Editörler : Pangaea
«34567891011121314»

kolsarkackol
Aday Memur
23 Mart 2020 16:21

Makine mühendisliğine başvuracak olan var mı arkadaşlar?

Kergah
Aday Memur
23 Mart 2020 17:14

Katılıyorum etkinlik için sayımız çok az ama 5 dakikamızı ayırıp cimere yazabiliriz.
vefa23, 4 yıl önce
Cimerden yazmak en iyisi. Etkinlikte yapılabilir ama doğru düzgün katılım olmaz çoğunun umrunda bile değil.

Hrknm
Aday Memur
23 Mart 2020 17:29

Arkadaşlar internettten başvuru olacak mı ? Ona göre notere gitmem gerekiyor,foto falan çekilmek gerek

vefa23
Kapalı
23 Mart 2020 18:23

Ben bugün aradım. Samsun Büyükşehir belediyesi insan kaynaklarında görevli kişiyle görüştüm.İlan metninden anladığım kadarıyla internetten başvuru oluyor şeklinde kendimi ifade ettim. İnternetten başvurabilirsiniz dedi. Sizde arayıp sorabilirsiniz. Anlamadığım yer şurası madem internet başvurusu oluyor. Bir sürü evrak istenmis. Kim posta yoluyla başvurur ki. Açıkçası öğrenmiş olmama rağmen içim rahat değil. 30 unu bekleyip internet ten yapamazsam posta yoluna başvuracağım.
Hrknm, 4 yıl önce

Arkadaşlar internettten başvuru olacak mı ? Ona göre notere gitmem gerekiyor,foto falan çekilmek gerek

tugcecann06
Memur
23 Mart 2020 20:12

Evet ilan metninde böyle bir ibare var ama bende emin olamadım açıkçası hele ki böyle bir dönemde başvuruların Online alınması daha sağlıklı olur.Gereksiz yere oraya buraya evrak-fotoğraf göndermekten yıldım artık.
vefa23, 4 yıl önce
Ben bugün aradım. Samsun Büyükşehir belediyesi insan kaynaklarında görevli kişiyle görüştüm.İlan metninden anladığım kadarıyla internetten başvuru oluyor şeklinde kendimi ifade ettim. İnternetten başvurabilirsiniz dedi. Sizde arayıp sorabilirsiniz. Anlamadığım yer şurası madem internet başvurusu oluyor. Bir sürü evrak istenmis. Kim posta yoluyla başvurur ki. Açıkçası öğrenmiş olmama rağmen içim rahat değil. 30 unu bekleyip internet ten yapamazsam posta yoluna başvuracağım.

Roket61
Aday Memur
24 Mart 2020 12:06

90,2 inşaat mühendisi olarak bizde başvuracaz ama .....

kram
Memur
24 Mart 2020 13:04

Sadece mülakata kalanlar evrak göndersin, boşuna insanlar evraklarla ve bunların masraflarıyla uğraşmasın. Hatta ciddi bir salgın da var ve bu salgın duracak gibi de görünmüyor, o yüzden mülakat da yapılmamalı. Başvuruların sadece internetten alınıp puan üstünlüğüne göre bir asil bir yedek olacak şekilde liste yayınlansın ve listeye kalanlar evrak göndersin.

iibf19
Kapalı
24 Mart 2020 14:02

Belediye alımlarında tayin durumu nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Bu kadroya yerleştikten sonra tayin olabiliyor m, çakılı mı kalınıyor?

tugcecann06
Memur
24 Mart 2020 15:10

Belediye kadroları çakılıdır.Tayin imkansız denecek düzeyde hocam.Tabi yapan illaki oluyordur ama.
iibf19, 4 yıl önce

Belediye alımlarında tayin durumu nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Bu kadroya yerleştikten sonra tayin olabiliyor m, çakılı mı kalınıyor?

vefa23
Kapalı
24 Mart 2020 17:23

Ben kısa özet geçiyorum "siyasi referans"
tugcecann06, 4 yıl önce
Belediye kadroları çakılıdır.Tayin imkansız denecek düzeyde hocam.Tabi yapan illaki oluyordur ama.

bikimmse
Aday Memur
24 Mart 2020 17:46

Puanımın devamı yok, tam olarak 84,02 puanım

lks16, 4 yıl önce
puaninizin devamı kaç acaba .bende aynı puana sahibimde

castillo
Şube Müdürü
24 Mart 2020 17:48

Mulakat yapilmamali oldu derhal :)) canin kiymetliyse basvurma madem

kram, 4 yıl önce

Sadece mülakata kalanlar evrak göndersin, boşuna insanlar evraklarla ve bunların masraflarıyla uğraşmasın. Hatta ciddi bir salgın da var ve bu salgın duracak gibi de görünmüyor, o yüzden mülakat da yapılmamalı. Başvuruların sadece internetten alınıp puan üstünlüğüne göre bir asil bir yedek olacak şekilde liste yayınlansın ve listeye kalanlar evrak göndersin.

Thevrus
Kapalı
24 Mart 2020 18:52

3 mülakata girdim 92.42 ile hep elediler. Yine eleyecekler yine basvuracam torpil yapanlar zehir zıkkım yiyin çocuğunuzdan çıksın

sen nerdesin ya
Aday Memur
25 Mart 2020 10:14

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının (https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru) internet sitesinde bulunan başvuru formu 25.03.2020-29.03.2020 tarihleri arasında eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, istenilen belgeler elektronik ortamda başvuru formuna eklenecektir.

Şahsen veya adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

83 hemşire alımında üniversite bakın hem mülakat yok hem de başvuru '' sadece '' internetten yapılacak. Özellikle şahsen başvuru vs. yok. Acil durum gereği denilebilir ama sonuçta bunlarda memur olacak.

semakucuk
Aday Memur
25 Mart 2020 18:08

başvurular 30 un da mı başlıyor

vefa23, 4 yıl önce

vefa23
Kapalı
25 Mart 2020 18:11

Evet hocam belediye 30 unda. SASKİ nin alımı 6 sinda başlıyor.
semakucuk, 4 yıl önce

başvurular 30 un da mı başlıyor

semakucuk
Aday Memur
25 Mart 2020 18:22

teşekkürler hocam, peki internet üzerinden başvuru yapabiliyor muyuz ben ilan metnini pek anlayamadı

semakucuk
Aday Memur
25 Mart 2020 18:27

harita mühendisi olarak başvuracak arkadaşlar var mı

araskar
Kapalı
25 Mart 2020 19:04

Boren kurumu kazananları açıkladı ve mülakatları erteledi bunlarda öyle yapar

vefa23
Kapalı
25 Mart 2020 19:48

Yapabiliyormuşuz. Samsun belediyesi insan kaynaklarindan görüştüğüm görevlinin beyanidir. 30 unu bekleyelim. Sistemden yapamazsak kargo yolunu seçeriz. hocam.
semakucuk, 4 yıl önce

teşekkürler hocam, peki internet üzerinden başvuru yapabiliyor muyuz ben ilan metnini pek anlayamadı

Toplam 567 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi