Editörler : gubaz
29 Temmuz 2020 20:59

kamelya3506
Kapalı
Hayırlı olsun Sizin adınıza sevindim Bana cevap bile verme gereği duymadılar
Aras ömer, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kurumu aradınız mı son durunu öğrenmek için

30 Temmuz 2020 00:11

Aras ömer
Aday Memur

Kurumu aradınız mı son durunu öğrenmek için

kamelya3506, 2 hafta önce - Alıntıya git
En son bir ay önce aramıştım Gelişme yok demiştiler Bir daha aramadım
30 Temmuz 2020 20:27

kamelya3506
Kapalı
En son bir ay önce aramıştım Gelişme yok demiştiler Bir daha aramadım
Aras ömer, 1 hafta önce - Alıntıya git

Atama onayı gelmeden ben de kesin gözüyle bakamıyorum

31 Temmuz 2020 01:21

Aras ömer
Aday Memur
Hayırlı olsun Sizin adınıza sevindim Bana cevap bile verme gereği duymadılar
Aras ömer, 2 hafta önce - Alıntıya git
Yakında tamamına erer inşallah
31 Temmuz 2020 09:57

kamelya3506
Kapalı
Yakında tamamına erer inşallah
Aras ömer, 1 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim herkes için hayırlısı olsun

31 Temmuz 2020 19:15

Çekocan4893
Aday Memur

Ben de bu bakanlığa başvurdum muafakatım istendi

Sözleşmeli personel nakil talebinde bulunamıyor mu
31 Temmuz 2020 19:51

kamelya3506
Kapalı
Sözleşmeli personel nakil talebinde bulunamıyor mu
Çekocan4893, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bulunamıyor sanırım dilekçe vermeden önce atama müdürü sordu kadrolu musun diye emin değilim ama

31 Temmuz 2020 23:02

ARC-ER
Aday Memur

Ben de bu bakanlığa başvurdum muafakatım istendi

Muavafakat ı ne zaman istediler.hangi kadro ve ünvanda.birde ne zaman dilekçe vermiştiniz? Bu arada hayırlı olsun.(Bakanlık personel atamadan mı öğrendiniz)

01 Ağustos 2020 13:32

kamelya3506
Kapalı

Muavafakat ı ne zaman istediler.hangi kadro ve ünvanda.birde ne zaman dilekçe vermiştiniz? Bu arada hayırlı olsun.(Bakanlık personel atamadan mı öğrendiniz)

ARC-ER, 1 hafta önce - Alıntıya git

Dilekçeyi 3temmuzda vermiştim 21temmuzda tekrar gittim durumu öğrenmek için 24 temmuzda muafakat için yazı gönderildi memur kadrosu için.. Personel genel md atama bölümünden

01 Ağustos 2020 17:04

ARC-ER
Aday Memur

Dilekçeyi 3temmuzda vermiştim 21temmuzda tekrar gittim durumu öğrenmek için 24 temmuzda muafakat için yazı gönderildi memur kadrosu için.. Personel genel md atama bölümünden

kamelya3506, 1 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkürler.inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

04 Ağustos 2020 11:06

kamelya3506
Kapalı

az önce kurumla görüştüm atamam olacakmış :)

06 Ağustos 2020 11:06

kamelyaa3506
Kapalı

Teşekkürler.inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

ARC-ER, 1 hafta önce - Alıntıya git

teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı

06 Ağustos 2020 14:30

yenidonem
Aday Memur

kamelya 3506 nickin sabihiyim eğer geçiş sürecim tamamlanırsa bu işin referanssız da olabileceğini göstermiş olcam :)

06 Ağustos 2020 16:07

harita1500
Aday Memur

kamelya 3506 nickin sabihiyim eğer geçiş sürecim tamamlanırsa bu işin referanssız da olabileceğini göstermiş olcam :)

yenidonem, 3 gün önce - Alıntıya git

Mrb. Ben yanlış anlamdım ise; siz kültür ve turizm bakanlığına bağlı bir kuruluştan, aynı bakanlığın il müdürlüğüne gecis yapacaksınız.

2020 yılı kadro dağılımı yazısında; bakanlık, kendi içerisinde genel müdürlükler, ilgili kuruluş, bağlı kuruluşlar arasındaki nakillerde, kadro sayısı sınırlaması yok.

Bir bakanlıktan, başka bir bakanlığa veya üniversiteye geçiste kadro sayısi çok az olduğu için bu nakiller çok zordur.

Sizin aynı bakanlığa bağlı bir kurumdan bir kuruma geçiş olduğu için, sizin geçisinizin, genel de referans bulmaya gerek yok nd

06 Ağustos 2020 16:53

yenidonem
Aday Memur

Mrb. Ben yanlış anlamdım ise; siz kültür ve turizm bakanlığına bağlı bir kuruluştan, aynı bakanlığın il müdürlüğüne gecis yapacaksınız.

2020 yılı kadro dağılımı yazısında; bakanlık, kendi içerisinde genel müdürlükler, ilgili kuruluş, bağlı kuruluşlar arasındaki nakillerde, kadro sayısı sınırlaması yok.

Bir bakanlıktan, başka bir bakanlığa veya üniversiteye geçiste kadro sayısi çok az olduğu için bu nakiller çok zordur.

Sizin aynı bakanlığa bağlı bir kurumdan bir kuruma geçiş olduğu için, sizin geçisinizin, genel de referans bulmaya gerek yok nd

harita1500, 3 gün önce - Alıntıya git

teşekkür ederim açıklama için o yüzden kolay oldu demek ki o zaman benim ki nakilden çok tayin oluyor değil mi?

06 Ağustos 2020 16:59

yenidonem
Aday Memur

benim mufakatım verildi bakanlık atama kadro bi sıkıntı çıkmaz dedi o zaman bakan imzalar değil mi ? daha önce muafakat alındıktan sonra ataması yapılmayanları okumuştum öyle değil o zaman benim farklı

06 Ağustos 2020 17:05

yenidonem
Aday Memur

07 Ağustos 2020 10:59

yenidonem
Aday Memur

1 ay içinde sonuçlanır dendi

08 Ağustos 2020 19:41

Torekul1944
Aday Memur
Kültür ve turizm bakanlığına özellikle içişleri bakanlığından atanan var mı?
Toplam 39 mesaj