Editörler : crops35

12 Mart 2020 12:03

Mühendis kadrosu için Üniversite mi DSİ mi Karayolları mı daha iyi ?

Arkadaşlar Mühendis kadrosu için Üniversite mi DSİ mi Karayolları mı daha iyi ?

engineer.1905
Kapalı
12 Mart 2020 12:03

Hangisi daha kurumsal daha rahat ve hangisinde siyasi baskı daha az ?

jeklarit
Daire Başkanı
12 Mart 2020 14:15

karayolları

=Matrax=
Şef
18 Mart 2020 08:57

Üniversitenin kapısında bile geçmemeni tavsiye ediyorum.

engineer.1905
Kapalı
18 Mart 2020 09:04

Sebep ?
=Matrax=, 4 yıl önce

Üniversitenin kapısında bile geçmemeni tavsiye ediyorum.

=Matrax=
Şef
19 Mart 2020 09:35

çünkü ben üniversitede çalışıyorum titanic gibi insanlar sınıflara ayrılmış en sonda mühensiler için

=Matrax=
Şef
19 Mart 2020 09:36

Mühendislik yapmak istiyorsan DSİ ve Karayolları ikiside güzide kurumlardır.

polka1982
Memur
06 Temmuz 2020 10:09

Kamu'da Mühendis'in çalışacağı kurumlar en başta Kamu İhale Kurumu v.b. üst kurullar(Burada genelde uzman yardımcısı ve uzman statüsüyle istihdam yapılır.) Daha sonra Toki, Emlak Konut gibi torpili iyi olanların çalıştığı kurumlar gelir. ondan sonra DHMİ ve daha sonra İLBANK ve sonra da KİT kurumları gelir. Yani Karayolları, DSİ ve Bakanlık en son sıradadır. tercihlerde buna dikkat etmenizi tavsiye ederim. 15 yıllık bir kamu mühendisi olarak

xzqwerty
Memur
22 Ağustos 2020 14:36

Tarım ekonomisi bölümünü okuyacağım diğer ziraat mühendislerin den bi farkım oluyor mu genel olarak kaç puanla kadrolu mühendis ünvanıyla atanılıyo tarım ve Orman bakanlığı damı çalışılıyo devlette ziraat mühendisi olmak prestijli midir ek gelirlerle birlikte nekadar maaş alıyo çalışma şartları nasıl emir komuta zinri var mı varsa üst tarafta mı alt tarafta mk görevi ne ilçe tarım ve Orman müdürü nasıl olunuyor? Lütfen bilgi verin

faktash
Aday Memur
29 Eylül 2020 21:02

Maaş ve ek ödeme dahil özlük hakları Kadastro mu Dsi mi yoksa Karayolları mı daha iyidir?

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi