Editörler : yaralı-bir-öykü
«757677787980818283848586»
29 Haziran 2020 22:38

Merdümek
Kapalı

Kadir gülerken dişlerini gördük:p

Asım tv izlemiyom kahvemi içip sahile yürümeye gitcem böyle giderse kadir şişko diye dalga geçcek:(

=hayat, 1 ay önce - Alıntıya git
yine mi ya
29 Haziran 2020 22:44

=hayat
Başbakan Müsteşarı
yine mi ya
Merdümek, 1 ay önce - Alıntıya git

Yine mi ne kadir:)

29 Haziran 2020 22:54

06asım
Başbakan Müsteşarı

- Bir yaz akşamı sahilde küfül küfül rüzgar eserken Hayat yürüyüşe çıkar. Benle Kadir de peşinden gideriz. Ama bir süre sonra acıkırız. Bir cafeye girer yemek yemeye başlarız. Hayat ise bizim halimizi görüp gülerek yoluna devam eder. Olacağı bu anca.

29 Haziran 2020 23:00

=hayat
Başbakan Müsteşarı

- Bir yaz akşamı sahilde küfül küfül rüzgar eserken Hayat yürüyüşe çıkar. Benle Kadir de peşinden gideriz. Ama bir süre sonra acıkırız. Bir cafeye girer yemek yemeye başlarız. Hayat ise bizim halimizi görüp gülerek yoluna devam eder. Olacağı bu anca.

06asım, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne yiyonuz bakem biyo :))

29 Haziran 2020 23:03

06asım
Başbakan Müsteşarı

- Kadir bir yandan iskender bir yanda köfteyi yerken ben de ona tavuk döner şalgam suyu ve tatlılarla eşlik ediyorum. Masaüstünde aradığın her şey var. Turşu, salata, çorba türleri falan.

Beraber yemeklere acımasızca saldırırken bir yandan da şöyle söylüyoruz:

- Bir gün zayıflayacağız bee !! (:-))))

29 Haziran 2020 23:10

=hayat
Başbakan Müsteşarı

- Kadir bir yandan iskender bir yanda köfteyi yerken ben de ona tavuk döner şalgam suyu ve tatlılarla eşlik ediyorum. Masaüstünde aradığın her şey var. Turşu, salata, çorba türleri falan.

Beraber yemeklere acımasızca saldırırken bir yandan da şöyle söylüyoruz:

- Bir gün zayıflayacağız bee !! (:-))))

Bana da yarım kokoreç söylesenize çok Yoruldum zaten:p

29 Haziran 2020 23:25

06asım
Başbakan Müsteşarı

- Kuzucuğum o kadar yemeği yeyince ağırlık çöktü üstüme. kadir bey ne halde bilmem. Uyanık duracaksa o ısmarlasın bir tane. Uykum geldi . Gene ki erken kalkmaya alıştım saati kurmasam da aynı saatte uyanıyorum. Neyse ben yatıyorum. İyi geceler size.

29 Haziran 2020 23:27

=hayat
Başbakan Müsteşarı

- Kuzucuğum o kadar yemeği yeyince ağırlık çöktü üstüme. kadir bey ne halde bilmem. Uyanık duracaksa o ısmarlasın bir tane. Uykum geldi . Gene ki erken kalkmaya alıştım saati kurmasam da aynı saatte uyanıyorum. Neyse ben yatıyorum. İyi geceler size.

İyi geceler asım :) sabahları artık alrmdan önce utanıyorum bu gün deprem uyandırdı yarın ne olacak bakalım:)

30 Haziran 2020 00:07

Merdümek
Kapalı

Yine mi ne kadir:)

=hayat, 1 ay önce - Alıntıya git
tombul yanaklı oldun ?
30 Haziran 2020 09:36

Cucu
Daire Başkanı

günaydınlar herkese :)

30 Haziran 2020 09:52

=hayat
Başbakan Müsteşarı

günaydın cucu ve sonradan teşrif edecek arkadaşlara :)

kadir hep tombul yanaklıydım ki:p

30 Haziran 2020 10:32

Cucu
Daire Başkanı

Sana Gülümsemesi senin için hayat, benim içinse ölüm demek.

30 Haziran 2020 14:04

=hayat
Başbakan Müsteşarı

bizim oğlan o kadar kendini hırpalama :)

01 Temmuz 2020 12:04

Cucu
Daire Başkanı
01 Temmuz 2020 22:26

06asım
Başbakan Müsteşarı

- Çin dünyanın virüs merkes üssü oldu. Orada ikinci bir virüs daha çıkmış. Sonra coronavirüsün çok sayıda yeni çeşitleri ortaya çıkmış. Aman dikkat minnoşlar. Her gün sabah işe giderken maske takıyorum. İşyerinde de maskeliyim. Taa ki akşam eve gelince maskeyi çıkarp çöpe atıyorum. Bittikçe eczane ya da bim süpermarketten alıyorum.

01 Temmuz 2020 23:52

Merdümek
Kapalı

- Çin dünyanın virüs merkes üssü oldu. Orada ikinci bir virüs daha çıkmış. Sonra coronavirüsün çok sayıda yeni çeşitleri ortaya çıkmış. Aman dikkat minnoşlar. Her gün sabah işe giderken maske takıyorum. İşyerinde de maskeliyim. Taa ki akşam eve gelince maskeyi çıkarp çöpe atıyorum. Bittikçe eczane ya da bim süpermarketten alıyorum.

o bir maskenin ömrü 4 saat yanlış yapıyorsun
01 Temmuz 2020 23:57

06asım
Başbakan Müsteşarı

Bilmem ki hemşireler sekiz saat demişti. ona göre takıyordum. zaten her istediğimde maske bulamıyorum işyerimde.

01 Temmuz 2020 23:59

Merdümek
Kapalı

Bilmem ki hemşireler sekiz saat demişti. ona göre takıyordum. zaten her istediğimde maske bulamıyorum işyerimde.

yedek taşı yedek n95 maske ömrü 8 saat cerrahi maske 4 saat
02 Temmuz 2020 10:32

Cucu
Daire Başkanı
02 Temmuz 2020 10:38

=hayat
Başbakan Müsteşarı

gününüz aydın neşeniz bol olsun :)

cucu bütün sayfayı aynı şarkı ile doldurceksin :)

kadir bende şu desenli maskelerden alcam onlar nasıl :)

Toplam 1865 mesaj
«757677787980818283848586»

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?