercihlerden birinin size gelmesi puaniniza ve kontenjanıniza baglı
Marrymarry, 4 yıl önce

DCCXI
Yasaklı
25 Şubat 2020 13:34

Ek atama takvimi ne zaman açıklanır?

Marrymarry
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:36

çok teşekkür ederim cevabınız için öğrenmiş oldum Allah yolunuzu açık etsin.

pnrakm, 4 yıl önce

Üzülme hocam ilk kez girdiğiniz için bilmemeniz normal. Tercih hakkı kazandınız demek tercih yapmak için yeterli puanınız var demek oluyor ama sizin garanti atanacağınız anlamına gelmez.

Pskghakan
Şef
25 Şubat 2020 13:36

Üzülecek veya utanacak bir şey yok. Öğretmen olucaz. Her anlamda öğrencilere rol model olucaz. Onları doğru yönlendirmemiz gerekiyor. Olaylardan bu kadar bihaber olan birisinin atanmasını istemem. 30 soruluk Türkçe testi çözüyoruz. Okuduğunu anlayabiliyor mu diye bakıyorlar bizlere KPSS?de. Tercih yapmaya hak kazandınızdan atandınız anlamı çıkardıysan ciddi anlamda sıkıntı vardır demektir.

katiphoca
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:37

bölüm ne hocam
Marrymarry, 4 yıl önce

DCCXI
Yasaklı
25 Şubat 2020 13:37

Hala utanmadan konuşuyor musunuz?

Pskghakan, 4 yıl önce

Üzülecek veya utanacak bir şey yok. Öğretmen olucaz. Her anlamda öğrencilere rol model olucaz. Onları doğru yönlendirmemiz gerekiyor. Olaylardan bu kadar bihaber olan birisinin atanmasını istemem. 30 soruluk Türkçe testi çözüyoruz. Okuduğunu anlayabiliyor mu diye bakıyorlar bizlere KPSS?de. Tercih yapmaya hak kazandınızdan atandınız anlamı çıkardıysan ciddi anlamda sıkıntı vardır demektir.

Marrymarry
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:40

Olaylardan bir haber değilim.Bu daha önce aşina olmadığım bir platform. Ben hayatımda kpssya ya da öğretmenlik ile ilgili oturumlarına ilk kez girdim ilk kez mülakata kaldım. Haliyle bilmiyorum bende bu derece anlayışsız birinin öğretmen olmasını istemem inşallah sizde atanamazsınız.

Pskghakan, 4 yıl önce

Marrymarry
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:41

Ben atandınız anlamı çıkarmadım. Bu böyle mi demek oluyor diye sordum.İşlerin nasıl ilerlediğini görmek için.

Pskghakan, 4 yıl önce

Marrymarry
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:46

Cevabınız için size de çok teşekkür ederim. Allah razı olsun sizden de

trkçrkn, 4 yıl önce
hocam ben de tam emin degilim ama sanirım mulakatta 60 ve üstü alan herkes tercih verme hakkina sahip artik tercihlerden birinin size gelmesi puaniniza ve kontenjanıniza baglı

trkçrkn
Şef
25 Şubat 2020 13:50

rica ederim hocam ne demek
Marrymarry, 4 yıl önce

Cevabınız için size de çok teşekkür ederim. Allah razı olsun sizden de

Marrymarry
Aday Memur
25 Şubat 2020 13:52

Harita Tapu Kadastro Hukuktan başvurdum ben hocam.

katiphoca, 4 yıl önce
bölüm ne hocam

Pskghakan
Şef
25 Şubat 2020 14:35

Neden utanıcam ya??

empatiksempatik
Aday Memur
25 Şubat 2020 14:55

Sıralama eklenmiş arkadaşlar.

1. öncelik yazan yerde parantez içine yazmışlar.

https://www.turkiye.gov.tr/milli-egitim-sozlesmeli-ogretmenlik-sozlu-sinav-sonucu-sorgulama

Cerenna
Kapalı
25 Şubat 2020 15:25

Sıralamanıza bakabildiniz mi hocam
katiphoca, 4 yıl önce
bölüm ne hocam
Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi