Editörler : Mehmet Balci
08 Nisan 2020 14:27

maesahin
Genel Müdür

eyvallah..

tob06, 2 ay önce - Alıntıya git

rica ederim yalnız içinde bulunduğumuz durumdan dolayı tayin sonuçları açıklanınca personelin hareketi geciktirebilinir yani tayin yazıları durdurulabilir.şu süreçte binlerce insanı yerinden hareket ettirmek doğru olmaz kanaatindeyim.

08 Nisan 2020 16:46

tob06
Aday Memur

rica ederim yalnız içinde bulunduğumuz durumdan dolayı tayin sonuçları açıklanınca personelin hareketi geciktirebilinir yani tayin yazıları durdurulabilir.şu süreçte binlerce insanı yerinden hareket ettirmek doğru olmaz kanaatindeyim.

maesahin, 2 ay önce - Alıntıya git

Zevkle çalışırım :) bende aynı görüşteyim.

08 Nisan 2020 17:04

gidaçan
Aday Memur

merhaba 2017 deki alımda 85 puan branşda kaç binlere geliyordu acaba cevap verirseniz sevinirim.

13 Nisan 2020 16:55

tarımtayin
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba. Hayırlısıyla tercihlerimizi yaptık. Yeni haberim oldu Tayin için whatsapp grubu varmış sanırım. Beni de ekleyebilir misiniz? Özelden mesaj atabilirim telefon numaramı.. herkese iyi günler dilerim.

13 Nisan 2020 23:51

balamir01
Şube Müdürü

Hocalarım merhaba İnşallah hepiniz istediğiniz yere tayin olursunuz. Sizlere birşey sormak istiyorum. Biliyorsunuz ki mayısta atama için tercihler olacak lakin çift sayılma diye bir muhabbet var. Sıralamalarımız azalmassı gerekirken artıyor bunun sebebini bölüm ekletenler olarak gösteriyorlar bu durumada çift sayılma diyorlar. Siz çoğunuz 2016 yılında atandınız diye tahmin ediyorum. Sizin döneminizde de bu çift sayıma muhabbeti var mıydı ? Doğruluk payı var mı ?

16 Nisan 2020 17:40

sinan.1903
Daire Başkanı

Hocalarım merhaba İnşallah hepiniz istediğiniz yere tayin olursunuz. Sizlere birşey sormak istiyorum. Biliyorsunuz ki mayısta atama için tercihler olacak lakin çift sayılma diye bir muhabbet var. Sıralamalarımız azalmassı gerekirken artıyor bunun sebebini bölüm ekletenler olarak gösteriyorlar bu durumada çift sayılma diyorlar. Siz çoğunuz 2016 yılında atandınız diye tahmin ediyorum. Sizin döneminizde de bu çift sayıma muhabbeti var mıydı ? Doğruluk payı var mı ?

balamir01, 2 ay önce - Alıntıya git

bnlar yazmaz krdş bşver ugraşma

17 Nisan 2020 10:03

tob06
Aday Memur

veriler açıklanacak mı ?

17 Nisan 2020 10:17

LeonardoBonucci
Aday Memur

Konya ve ilçelerine gelen arkadaş varsa soruları için mesaj atabilir.

17 Nisan 2020 17:14

ceyha
Aday Memur

arsuz hatay

Toplam 149 mesaj