Editörler :
03 Nisan 2020 12:17

kocagobek
Aday Memur
icradan döner sermaye alan kurumdan gorus almak, Sadece Türkiye de olacak bir iş, Cumhurbaşkanının kararını iki madde de red etmiş, şikayet ve talepler kabul edilmez diyor ama görüşte mahkemeye gitsin borçlu diyor
03 Nisan 2020 14:02

petro1903
Memur

Ne yani kesintiye devam mı

03 Nisan 2020 14:30

Uzakd
Aday Memur

Ne yani kesintiye devam mı

petro1903, 4 gün önce - Alıntıya git

Aynen kral devam

03 Nisan 2020 15:51

petro1903
Memur

Yaziklar olsun reis kesmeyin diyor bunları allah bildiği gibi yapsın Allah büyük

03 Nisan 2020 20:13

petro1903
Memur

Kesinti olursa icra müdürünü şikayet edeceğim herkes yapsın lutfen

05 Nisan 2020 14:59

Emir36911
Şef

Bu nasıl bir görüş kardeşim saçma sapan bir görüş yazısı. Kendisine okutsan ne anlatmak istiyorsun diye o da yazdığı bu yazıya inanmaz kafası güzelken yazmış herhalde bu görüş yazısını. Mutemetler bilmiyor mu yaptığı kesintinin nafaka olup olmadığını. Bilmiyorsa kesintisi olan memurdan yazı istesinler yapılan kesinti nereye diye ya da icra müdürlüğünden istesinler nafaka kesintileri hangileri diye. Yok postada bekleme süresini bilemezmiş .... neyi bilmiyorsun. Kardeşim bu ay için kesinti yapılmasın diyor. Cumhurbaşkanı. Hangi kafayla bu görüşühazırlandın anlamak mümkün değil. Ben anlamıyorum görüş yazısı nasıl Danıştay kararının, Mahkeme kararının Cumhurbaşkanı genelgesinin önüne nasıl geçiyor. Görüş yazısı sadece kanaat bildiriyor, uygulayıp uygulamamak senin elinde.

05 Nisan 2020 15:29

kocagobek
Aday Memur

Bu nasıl bir görüş kardeşim saçma sapan bir görüş yazısı. Kendisine okutsan ne anlatmak istiyorsun diye o da yazdığı bu yazıya inanmaz kafası güzelken yazmış herhalde bu görüş yazısını. Mutemetler bilmiyor mu yaptığı kesintinin nafaka olup olmadığını. Bilmiyorsa kesintisi olan memurdan yazı istesinler yapılan kesinti nereye diye ya da icra müdürlüğünden istesinler nafaka kesintileri hangileri diye. Yok postada bekleme süresini bilemezmiş .... neyi bilmiyorsun. Kardeşim bu ay için kesinti yapılmasın diyor. Cumhurbaşkanı. Hangi kafayla bu görüşühazırlandın anlamak mümkün değil. Ben anlamıyorum görüş yazısı nasıl Danıştay kararının, Mahkeme kararının Cumhurbaşkanı genelgesinin önüne nasıl geçiyor. Görüş yazısı sadece kanaat bildiriyor, uygulayıp uygulamamak senin elinde.

Emir36911, 2 gün önce - Alıntıya git
icra kesintilerinden döner sermaye alan kuruma görüş sorulursa, madde madde kesilmemesi gerektiğini açıklar en sonunu da kesilecek diye görüş belirtir
06 Nisan 2020 11:10

petro1903
Memur

En guzeli bu süreçte alacaklinin hakkindan 2 3 ay feragat etmeli en güzel davranış bu olmalı

06 Nisan 2020 12:15

qelement1983
Şef

İşin en saçma tarafida o kadar hukuk profesörü kesilmemesi yönünde görüş bildirdi ama bir hâkim çıkıp kesilmeli dediği için kesintiler devam ediyor çok saçma...

07 Nisan 2020 11:16

OnuR7414
Aday Memur

arkadaşlar mersinde görev yapıyorum. az önce maaş büroyu aradım maaşımda bir icra vardı o geçen ay bitti sıreadakine geçilecekmiş o şekilde bilgi verdi maaş büro hazırda olanlar için geçerli değil dendi. net bilgidir. Allaha havale ediyorum genelgeye rağmen bu uygulamayı yapanları elden gelen bir şey yok malesef. ne yapabiliriz acaba yapılacak bir şey yok mu?

07 Nisan 2020 12:32

petro1903
Memur

Düşeni n dostu yok kardeşim teskilat ta o kadar mağdur arkadaşımız var hiç duydunuz mu yardım kampanyası istisnalar haric sosyal büro ne iş yapar

07 Nisan 2020 12:34

petro1903
Memur

Devletimiz biran once bu icralarda uygulanan faiz oranlarını ve kesintileri degistirmeli para faize ve kesintiye gidiyor

07 Nisan 2020 13:26

Mrpolice
Aday Memur

Düşeni n dostu yok kardeşim teskilat ta o kadar mağdur arkadaşımız var hiç duydunuz mu yardım kampanyası istisnalar haric sosyal büro ne iş yapar

petro1903, 11 saat önce - Alıntıya git
topladıkları para nere gider belli değil teskilat ici ihtiyacı olana verildiğini görmedim ama makam arabası yenileyeni gördüm
Toplam 193 mesaj

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?