Editörler : "eskiyara"Pangaea
«444546474849505152535455»

cnkd
Genel Müdür
11 Ocak 2021 00:51

Ne olacak.Cevap vermeyecek tabi ki.

Hala millet bekliyor.Bunu bekleyenler 3600 e de inanalar.

Arkadaşım açın EBS ye telefon sorun söylerler size.Mülakat kalktığı an EBS lier rüyalarında

görür idareciliği.Anca görevlendirme alırlar.

LİDERBEYİN, 3 yıl önce

https://www.mebpersonel.com/yonetici-atamalari/bakan-ziya-selcuk-a-yonetici-atamada-mulakat-kalkacak-mi-sorusu-h248509.html

BAKALIM CEVAPLAR NE OLACAK

Tisss Faruk
Aday Memur
11 Ocak 2021 01:32

Çıkıyor çıkıyoor çıkmadı:( Çıkmaz demeyin şanşınızı deneyin milli piyango.

Ebs : Bize ordan bol mülakatlı yağlı liyakatsiz kısmından bir yönetmelik yap usta.

MEB:Tamam 6 aya hazır biraz bekleyeceksiniz.komiklik olsun diye değil fulham sen ciddi şeyler söyle de dinleyelim.

Bekle sen fulham eniştem söyledi Şubat'ta yönetmelik çıkacakmış.enistem torpil ayarlama yüksek daire başkanı .masterını malum sendikada yaptı .senin sendikada yani belki tanırsın .

fulham02
Memur
11 Ocak 2021 22:56

Dütt faruk, bak şu anda benim mülakatı savunduğum bir yorumumu gösteremezsin bana, ama ben sana hic bişey bilmediğini ispatlayabilirim.bak şimdi okul yönetici atamalarinda mulakat olayı tamamen formalite, sınav puanından kaç aldıysan mülakattada aynı puan veriliyor yani mülakatın hiçbir etkisi yok.Yani sendika v.s nin hiçbir etkisi yok..Sen ve senin gibi birkaç bilgi fukarasina önce bazı şeyleri araştırıp sonra yorum yapmalarını öneriyorum.

cnkd
Genel Müdür
12 Ocak 2021 00:52

Sendika etkisi yok mu.Ayıp ya.Söylediğinize siz inanıyormusunuz.

Cidden inanarak söylüyorsanız çok komik,şaka yapıyorsanız hiç komik değil.

Bırakın bu işleri dürüst olun.Mülakatlarda EBS li olmak %70-80 idareci olmak demek.

Hepimiz işin içindeyiz kandırmayın milleti.

fulham02, 3 yıl önce
Dütt faruk, bak şu anda benim mülakatı savunduğum bir yorumumu gösteremezsin bana, ama ben sana hic bişey bilmediğini ispatlayabilirim.bak şimdi okul yönetici atamalarinda mulakat olayı tamamen formalite, sınav puanından kaç aldıysan mülakattada aynı puan veriliyor yani mülakatın hiçbir etkisi yok.Yani sendika v.s nin hiçbir etkisi yok..Sen ve senin gibi birkaç bilgi fukarasina önce bazı şeyleri araştırıp sonra yorum yapmalarını öneriyorum.

cnkd
Genel Müdür
12 Ocak 2021 00:54

Zaten mülakat formalite olduğu için hemen hemen bütün idareciler.EBS li.

TES, Eğitim İş, Eğitim Sen hepsi akılsız! En akıllıları hep EBS liler.

Ne kafalar var ya.

Tisss Faruk
Aday Memur
12 Ocak 2021 01:08

Hahahaha canım hala torpil yok mülakat hikaye diyor beni yormayın ne olur siz cevap verin benim bilgim yok ya o yüzden :) bilgili arkadaşlar şu ebsliye cevap versin.

Şuursuz bir iki sene aynı senin dediğin gibi olsa ne olur .şimdiye kadar senin sendikanın haksız yere torpille yönetici yaptıklarına ne diyeceksin .sen şaka mısın yoksa komik mi ?Sen proje okullarına nasıl atama yapılıyor bir öğren sonra gel burda başkalarını bilgisizlikle suçla .bak cevap bekliyorum sen bilgilisin ya proje okullarına nasıl adam seçiyorlar? Daire başkanları ,şube müdürlüğüne hiç girmiyorum bile ? Komik şey seni

fulham02
Memur
12 Ocak 2021 10:45

En son ne zaman mülakata girdin, hangi sendikadan olursan ol sınav puanıyla aynı puan veriliyor..Bu arada ben 2016 sınavlı atamayla idareci oldum sadece sınavlı atama yani mülakatsiz..
cnkd, 3 yıl önce

Zaten mülakat formalite olduğu için hemen hemen bütün idareciler.EBS li.

TES, Eğitim İş, Eğitim Sen hepsi akılsız! En akıllıları hep EBS liler.

Ne kafalar var ya.

fulham02
Memur
12 Ocak 2021 10:48

Dürt faruk sana cevap bile yazmıyorum.. Sen komikliklerini yapmaya devam yüksek şuurunla
Tisss Faruk, 3 yıl önce

Hahahaha canım hala torpil yok mülakat hikaye diyor beni yormayın ne olur siz cevap verin benim bilgim yok ya o yüzden :) bilgili arkadaşlar şu ebsliye cevap versin.

Şuursuz bir iki sene aynı senin dediğin gibi olsa ne olur .şimdiye kadar senin sendikanın haksız yere torpille yönetici yaptıklarına ne diyeceksin .sen şaka mısın yoksa komik mi ?Sen proje okullarına nasıl atama yapılıyor bir öğren sonra gel burda başkalarını bilgisizlikle suçla .bak cevap bekliyorum sen bilgilisin ya proje okullarına nasıl adam seçiyorlar? Daire başkanları ,şube müdürlüğüne hiç girmiyorum bile ? Komik şey seni

Çankaya 11
Aday Memur
12 Ocak 2021 16:26

Hocam iki yıldır mülakat puanı sınav puanının aynısı olacak şekilde veriliyor. Düşük puan verilenler var az da olsa. Sanırım görevden alınıp geri dönenlermiş. Tam bilmiyorum. Meslek öğretmenlerinin üye olduğu küçük bir sendikaya üyeyim. Md. Yrd. olarak atandım. Sınav puanımın aynısını mülakatta da verdiler. Bir sıkıntı yaşamadım.
cnkd, 3 yıl önce

Sendika etkisi yok mu.Ayıp ya.Söylediğinize siz inanıyormusunuz.

Cidden inanarak söylüyorsanız çok komik,şaka yapıyorsanız hiç komik değil.

Bırakın bu işleri dürüst olun.Mülakatlarda EBS li olmak %70-80 idareci olmak demek.

Hepimiz işin içindeyiz kandırmayın milleti.

ecol
Şef
12 Ocak 2021 17:41

Arkadaşlar son iki yıldır sınav puanı aynı zamanda mülakat puanıdır. Ekys den alınan puan yerleştirme puanı olarak geçmektedir. Net bilgidir. Öncesi yıllar karanlık arkadaşlar 2016 da bi atama oldu sınav puanıyla

cnkd
Genel Müdür
12 Ocak 2021 21:34

tabi sinavdan hep ebs liler yüksek alıyor.diger sendika elemanları komple salak.

o halde kaldırsınlar mülakatı.cok komiksiniz. mülakatın bir anlamı yok yazanların alayın ebe ve

bir kısım Türk eğitim sen li eminim.(bir kısım teslim li ama.)

Team Star
Aday Memur
13 Ocak 2021 12:41

Arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum artık hiç konu ile ilgili bilgi paylaşımı olmuyor. Lütfen konu dışında veya içinde bu tarz paylaşım yapmayalım. Bize bu davranışlar yakışmıyor.

gazili2021
Aday Memur
13 Ocak 2021 19:02

Yeni yönetmelikte norm fazlası yönetici atamaları takvime alınmalıdır.

ebuducane
Daire Başkanı
14 Ocak 2021 00:25

Madem yönetmelik bu denli gecikti.Bu sene sınav yapılmamalı.

verstapen
Aday Memur
14 Ocak 2021 00:27

boyle bi ihtimal olabilirmi ki ?
ebuducane, 3 yıl önce

Madem yönetmelik bu denli gecikti.Bu sene sınav yapılmamalı.

ebuducane
Daire Başkanı
14 Ocak 2021 00:29

Girilen sınavlar 3 sene geçerli idi zaten. Apar topar sınav konularını sınav sistemini değiştirip atama mı olur? Yeni yönetmelik eylül 2021 de yayınlansın mart 2022de sınavı yapılsın. İnsanlar da buna göre hazırlansın sınavlara. Şubat geldi sınav en erken haziranda yapılabilir şu konjenktürde.Siz söyleyin bu tarihler ne derece sağlıklı?

Şuan yapılacak bir değişim oyun oynanırken kural değiştirmek gibi bir şey olacaktır.

ebuducane
Daire Başkanı
14 Ocak 2021 00:33

Sınavın yapılmaması değişen yönetmelikle yapılacak sınavdan daha az gürültü çıkartır emin olun hocam. Ha hiç sınava giremeyenler ne olacak denirse, mevcut yönetmelik ve konu dağılımıyla son bir sınav daha yapılmasında mahsur yok. Zaten idareci kadrp-oları şişmiş. Bu merakla beklenen yönetmelik 1 sene sonra devreye girsin bir şey olmaz..

verstapen, 3 yıl önce
boyle bi ihtimal olabilirmi ki ?

Team Star
Aday Memur
14 Ocak 2021 12:33

Sınavın yapılmamasını kesinlikle bir ihtimal olduğunu sanmıyorum. Çünkü özellikle bakan bey bu sınavı sadece yönetici ihtiyacının giderilmesi olarak değil öğrt arasında hareketlenme canlılık meydana getirdiğini düşünüyor. Bu bilgiyi bizzat duydum. Bu sebeple sınav kesinlikle yapılacaktır.

crabnet355
Müsteşar
14 Ocak 2021 12:34

asıl kıyamet 8 senesi dolanlara kadro verilince kopacak..

ordem21
Aday Memur
14 Ocak 2021 14:06

15 tatilde bekleniyor değişiklik

Toplam 1350 mesaj
«444546474849505152535455»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi