Editörler :
31 Mart 2020 19:30

34aksu34
Aday Memur

Sercey129 madem sen anlıyorsun niye kesecez diyor mutemetler Cumhurbaşkanı'nın kararnamesini dinlemeyecek kadar malmı bunlar iyice oku ve anlamaya çalış ondan sonra konuş demekki bir yerde bişey var da mutemetler kesiyor

31 Mart 2020 19:48

hasanazizz
Memur

Arkadaşlar maaştan icra kesen mutemet hakkında izlenecek yol hakkinda direkt olarak savcılıga suç duyurusundamı bulunayım.

31 Mart 2020 20:05

petro1903
Şef

Birsey yapma şikayet falan keslllllkesilmemesi gerekiyorsa kesmez ler aksama sabaha belli olur kesilmez diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun

31 Mart 2020 20:07

hasanazizz
Memur

Birsey yapma şikayet falan keslllllkesilmemesi gerekiyorsa kesmez ler aksama sabaha belli olur kesilmez diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun

petro1903, 10 ay önce - Alıntıya git

Allah razı olsun tamam çok sagol.

31 Mart 2020 21:32

Sercey129
Aday Memur

Nıye kestıklerını soyleyım sana aksu 34 onlarda muaallakta ama bır tercıh yapmaları lazım karsında borclu memur var bı dıger tarafta bankalar kımı tercıh edecekler tabıkı bankaları korkularından dava acacaklar dıye kesmek ıstıyorlarbu kadae baaıt bunu anlamıcak ne var

31 Mart 2020 22:03

34aksu34
Aday Memur

İnşallah dediğiniz gibi olurda kesmezler de bir ay olsun rahat ederiz

31 Mart 2020 22:55

Seyitahmet.
Memur

Nıye kestıklerını soyleyım sana aksu 34 onlarda muaallakta ama bır tercıh yapmaları lazım karsında borclu memur var bı dıger tarafta bankalar kımı tercıh edecekler tabıkı bankaları korkularından dava acacaklar dıye kesmek ıstıyorlarbu kadae baaıt bunu anlamıcak ne var

Sercey129, 10 ay önce - Alıntıya git

Bizlerin eli armut toplamiyor bizde Mahkemeye veririz kardeşim.

31 Mart 2020 22:59

Seyitahmet.
Memur

Kraldan fazla kral olmaya gerek yok kesilmeyecekse kesmeyeceksin içgüzarlıga hiç gerek yok.

31 Mart 2020 23:06

garipalii
Memur

Burdaki arkadaşlar dertli borçlu sıkıntılı insanlar ahlarını almaya hiç gelmez.

31 Mart 2020 23:10

Seyitahmet.
Memur

Kraldan fazla kralcı olmaya hiç gerek yok kesilmeyecekse kesmeyeceksin içgüzarlıga gerek yok.

31 Mart 2020 23:23

Sercey129
Aday Memur

Aynen oyle benım bu zor durımumda kım benım hakkımı yıyorsa yukarda allah goruyor herseyı hakkımı helal etmıuorum

31 Mart 2020 23:25

Cryzbkm
Aday Memur

Arkadaşlar hepimiz haklıyız bizim borçlar var kesilmesin en azından bir ay rahat edelim diyoruz ancak mutemet ler de meslektaşımız kimse icralık bir devresinde bir yara da kendi vermek istemez ben inanıyorum ki ellerinde olan bir şey varsa sonuna kadar kullanırlar ancak onlarında bizim gibi üstü var hayırlısı ile bekleyip göreceğiz.

31 Mart 2020 23:33

Sercey129
Aday Memur

Kardesım baska bır sıkıntı daha var kesılse bıle para dosyada kalıyor ıcra odemeyı yapmıuor nısan 30 una kadar faız ıslıyecek hadı dıyelımkı sure 2 ay daha uzadı ozaman daha cok faız ısleyecek

31 Mart 2020 23:43

qelement1983
Şube Müdürü

Benim mesela dosyam bitti içerde fazla para var dosya kapamada yapmıyorlar içerdeki parayida alamıyorum ne yaman çelişki? İçerde kalan parayı dosyaya aylık faiz koyarak eritecekler.O zaman paramı vermiyorsa maaşında icra olanında icrasını kesmesinler.

01 Nisan 2020 11:52

Sercey129
Aday Memur

Arladaslar şimdi icra dairesınden gelıyorum sordum ayrıntılı olarak işveren bıze gonderırse bız keserız dedı ama işverene yanı mutebete dılkece yazarsan kesıkmeyebılır dedı nisan 15 maasımdan kesıntı yapılmasını ıstemıyorum dıye dılkece yaz acakmısız

02 Nisan 2020 01:11

Uzakd
Aday Memur

Dilekçeyle falan alakasının olmadığını düşünüyorum Bugün bende sordum bunlara duyuru diye düşen bi sistem varmış oraya ayı gelirse kesmeyiz dedi yani mutemettik yada dilekçeyim bi durum yok yazı gelmezse kesilmeye devam

02 Nisan 2020 01:26

qelement1983
Şube Müdürü

Dilekçeyle falan alakasının olmadığını düşünüyorum Bugün bende sordum bunlara duyuru diye düşen bi sistem varmış oraya ayı gelirse kesmeyiz dedi yani mutemettik yada dilekçeyim bi durum yok yazı gelmezse kesilmeye devam

Uzakd, 10 ay önce - Alıntıya git

Aynen dediğin gibi durum bundan ibaret yazı gelirse kesinti yapılmayacak diye kesilmez yoksa hiçbir mutemet kendini tehlikeye atmaz.

02 Nisan 2020 01:30

Uzakd
Aday Memur

Aynen devrem bu mutemetlerin bi grubu mu varmış neymiş yaz gelen duyuru düşen ebys tarzında yazı gelirse kesmeyiz dedi

02 Nisan 2020 14:37

qelement1983
Şube Müdürü

İcra müdürü kesintiler aynen devam edecek diyor. Bugün sordum. Yazı gelmezse kesintiler aynen devam.

02 Nisan 2020 15:07

pegasus155
Aday Memur

ne yazısı gelcekmiş" sn Cumhurbaşkanı yetkisini kullanıp tüm icra ve iflası durduruyor, sonra icra daire başkanlığı genelge yayımlıyor icra takiplerinin usulu hakkında''olmaz bize maaş kesintisi olmayacak yazısı göndersinler diyor.icra dairesi mutemetler kesip gönderdi bizlik bişey yok dicekler bu kadar basit

Toplam 222 mesaj