Editörler : gubaz
24 Nisan 2020 14:11

shadowwalker97
Aday Memur

İnsan kaynakları aradıktan sonra maili hemen gönderdi mi? Ben bir hafta önce arandım mail hala gönderilmedi

Attorney7, 1 ay önce - Alıntıya git

ben de 28 i için arandım. düne kadar mail gelmemişti, turkcellin mail attığı adrese mail gönderdim görüşme için mail gönderildi bana. tavsiyem son güne bırakmadan mail atın.

24 Nisan 2020 18:16

Attorney7
Aday Memur

Haberdaret@ diye devam eden mail adresine değil mi ?

24 Nisan 2020 18:56

shadowwalker97
Aday Memur

ona attım zoom görüşme linki geldi. sonra bugün oraya iletilemedi diye bildirim aldım. anlamadım tam olarak olayı

24 Nisan 2020 20:17

Nkara0
Aday Memur

Mail adresi buymuş; TURKCELLGNCYTNK@turkcell.com.tr
25 Nisan 2020 14:40

Attorney7
Aday Memur

Çok teşekkürler mail attım umarım dönüş sağlarlar. Bu program MT programı gibi mi bilgisi olan var mıdır ?

25 Nisan 2020 15:47

Nkara0
Aday Memur

Çok teşekkürler mail attım umarım dönüş sağlarlar. Bu program MT programı gibi mi bilgisi olan var mıdır ?

Rica ederim. Ben beni arayan numarayı arayıp iletişim kurmuştum, cevap gelmezse arayın isterseniz
25 Nisan 2020 16:24

Callmenancy
Aday Memur

Beni arayan numara ozellikle mail hemen gelmez, gorusmeden bir gun once aksam gelir detaylar dedi. Endise etmeyin :)

29 Nisan 2020 11:20

kbnkbn
Aday Memur

ne zaman geri dönüşlerin başlayacağını bilen var mı ya da soran?

14 Mayıs 2020 15:20

refikyıldırım
Aday Memur

Az önce gençyetenek süreciniz devam ediyor diye bir mail aldım. Mayıs ayının son 2 haftası tatilde olcakları için geri dönüşler haziranda başlayacakmış. Bu mail herkese mi gönderildi yoksa mulakatı geçtiğim için mi geldi emin olamadım.

14 Mayıs 2020 15:34

shadowwalker97
Aday Memur

bana da geldi aynı mail. haziran da devam edecek diye

14 Mayıs 2020 16:33

Pilotm
Aday Memur

Bana da geldi aynı mail de bu olumlu bir mail mi yoksa genel bilgilendirme maili mi tam anlayamadım.

14 Mayıs 2020 22:16

avbc
Aday Memur

Az önce gençyetenek süreciniz devam ediyor diye bir mail aldım. Mayıs ayının son 2 haftası tatilde olcakları için geri dönüşler haziranda başlayacakmış. Bu mail herkese mi gönderildi yoksa mulakatı geçtiğim için mi geldi emin olamadım.

refikyıldırım, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bu maili alanlar var bunların süreçleri hala devam ediyor, şu an elenmediler ancak kesin olarak bir sonraki aşamaya da geçmediler. Telegram grubunda her konuda bilgi alabiliyorsunuz https://t.me/joinchat/OL88Wxyu64J_tjDXTSpNsw

Toplam 192 mesaj