Editörler : Kayıhan2020
26 Şubat 2020 14:52   

Şuan İKM'ye silah verilmiyor !

bugün si̇lah almak i̇çi̇n gerekli̇ evraklari toplamaya başladim.

ama emni̇yeti̇n si̇lah ruhsati vermedi̇ği̇ni̇ duydum.

teyi̇t etmek i̇çi̇n i̇lçe emni̇yet mudurluğunu aradim.

bi̇ze gelen bi̇r yazi olmadiği i̇çi̇n şuan i̇nfaz koruma memurlarina si̇lah ruhsati veremi̇yoruz dedi̇.

yönetmeli̇k deği̇şmi̇ş emekli̇lere veri̇lmesi̇ i̇çi̇n yazi gelmi̇ş ama akti̇f görevde olanlar i̇çi̇n gelmemi̇ş.

edi̇törden (afulutas'dan) bu konuyla i̇lgi̇li̇ haber yapmasini ri̇ca edi̇yoruz.

26 Şubat 2020 16:28

afulutas
Genel Müdür

Haber yapılması için yönetime bilgi verdim.

26 Şubat 2020 16:35

hkn000064
Aday Memur

afulutas, 1 yıl önce - Alıntıya git

çok teşekkürler

26 Şubat 2020 17:45

Mkr44
Aday Memur
İzmir konak emniyetten 20 şubatta evrağımı aldım
27 Şubat 2020 19:38

fcura22
Aday Memur

afulutas, 1 yıl önce - Alıntıya git
Merhabalar. Evet silah konusu var ancak özlük hakları olsun emniyet sınıfı olsun kadro konusu maaş konusu... bu konular uzar gider. bu konular hakkında da haber yapmak gerekmez mi?
28 Şubat 2020 23:42

1221.ali
Kapalı

Arkadaşlar bende silah alacam ama emniyet ruhsat sube mudiri ruhsat vermiyor

28 Şubat 2020 23:57

1221.ali
Kapalı

Nereye bildirmemiz gerekiyor bu konuyu hakkımız olan bir şey sonucta

02 Mart 2020 09:16

hkn000064
Aday Memur

Nereye bildirmemiz gerekiyor bu konuyu hakkımız olan bir şey sonucta

1221.ali, 1 yıl önce - Alıntıya git

CİMERE YAZABİLİRSİNİZ.

03 Mart 2020 23:31

yasirunver
Aday Memur
Yeni yönetmelikte değişen madde emeklilik hususu Zaten görevde olan infaz koruma memurları için ayrıca bir yönetmelik çıkmasını beklemek iş bilmezlik, mevcut yürürlükte olan yönetmelik hükümlerine göre işlem yapmak zorundadır. Yazın cimer'e , önce bilgi ednme kapsamında ardından bir gelişme olmazsa şikayet olarak. Mantıksız bir sürünceme yüzünden aylardır milleti bekletiyorlar
04 Mart 2020 09:21

hkn000064
Aday Memur
Yeni yönetmelikte değişen madde emeklilik hususu Zaten görevde olan infaz koruma memurları için ayrıca bir yönetmelik çıkmasını beklemek iş bilmezlik, mevcut yürürlükte olan yönetmelik hükümlerine göre işlem yapmak zorundadır. Yazın cimer'e , önce bilgi ednme kapsamında ardından bir gelişme olmazsa şikayet olarak. Mantıksız bir sürünceme yüzünden aylardır milleti bekletiyorlar
yasirunver, 1 yıl önce - Alıntıya git

yönetmeliğe bir madde eklendi diye biliyorum.eski yönetmelik iptal olmadı yani.her şeyi hazırladık emniyetin ruhsat vermesini bekliyoruz.bizim cezaevinde en az 5 kişi varız bekleyen.

04 Mart 2020 21:08

yasirunver
Aday Memur

yönetmeliğe bir madde eklendi diye biliyorum.eski yönetmelik iptal olmadı yani.her şeyi hazırladık emniyetin ruhsat vermesini bekliyoruz.bizim cezaevinde en az 5 kişi varız bekleyen.

hkn000064, 1 yıl önce - Alıntıya git
Bende onu diyorum zaten, yönetmelik hükümleri geçerli, ve eklenen madde emeklilikte taşıma yetkisiyle ilgili yani görevde olanın taşıma ruhsatına ilişkin bir değişiklik olmadığı için mevcut yönetmeliğe göre işlem yapmak zorundalar
05 Mart 2020 09:42

hkn000064
Aday Memur
Bende onu diyorum zaten, yönetmelik hükümleri geçerli, ve eklenen madde emeklilikte taşıma yetkisiyle ilgili yani görevde olanın taşıma ruhsatına ilişkin bir değişiklik olmadığı için mevcut yönetmeliğe göre işlem yapmak zorundalar
yasirunver, 1 yıl önce - Alıntıya git

cimere yazdım hocam cvp bekliyorum

07 Mart 2020 21:10

bllysm
Aday Memur
arkadaslar hic bir sonuc alan var mi veyahut nezaman sonuclanacagina dair bilgisi olan yani ankara veriyor baska yer vermiyor bi karar varsa hepsinin vermemesi gerekmez mi cimer e yazdigimizda da danistay kararini gonderiyor.ama danistay kararini kimse bilmiyor. emniyet mudurlukleri bekleyin diyor ama nekadar surer bilinmez cok insan madur suan haber yapilir insallah en kisa surede
10 Mart 2020 09:45

hkn000064
Aday Memur
arkadaslar hic bir sonuc alan var mi veyahut nezaman sonuclanacagina dair bilgisi olan yani ankara veriyor baska yer vermiyor bi karar varsa hepsinin vermemesi gerekmez mi cimer e yazdigimizda da danistay kararini gonderiyor.ama danistay kararini kimse bilmiyor. emniyet mudurlukleri bekleyin diyor ama nekadar surer bilinmez cok insan madur suan haber yapilir insallah en kisa surede
bllysm, 1 yıl önce - Alıntıya git

burda haber yapılırsa bir gelişme olabilir.yoksa bizim çığlığımız devede kulak.

16 Mart 2020 18:21

1221.ali
Kapalı

Arkadaşlar silah alabilen var mı

16 Mart 2020 18:34

Bkttyf
Aday Memur
Arkadaşlar emniyetin silah vermeme konusundaki yaptığı acıklama nedir gerekce olarak ne gösterdiler size
16 Mart 2020 18:55

blackkuzm
Memur
Ocak ayında aldık sorun olmadı
16 Mart 2020 19:16

1221.ali
Kapalı

Ocak ayında hangi ilden aldınız öğrenebilir miyim

16 Mart 2020 19:17

1221.ali
Kapalı

Silah ruhsat şubedeki personel şuanda infaz koruma memurlarının ateşli silahlar maddesi iptal edildi

16 Mart 2020 19:24

1221.ali
Kapalı

Şeklinde bir şeyler söylemektedir

17 Mart 2020 09:45

hkn000064
Aday Memur

3 tane karakolu aradım 3 üde şuan ruhsat işi askıda veremiyoruz dediler

Toplam 88 mesaj

ANKET
Aşı olmayanların bazı kısıtlamalara tabi tutulmasını doğru buluyor musunuz?