Editörler :
25 Şubat 2020 19:22   

Kapalı
Lasek
Arkadaşlar lasek lazer göz ameliyatimin 2. ayı ama gözlerimin kenarlarinda kızarıklıklar var hala. Bir gözümde az diğerinde biraz daha fazla Doktor muayene etti ama bir şey söylemedi. Numaralar sıfırlandı görüşüm gayet net ama bu kanlanma beni rahatsız ediyor geçmedi bir türlü. Aynı şey başına gelen var mı?
25 Şubat 2020 19:38

FROSTT12
Yasaklı

Sıkıntı yok dostum ben 4 yıl önce oldum 3 aya falan kızarıklıklar gitti normale dönüyor dert etme damla kullan

25 Şubat 2020 19:44

Gb6196
Kapalı

Sıkıntı yok dostum ben 4 yıl önce oldum 3 aya falan kızarıklıklar gitti normale dönüyor dert etme damla kullan

FROSTT12, 1 ay önce - Alıntıya git
Doktor antibiyotikleri 1. aydan sonra bıraktırdı ondan olabilir diye düşünmüştüm. Gözyaşı damlası kullanıyorum hala. Eyvallah kardeşim.
25 Şubat 2020 20:09

SadrazamMaymun
Aday Memur

3 ayı buluyor kanka rahat ol

25 Şubat 2020 22:54

Zgezgezge
Aday Memur
Merhaba benimde 2. ayım kızarıklik falan geçti tüm sorunlar ortadan kalkti yani
25 Şubat 2020 23:09

kadirbey09
Aday Memur

Bende 2.ayin içindeyim ara sıra bulanıklık oluyor düzeliyor kızarıklıklar geçti ilaç olarak efemoline ve gözyaşı kullanıyorum akşam gorusu hala hafif puslu hala ışıklarda saçılma devam ilasik oldum ben. sizlerde akşam gorusu nasıl arkadaşlar ?

25 Şubat 2020 23:12

Gb6196
Kapalı

Bende 2.ayin içindeyim ara sıra bulanıklık oluyor düzeliyor kızarıklıklar geçti ilaç olarak efemoline ve gözyaşı kullanıyorum akşam gorusu hala hafif puslu hala ışıklarda saçılma devam ilasik oldum ben. sizlerde akşam gorusu nasıl arkadaşlar ?

kadirbey09, 1 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim ben lasek oldum 2. ayım numaralar sıfırlandı ama sağ göz aşırı iyi görürken sol göz biraz daha bozuk ona göre ama net görüyor o da. Nedendir bilinmez... Gece ışıklarda bi bulanıklık oluyor bende de.
25 Şubat 2020 23:22

FROSTT12
Yasaklı

Arkadaşlar ben 2013 yılının yazında yaptırdım. 3 ay kadar batma kuruluk kızarıklık oldu. Sonra her şey normale döndü. Ama birkaç aydır sol gözüm bulanık görüyor sağ göz e oran ile. Doktora gittim kuruluk var ve 0.5 miyop dedi ilerlemiş gözüm sıfırlanmıştı. Ama en başından beri sol gözüm sağ göze göre daha bulanık görüyordu. Çizdiren 2 arkadaşım da aynı şekilde. İnrernetten araştırdığım zaman sol gözün herkes de daha bulanık gördüğünü öğrendim. 2 göz açıkken birbirinin üstüne fotoğraf gibi birleşiyor ve net görüyorsunuz. 2 göz açıkken birbirini tolere ediyor. Merak etmeyin herkesin yaşadığı sıkıntıları yaşıyorsunuz. Ben en iyi hastanede kaskaloğlu göz hastanesinde yaptırdım. Bazen gözünüz de lens var kaymış gibi bulanık görmeler olabilir. Gözü ovuşturunca düzeliyor falan herkeste aynı.

25 Şubat 2020 23:23

kadirbey09
Aday Memur

Benim sağ gözde 0.75 kalmıştı ameliyattan sonraki kontrolde 2.kez ameliyat oldum sonra düzeldi ikisinide 0.25 olarak bıraktık.basit ama iyileşme süreci uzun bi ameliyat en az bi 6 ay geçmesigerekiyor demişti doktorum bana şeninde geçer merak etme kardeşim hepimize geçmiş olsun :)

25 Şubat 2020 23:49

Zgezgezge
Aday Memur
Bende ilasik oldum gece ışıklar çok büyüyor ve gözümü alıyor gündüz gözlüksüz rahatsız oluyorum acaba suni göz yaşi olarak ne kullaniyorsunuz çünkü benimki biraz fiyat olarak beni yordu
25 Şubat 2020 23:51

Gb6196
Kapalı
Bende ilasik oldum gece ışıklar çok büyüyor ve gözümü alıyor gündüz gözlüksüz rahatsız oluyorum acaba suni göz yaşi olarak ne kullaniyorsunuz çünkü benimki biraz fiyat olarak beni yordu
Zgezgezge, 1 ay önce - Alıntıya git
Gözyaşı damlalarının fiyatı çok genelde zaten. Ben artelac advence kullaniyorum 74 lira.
25 Şubat 2020 23:52

Zgezgezge
Aday Memur
teşekkür ederim bende onu kullaniyorum
26 Şubat 2020 00:00

FROSTT12
Yasaklı

Refresh göz damlası arkadaşlar 20.85 Di geçen hafta aldım. Boşuna o kadar para vermeyin 30 lu

Toplam 12 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?