Editörler : hopaliSafak Vaktii
24 Mart 2020 15:47

ogretmen4554
Aday Memur

Arkadaşlar bu gecikmenin nedeni yaşamakta olduğumuz şu zorlu günler olamaz mı ? Hep öküz altında buzağı mı aramak lazım ? Varsa elinde belgesi bilgisi olan paylaşsın biz de faydalanalım..

25 Mart 2020 14:33

sami035

Ek-1 Form revize edilecek, Müdür Başyardımcılığı gelecek.

webmaster7042, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam bu duyummu yoksa tahmin mi Başyardımcılık olayı.

29 Mart 2020 11:01

yelkençeri
Memur

Atama süreci nasıl olacak bu sene atama olmama durumu olabilir mi?

29 Mart 2020 19:09

LİDERBEYİN
Aday Memur

Atama süreci nasıl olacak bu sene atama olmama durumu olabilir mi?

yelkençeri, 1 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah nisan ortasına coronanın kontrol altına alaıanacağına inanıyorum. okul tatilleri uzasa bile mayıs gibi idari işler rayına girer inşllah. atamaların temmuz ağustos ayına sarkarak yapılacağına inanıyorum.

29 Mart 2020 19:10

LİDERBEYİN
Aday Memur

Lütfen destek. MEB Kurumlarına Yön. Gör. Yönet. 34 md. ALAN DEĞİŞİKLİĞİ yapan idareciler 1 yıl beklemezken isteğe bağlı iliçi, ildışı YER DEĞİŞTİRİP AYRILAN İDARECİLER başvuruda EKYS sınav tarihi baz alındığı için 2 yıl bekliyor Atama 30 haziran baz alınsın.

sendiklarınızı, sendika başkanlarını, hamza aydoğduyu twittrede etiketleyerek paylaşabilirmisiniz.

lütfen destek

30 Mart 2020 11:08

seyhmus_2112
Şef
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA Aşağıda yer alan sorularımın Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK tarafından yazılı olarak yanıtlanmasını arz ederim. Metin İLHAN/Kırşehir Milletvekili 21-22/28-29 mart açık lise yüz yüze eğitim ücretleri ödenecek mi? Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün de dediği gibi "Bir şey yerinde duruyorsa geriye gidiyor demektir!" sözü eğitim sistemimizin temel esasını oluşturmalıdır. Ancak özellikle yönetici atama süreçlerinde yaşanan keyfiyet ve mülakat süreçleri eğitim camiası tarafından yoğun tepkiyle karşılanmış, eğitimcilerimizin motivasyonunu ve verimini olumsuz etkilemiştir. Bu bağlamda; 1. Milli Eğitim Bakanlığı olarak öğretmenlerimizin tamamı tarafından tepkiyle karşılanan Eğitim Yöneticiliği belirleme sürecinde büyük sorun teşkil eden mülakat uygulamasından vazgeçecek misiniz? 2. Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği'nin değiştirilmesi yönünde Bakanlığınızca bir çalışmanız var mıdır? 3. Her yönetmelik taslağında, sürecin en aktif aktörleri olan öğretmenlerce mülakatın kaldırılması hususunda yoğun görüş belirtilmesine rağmen neden eğitim emekçilerinin bu görüşleri dikkate alınıp mülakat (sözlü sınav) kaldırılmamaktadır?
30 Mart 2020 16:26

yelkençeri
Memur

Müdür Yardımcısı sayısı 3 ve üzeri olan tüm İlkokul-Ortaokul ve Liselere Müdür Başyardımcılığı kadrosu Verilmeli

05 Nisan 2020 18:05

Güneşin Çocukları
Aday Memur

sonuclar ne zaman acklanacak bilen varmı?

05 Nisan 2020 20:00

legolas1414
Aday Memur

sonuclar ne zaman acklanacak bilen varmı?

Güneşin Çocukları, 2 gün önce - Alıntıya git
Perşembe günü 9 Nisan
Toplam 49 mesaj

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?