Editörler : hopaliSafak Vaktii
24 Mart 2020 12:56

eray1818
Kapalı

bu yılki atamada mı 70 ve altı atanıp giden çok olmuştur hocam anlamadım?

TeacherEda0, 2 hafta önce - Alıntıya git

yani öyle görünüyor çünkü 71 puanda bile 350ye yakın kayma olduysa aşağı puanlarda atanıp giden daha fazladır

24 Mart 2020 12:58

TeacherEda0
Aday Memur

yani öyle görünüyor çünkü 71 puanda bile 350ye yakın kayma olduysa aşağı puanlarda atanıp giden daha fazladır

eray1818, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam oyle olamaz zaten kurum bazlı atama puanları da yayınlandı hangi okul kaç puanla almıs yazıyor interntten bakın isterseniz

24 Mart 2020 13:04

TeacherEda0
Aday Memur

24 Mart 2020 13:05

eray1818
Kapalı

hocam oyle olamaz zaten kurum bazlı atama puanları da yayınlandı hangi okul kaç puanla almıs yazıyor interntten bakın isterseniz

TeacherEda0, 2 hafta önce - Alıntıya git

kurum bazlı puanlarla ne alakası var hocam şimdi bunun? :D benim dediğim mesele çok farklı bi şey. atamalarda 2 kayma olur birisi tercih kayması diğer mülakat kayması. mülakat kayması 415 yaşandı ama bunları pek kaale almyorum çünkü ek atamada tekrar tercih verecek bunlar. ama mülakat kaymasında mesela 71 puanlara kadar 340a yakın kayma yaşandı. bunların çoğu atanıp giden kısımdan olduğunu tahmin ediyorum. ama puan düştükçe atanıp giden daha fazladır diyorum konu bu.

24 Mart 2020 13:07

eray1818
Kapalı

hocam kurum bazlı puanlar en son atama biter , kim hangi okula gitmiş onun listesini çıkarırlar kurum bazlı puanlar bunu gösterir. kaymaları göstermez siz yanlış anladınız olayı :)

24 Mart 2020 13:10

TeacherEda0
Aday Memur

hocam kurum bazlı puanlar en son atama biter , kim hangi okula gitmiş onun listesini çıkarırlar kurum bazlı puanlar bunu gösterir. kaymaları göstermez siz yanlış anladınız olayı :)

hmm

Toplam 46 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?