Editörler : gubaz
10 Mart 2020 15:00   

Memurun bir başka memurun üzerine yürümesi

Bir memur iş arkadaşının üzerine yürüyor herkesin içinde, üzerine yürünülen memur bunu amirine şikayet ediyor zaten herkesin içinde oluyor bu olay. Mudur herhangi bir işlem yapmıyor bunun

uzerinden 8 ay geçiyor belediye başkanının bu olaydan haberi yeni oluyor. Ne işlem yapabilir başkan.

24 Mart 2020 21:06

umudumuz
Aday Memur

Bir kişinin diğer kişinin üzerine yürümesinden de, müdürün bu duruma işlem yapmamasından da yeni haberi olduğu için, öğrenilme tarihinden 1 ay içinde soruşturma açılabilme imkanı bulunduğundan her 2 durum hakkında da soruşturma yürütülebilir.

31 Mart 2020 14:08

kadir882
Memur
Kurum müdürü yaptıgı yolsuzluk ortaya çıkmasın diye benim evimi basti. 3 tane şahit var. Hic bisey olmadi. Bu olayda da bisey olmaz. kapatılır.
02 Nisan 2020 00:44

igorr
Şef

Emniyette bir memurun başka bir memurun üzerine yürümesi hakaret etmesi,dövmeye kalkması, bunun neticesinde üzerine yürünen memurunun da buna karşılık vermesi emniyet teşkilatı disiplin tüzüğüne göre her iki memur için 4 er ay kıdem cezasını gerektirir ve her ikisi de bu cezayı alırlar.

NOT:nerden biliyorsun derseniz üzerime hakaret ve küfürler ederek üzerime yürüyen,dövmeye kalkan Polis Memuru arkadaşıma kendimi korumak maksadı ile cevap ve karşılık verdim

SONUÇ ;Her ikimizde soruşturma geçirip 4 er ay kıdem tenzili cezası aldık.

NETİCE: Demekki karşılık vermeyip susup eyvallah abi, tamam abi, ayağının altına paspas olam abi desem hatta at iki tokat rahatla abi desem ceza almayacaktım :)) Eyvallah :))

Toplam 3 mesaj