Editörler : Pangaea
25 Şubat 2020 23:29

2019/6 komplo teorileri
Arkadaşlar sizce neyi bekliyoruz bilgisi olan fikri olan var mı???

medusa590
Aday Memur
26 Şubat 2020 00:47

hocam siz atandınız kadro mu gelmedi ?

Shu2951
Aday Memur
26 Şubat 2020 07:18

atanmişsiniz hocam daha ne istiyorsunuz bekleyin. aciklama yapip vazgectik atamayacagiz diyecek halleri yok ya. oturun bekleyin keyfinize bakin şukredin

Shuardaaa
Aday Memur
26 Şubat 2020 07:22

Sağol ya biz bilmiyoruz atandığımızı. 3 aydır bekliyoruz neyi bekliyoruz diyorum. Okuduğunu anlamıyorsun konuşuyorsun maşallah
Shu2951, 4 yıl önce
atanmişsiniz hocam daha ne istiyorsunuz bekleyin. aciklama yapip vazgectik atamayacagiz diyecek halleri yok ya. oturun bekleyin keyfinize bakin şukredin

Shu2951
Aday Memur
26 Şubat 2020 07:23

okuduğunu anlamama meselesi degil hocam. neyi bekleyeceksin duyuru yapilmasini bekliyorsun. bakanlik yavaş hareket ediyor sadece.
Shuardaaa, 4 yıl önce
Sağol ya biz bilmiyoruz atandığımızı. 3 aydır bekliyoruz neyi bekliyoruz diyorum. Okuduğunu anlamıyorsun konuşuyorsun maşallah

Shuardaaa
Aday Memur
26 Şubat 2020 07:27

Bu zeka çok yüce bi zeka kardeşim neyi beklediğimizi biliyoruz tebligat gelecek onu bekliyoruz niye 3 aydır gelmiyor neden yavaş diye atanan bişey bilen birisi yazar diye başlık attık konuyla alakan yok dalıyorsun
Shu2951, 4 yıl önce
okuduğunu anlamama meselesi degil hocam. neyi bekleyeceksin duyuru yapilmasini bekliyorsun. bakanlik yavaş hareket ediyor sadece.

Selç14
Memur
26 Şubat 2020 08:01

Hocam saçma gelebilir size belki ama ben bundan korkmaya başladım. sonuçların açıklanmasından bu yana 2 ay geçti. Bu kadar beklememzin nedeni evrak değil o kesin. Ama puanımızla atandıgımız için kazanılmış hakkımız da mevcut kolay kolay da böyle birşey yapamazlar sanırım :((( kafamda deli sorular :(

Shu2951, 4 yıl önce

yagmurakarr
Aday Memur
26 Şubat 2020 09:15

aynı durum asdep mülakat listesi bekleyenler için de geçerli, siz yine şanslısız er yada geç bir tebligat gelecek ve başlayacaksınız. Asdep için daha mülakat listesi bile yayınlanmadı o yayınlanacak da mülakatlar yapılacak da sonra açıklanacak daaa :/

Shuardaaa
Aday Memur
26 Şubat 2020 09:19

Hocam asdep de er yada geç açıklanacak onun için büyük ihtimal 2019/6 nın tamamlanması bekleniyor
yagmurakarr, 4 yıl önce

aynı durum asdep mülakat listesi bekleyenler için de geçerli, siz yine şanslısız er yada geç bir tebligat gelecek ve başlayacaksınız. Asdep için daha mülakat listesi bile yayınlanmadı o yayınlanacak da mülakatlar yapılacak da sonra açıklanacak daaa :/

Selç14
Memur
26 Şubat 2020 09:21

peki hiç bilgi alabiliyor musunuz? Bakanlıgın nerdeyse her no sunu aradık ama yokk sır gibi saklanıyor nedense

Shuardaaa, 4 yıl önce
Hocam asdep de er yada geç açıklanacak onun için büyük ihtimal 2019/6 nın tamamlanması bekleniyor

Shuardaaa
Aday Memur
26 Şubat 2020 09:23

Hocam bende günde 6 7 kere arıyorum yok ama ulaşamadım. Bi kere personel dairesi açtı 6130 olan o da bizle ilgili durum kalmadı 6438 i arayın diyor onlar da açmıyor tabi
Selç14, 4 yıl önce

peki hiç bilgi alabiliyor musunuz? Bakanlıgın nerdeyse her no sunu aradık ama yokk sır gibi saklanıyor nedense

yagmurakarr
Aday Memur
26 Şubat 2020 09:40

bir an önce tamamlanır umarım tüm süreçler valla beklemek çok can sıkıcı muhatap bulamamak sorulara cevap alamamak daha can sıkıcı

Shuardaaa, 4 yıl önce

gencosman12
Memur
26 Şubat 2020 09:51

atandıgım il müdürlüğünü aradım. Az kalmıştır eminnim bize de net bir blgi verilmiyor fakat 31 aralık ta evak tesliminiz bitti hemüz 2 ay geçti bu normal bi süre oalanüstü bir süre beklemediniz ben atandıgımda da çok beklemiştim dedi.

Ekaeka
Kapalı
26 Şubat 2020 09:59

Twitterda yazdığım bir yazıya cevap vermişti biri. Yıllar önce atandım ben de çok bekledim. Demek ki bakanlık hala çok yavaş diye.
gencosman12, 4 yıl önce

atandıgım il müdürlüğünü aradım. Az kalmıştır eminnim bize de net bir blgi verilmiyor fakat 31 aralık ta evak tesliminiz bitti hemüz 2 ay geçti bu normal bi süre oalanüstü bir süre beklemediniz ben atandıgımda da çok beklemiştim dedi.

gencosman12
Memur
26 Şubat 2020 10:09

olabilir hocam evet. Peki daha da bekler miyiz sizce dedim sanmıyorum sona yaklaşılmıştır artık dedi

Ekaeka, 4 yıl önce
Twitterda yazdığım bir yazıya cevap vermişti biri. Yıllar önce atandım ben de çok bekledim. Demek ki bakanlık hala çok yavaş diye.

Ekaeka
Kapalı
26 Şubat 2020 10:10

Benim atandığım il müdürlüğü bana bilgimiz yok dedi. Orada olan bir abiden rica etmiştim gitmiş görüşmüş evrak soruşturması yapılıyormuş güvenlik soruşturması gibi bir de bakan onayı kaldo demişler yakında çağrılır denmiş ne kadar doğru bilmiyorum ama inanmak istiyorum
gencosman12, 4 yıl önce

olabilir hocam evet. Peki daha da bekler miyiz sizce dedim sanmıyorum sona yaklaşılmıştır artık dedi

Selç14
Memur
26 Şubat 2020 10:16

offf ben de vallahi yetti artık

Ekaeka, 4 yıl önce
Benim atandığım il müdürlüğü bana bilgimiz yok dedi. Orada olan bir abiden rica etmiştim gitmiş görüşmüş evrak soruşturması yapılıyormuş güvenlik soruşturması gibi bir de bakan onayı kaldo demişler yakında çağrılır denmiş ne kadar doğru bilmiyorum ama inanmak istiyorum

Ekaeka
Kapalı
26 Şubat 2020 15:29

Kimsenin sabrı kalmadı zaten
Selç14, 4 yıl önce

offf ben de vallahi yetti artık

2018kpsss
Şube Müdürü
26 Şubat 2020 15:48

Atama için istenilen evrakları mı bekliypsunuz hocam siz
Selç14, 4 yıl önce

Hocam saçma gelebilir size belki ama ben bundan korkmaya başladım. sonuçların açıklanmasından bu yana 2 ay geçti. Bu kadar beklememzin nedeni evrak değil o kesin. Ama puanımızla atandıgımız için kazanılmış hakkımız da mevcut kolay kolay da böyle birşey yapamazlar sanırım :((( kafamda deli sorular :(

Ekaeka
Kapalı
26 Şubat 2020 15:57

Tebligat bekliyoruz hocam 2 ay oldu evrak teslimi biteli
2018kpsss, 4 yıl önce
Atama için istenilen evrakları mı bekliypsunuz hocam siz

2018kpsss
Şube Müdürü
26 Şubat 2020 15:59

Anladım hocam evrsk teslimi sonrası ortalsma 3 ay bekleniyo
Ekaeka, 4 yıl önce
Tebligat bekliyoruz hocam 2 ay oldu evrak teslimi biteli