Editörler :
19 Mart 2020 21:05   

Fatih projesi (etab 4)

format attım.sonrasında aktivasyon yapamadım.yardımcı olabilir misiniz?

23 Mart 2020 14:02

Shangrilla
Aday Memur

Eğer MEB'in son oluşturduğu Rom'u yüklediyseniz (Nisan 2019'du sanırım), daha aktivasyona falan gerek yok. Kısıtlaması epey kaldırılmış normal bir android sürümü yayınladılar. Bu son Rom'larda öğretmen-öğrenci ayrımı da yok.

23 Mart 2020 15:26

uAYur ccc
Memur

Eğer MEB'in son oluşturduğu Rom'u yüklediyseniz (Nisan 2019'du sanırım), daha aktivasyona falan gerek yok. Kısıtlaması epey kaldırılmış normal bir android sürümü yayınladılar. Bu son Rom'larda öğretmen-öğrenci ayrımı da yok.

Shangrilla, 7 ay önce - Alıntıya git
çok anladığım bir iş değil açıkçası.rica etsem aşama aşama anlatır mısınız?
23 Mart 2020 20:58

Shangrilla
Aday Memur
23 Mart 2020 21:51

uAYur ccc
Memur

Şu linkte yazılanları uyguladım ben de: http://www.mustafaakbal.com.tr/fatih-projesi-tablet-kisitlamayi-kaldirma-yeni-rom-yukleme.html

Shangrilla, 7 ay önce - Alıntıya git
link yok hocam
19 Nisan 2020 18:02

hocam69
Genel Müdür

E tab 4 e format atip yeni yazilim yukledim, sorunsuz calisiyor.

05 Mayıs 2020 01:31

deepblue38
Aday Memur

E tab 4 e format atip yeni yazilim yukledim, sorunsuz calisiyor.

hocam69, 6 ay önce - Alıntıya git

e tab 4 e format attım ama hata veriyor aktivasyon yapamadım o ekranda kaldı,rom yükleyeyim dedim ama fatih projesinin sitesindekiler iptal olmuş indiremedim ,başka sitelerden indirdiklerim de çalışmıyor.siz nerden indirdiniz acaba?

29 Mayıs 2020 03:31

yenersonmez
Aday Memur

e tab 4 e format attım ama hata veriyor aktivasyon yapamadım o ekranda kaldı,rom yükleyeyim dedim ama fatih projesinin sitesindekiler iptal olmuş indiremedim ,başka sitelerden indirdiklerim de çalışmıyor.siz nerden indirdiniz acaba?

deepblue38, 6 ay önce - Alıntıya git

http://www.mustafaakbal.com.tr/fatih-projesi-tablet-kisitlamayi-kaldirma-yeni-rom-yukleme.html

sayfadan iniyor hocam,

yapamazsanız youtube'da vdeolar çok, izleyerek deneyin.

not: kablo burada çok mühim, mümkünse orjinal bir telefon lablosu ile yapın.

selamlar.

Toplam 7 mesaj