Editörler : oto-danisman-expert
19 Mart 2020 00:56

adayogrenc
Kapalı

beyler gelirken havlu bornoz pijama takımı terlik şort vb getirmeyin içeride hepsini veriyolar, kaliteli bir traş takımı alın, traş köpüğü yerine traş jeli alın, traş sonrası losyon alın, kişisel bakım ile ilgili ne getirebiliyosanız getirin deodorant vb

19 Mart 2020 01:00

Canberk40
Aday Memur

beyler gelirken havlu bornoz pijama takımı terlik şort vb getirmeyin içeride hepsini veriyolar, kaliteli bir traş takımı alın, traş köpüğü yerine traş jeli alın, traş sonrası losyon alın, kişisel bakım ile ilgili ne getirebiliyosanız getirin deodorant vb

adayogrenc, 6 ay önce - Alıntıya git

3km koşu her gün oluyor mu? Birde uzman var mı hiç bizimle ilgilenen? Kalk saati haftasonu da 6 mı?

19 Mart 2020 01:05

adayogrenc
Kapalı

3km koşu her gün oluyor mu? Birde uzman var mı hiç bizimle ilgilenen? Kalk saati haftasonu da 6 mı?

Canberk40, 6 ay önce - Alıntıya git

hafta sonu kalk saati 7, sadece subaylar var bizlerle ilgilenen , 3km 1 kere koştuk o kadar

19 Mart 2020 01:12

adayogrenc
Kapalı
Anladım kardeşim eyvallah peki bu önceki yazanlar askercell almayın diyolardı kendi girerken nasıl yapacağız onu kendi hattımızı sokmak istersek?
Kaerol, 6 ay önce - Alıntıya git

hattını direk sokabilirsin getirdiğin tuşlu telefonun içerisinde sorun yok

19 Mart 2020 01:13

Kaerol
Aday Memur

hattını direk sokabilirsin getirdiğin tuşlu telefonun içerisinde sorun yok

Kral peki girerken bot numarası ile ilgili bi tavsiyen var mı bir numara büyük istemek gibi tabanlık aldık malum. Hakkını helal et kardeşim gece gece çok sordum
19 Mart 2020 01:16

adayogrenc
Kapalı
Kral peki girerken bot numarası ile ilgili bi tavsiyen var mı bir numara büyük istemek gibi tabanlık aldık malum. Hakkını helal et kardeşim gece gece çok sordum
Kaerol, 6 ay önce - Alıntıya git

ben de tabanlık aldım botlar çok rahat değil bilginiz olsun alır almaz ezin biraz botu vuruyo çünkü, numara ile ilgili bir yorum yapamıcam benim ayağıma tabanlıkla tam oldu

19 Mart 2020 01:17

Kaerol
Aday Memur

ben de tabanlık aldım botlar çok rahat değil bilginiz olsun alır almaz ezin biraz botu vuruyo çünkü, numara ile ilgili bir yorum yapamıcam benim ayağıma tabanlıkla tam oldu

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim cevapların için
19 Mart 2020 09:07

üyegirisi
Kapalı

(KKK için )Askerliğini yapmamış biri olarak, şunu net bir şekilde gördüm; zor değil(Sınıf farketmeksizin). Abartan arkadaşlar muhtemelen hayatlarında zorluk görmemiş.

19 Mart 2020 10:35

Fberk1907
Aday Memur
3 km koşu ne derece zordu , bitiremeyen oldu mu ?
19 Mart 2020 10:58

Fztsubay
Aday Memur
3 km koşu ne derece zordu , bitiremeyen oldu mu ?
Fberk1907, 6 ay önce - Alıntıya git

14.50 sınırı var o surede yapamayan coktu yapamazsan ger bes e kalipsun

19 Mart 2020 11:41

Bopsiko
Aday Memur

Üniversitede dönemim uzarsa başvuru yapma hakkım olur mu genede? Hiçbir yerde cevap bulamadım

19 Mart 2020 12:12

Hjfghcvhzgs
Memur

Zorlanmamışsın , azimlisin yazdıklarına göre tebrik ederim , yalnız bunların dışında egonda eş değerde ilerlemiş verdigin cevaplara nazaran söylüyorum cok üst perdeden bakıyorsun.

19 Mart 2020 12:24

mmgzlc1998
Kapalı
Kaçıncı tabur kaçıncı bölüktesin devrem
Akrepapolet, 6 ay önce - Alıntıya git

:) :) :)

19 Mart 2020 13:43

adayogrenc
Kapalı

Üniversitede dönemim uzarsa başvuru yapma hakkım olur mu genede? Hiçbir yerde cevap bulamadım

Bopsiko, 6 ay önce - Alıntıya git

dönem uzatman başvuru yapmana engel değil

19 Mart 2020 14:20

mrbyram
Aday Memur

Fazla bilgi paylaşma devrem İKK kapsamında sorun olmasın. Gelecek arkadaşlara şunu söyleyeyim, Maltepe anlatılmaz yaşanır :)

mmgzlc1998, 6 ay önce - Alıntıya git

3 hafta önce forumda yana yakıla bilgi edinmeye çalışan sendin şimdi yüzeysel bilgilere devlet sırrı muamelesi yapıyosun. Komik

19 Mart 2020 14:47

adayogrenc
Kapalı

dönem uzatman başvuru yapmana engel değil

beyler şöyle anladım ben , 4 sene de değilde 5 senede bitirmesi problem olur mu şeklinde, başvuru yaptığın tarihte mezun olman gerekiyor

19 Mart 2020 15:05

mmgzlc1998
Kapalı

3 hafta önce forumda yana yakıla bilgi edinmeye çalışan sendin şimdi yüzeysel bilgilere devlet sırrı muamelesi yapıyosun. Komik

mrbyram, 6 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
19 Mart 2020 16:05

Bopsiko
Aday Memur

Evet kastettiğim 4 senelik üniversiteyi 1 dönem veya 1 sene uzatıktan sonra mezun olma durumunda kazansan dahi kayıt yaptıramazsın dedi biri.

19 Mart 2020 16:07

adayogrenc
Kapalı

Evet kastettiğim 4 senelik üniversiteyi 1 dönem veya 1 sene uzatıktan sonra mezun olma durumunda kazansan dahi kayıt yaptıramazsın dedi biri.

Bopsiko, 6 ay önce - Alıntıya git

böyle bir şey yok doğru değil bu

19 Mart 2020 16:37

ApaTarkan15
Aday Memur

istihkak olarak kaçar tane çorap, atlet veriyorlar?

Toplam 103 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?